Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dyskusje około kościelne  (Przeczytany 95656 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 02, 2016, 13:12:51 »
To że nieświadomie i bezwiednie zostałem ochrzczony w ŻADEN sposób nie wiąże mnie z kościołem. Nie interesuje mnie nauka kościoła na ten temat. Rozumiem, ze możesz mieć inne zdanie na ten temat,  jednak ja mówię tobie co ja czuję. Ja nie czuję absolutnie żadnego powiązania z kościołem i wiarą chrześcijańską z racji mojego chrztu. I jakichkolwiek praw kościelnych byś mi nie cytował nie zmieni to mojego myślenia w tym temacie.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 02, 2016, 19:36:21 »
Kilku użytkowników tego forum jakby urodziło się wcześniej było by świetnymi funkcjonariuszami IV Departamentu MSW w poprzednim ustroju. Ale jak już pisałem. Więksi twardogłowi od was (być może i wasi idole do pewnego czasu) jak Jaruzelski i Oleksy przed śmiercią też pojednali się z Bogiem.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 02, 2016, 22:00:07 »
Jojo jeżeli do mnie pijesz to wiedz, ze bliżej mi do afrykańskiego szamana z murzynskiej wioski niż do Twojego Boga.

Post Merge: Lipca 03, 2016, 18:41:47
http://m.fronda.pl/a/naukowcy-potwierdzaja-znak-krzyza-zabija-zarazki,74375.html
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2016, 18:41:47 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #48 dnia: Października 06, 2016, 15:00:04 »
Dobry biznesmen  ;D ;D ;D

Dalej nabijajcie im sakwe talarami. Ciemnogród
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Laszlo.Bodi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 13, 2017, 14:24:19 »
To że nieświadomie i bezwiednie zostałem ochrzczony w ŻADEN sposób nie wiąże mnie z kościołem. Nie interesuje mnie nauka kościoła na ten temat.


To rób tak jak ja - nie wpuszczaj księdza po kolędzie (tak samo jak jehowitów).
Kołbasklwo-Krosno-Police

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 13, 2017, 14:35:38 »
Od lat nie wpuszczam.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 11, 2017, 18:49:14 »
Na Woodstock'u oddano prawie 700 litrów krwi. Ktoś wie ile litrów oddano na ŚDM?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 12, 2017, 18:01:44 »
Z tego co wiadomo nie było takiej akcji, była akcja oddawanie krwi  na ŚDM. Zebrano ponad 38 l
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 12, 2017, 21:33:18 »
No to czapki z głów.  :( :-\
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 14, 2017, 14:03:46 »
dapol. Dlaczego nie zadałeś pytania ile krwi oddano w czasie ostatniej kolejki Ekstraklasy albo The Tall Ships Races? Porównujesz ilość krwi oddanej na imprezie cyklicznej jakim jest Woodstock z ŚDM odbywającymi się niecyklicznie w różnych miejscach Świata, a swoją wiedzę o ilości krwi na Woodstocku czerpiesz zapewne z Demotywatorów. Tylko po co? Sprawdź może ile krwi oddano na pierwszym Woodsocku w Polsce. Wtedy zobaczysz, że potrzeba czasu na przygotowanie i rozpropagowanie takiej akcji. I na koniec czy udział w ŚDM wyklucza jednocześnie możliwość udziału w Woodstock? A ty chcesz podzielić ludzi takimi wpisami. NA tych dobrych co oddają krew na koncercie i tych ponuraków, którzy krwi nie oddali.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 14, 2017, 14:39:48 »
Jojo ja nikogo nie chcę podzielić. Co ma wspólnego cykliczność imprez z ilością oddanej krwi? Ja nie sumowałem Wszystkich woodstocków, podałem dane (przyznam się że z błędem niechcący, niestety jak się połapałem nie mogłem już edytować) z ostatniego woodstock. Zebrano ponad 500 litrów. Tu masz źródło, nie żadne demotywatory
http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Zakonczyl-sie-23-Przystanek-Woodstock-zebrano-ponad-500-litrow-krwi,175329,8.html

I jeszcze raz - nikogo nie dzielę. Po prostu nie rozumiem jak na ŚDM, gdzie 100% uczestników deklaruje miłość i pomoc do bliźniego, nie znalazła się żadna osoba (nie ważne czy jakiś duchowny, czy zwykły chrześcijanin, który był zaangażowany w organizację) która wpadłaby na pomysł żeby taką akcję, w tamtym miejscu i w tamtym czasie zorganizować. Jestem pewny, że spotkałaby się ona z dużym odzewem ze strony uczestników. Niestety nikt im nie dał takiej szansy, co utwierdza mnie w przekonaniu, że KK jest gołosłowny jeżeli mówi o pomocy bliźniemu.
I nawet nie chcę i nie mam zamiaru odnosić się do słów niektórych księży, biskupów i innych odnośnie ich wyobrażenia i zdania i woodstocku.

I te 38 litrów o których pisał RPzpl to też nie wystawia najlepszego świadectwa. Jednorazowy przyjazd krwiobusu pod z.ch. police może poszczycić się podobnym wynikiem
http://radioszczecin.pl/1,110497,specjalny-autobus-przyjechal-do-polic-w-zch-pola&s=1&si=1&sp=1

I nie piszcie mi o żadnych caritasach, czy innych kościelnych inicjatywach, bo nawet w połowie nie są tak sumiennie i rzetelnie rozliczane jak chociażby WOŚP. Tak w zasadzie, to poza "kościelnymi" to nikt nie ma pojęcia jakimi pieniędzmi tam się obraca.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2017, 15:05:41 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 16, 2017, 17:07:08 »
Tylko te 38 l krwi zostało zebrana na wszelki wypadek, na SDM, to nie jest krew zebrana w trakcie imprezy. Co do KK to oprócz własnej dupy nic ich nie interesuje, a dokładnie to widać odkąd do władzy doszła "przysłowiowa prawica"
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 16, 2017, 18:44:17 »
Czyli zbierali tylko dla swoich? To już jest masakra jakaś
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje około kościelne
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 17, 2017, 10:26:03 »
dapol, nie chcesz dzielić ludzi ale dzielisz według swoich uwarunkowań. Jesteś chyba najbardziej aktywnym uczestnikiem wątku o Kościele na tym forum, z tym, że wszystkie albo prawie wszystkie Twoje posty atakują Kościół. Przynosi ci to ulgę? Dlaczego na ŚDM miała być zorganizowana akcja zbierania krwi? To jakiś nowy wymóg przy organizacji imprez masowych?