Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Na kogo zagłosujecie?

Bronisław Komorowski (PO)
Andrzej Duda (PiS)
Magdalena Ogórek (SLD)
Janusz Korwin Mikke (KORWiN)
Paweł Kukiz (Bezpartyjny)
Janusz Palikot (Twój Ruch)
Adam Jarubas (PSL)
Marian Kowalski (Ruch Narodowy)

Autor Wątek: Wybory prezydenckie 2015  (Przeczytany 112304 razy)

Offline j.7

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 03, 2015, 21:38:02 »
Nie podniecam się, tylko stwierdzam fakt, z którego się cieszę. Co dalej, to się zobaczy. Mam nadzieję, że to początek nowego ruchu społecznego, ale o tym już pisałem. Czytaj uważniej!
11% - co z tego? Jak nie wiesz, to po kiego grzyba właśnie na niego chcesz zagłosować? Jeśli nie wierzysz, że coś można zmienić, to taki głos "za" to obłuda.
Program Administracji - Programem Forumowiczów
http://police-polska.blog.onet.pl/

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 03, 2015, 22:11:37 »
11% - co z tego? Jak nie wiesz, to po kiego grzyba właśnie na niego chcesz zagłosować? Jeśli nie wierzysz, że coś można zmienić, to taki głos "za" to obłuda.
bo po cichu mam nadzieję że cokolwiek się zmieni - niestety - serce i rozum mówią mi że g.ó.wn.o z tego wyjdzie - i uwierz mi - nie mam żadnej z tego satysfakcji. już kiedyś pisałem - bez rewolucji nic z tego nie będzie.  nie posądzaj mnie o obłudę - po prostu nie mam tyle wiary co ty - chociaż chciałbym mieć
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2015, 22:13:25 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline j.7

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 04, 2015, 08:47:20 »
Jednak jeśli będzie nas coraz więcej, to może jednak, coś się zmieni.
Trzeba zachęcać.
A tak w ogóle, to ja też jestem za REWOLUCJĄ!!!
Program Administracji - Programem Forumowiczów
http://police-polska.blog.onet.pl/

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 04, 2015, 10:06:43 »
Ja swoj glos oddalem na Pawla Kukiza, dzis rano na poczcie, korespondencyjnie przez ambasade RP w Monachium.

Offline j.7

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 04, 2015, 11:40:40 »
Ja swoj glos oddalem na Pawla Kukiza, dzis rano na poczcie, korespondencyjnie przez ambasade RP w Monachium.
Super!!!
Program Administracji - Programem Forumowiczów
http://police-polska.blog.onet.pl/

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 04, 2015, 13:02:32 »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 07, 2015, 19:47:02 »
Ja swoj glos oddalem na Pawla Kukiza, dzis rano na poczcie, korespondencyjnie przez ambasade RP w Monachium.

Nie przemawia do mnie głosowanie korespondencyjne, przecież łatwo wyniki mogą "się zgubić się". Dostaje się jakieś potwierdzenie dostarczenia czy coś?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 07, 2015, 19:50:30 »
Nie przemawia do mnie głosowanie korespondencyjne, przecież łatwo wyniki mogą "się zgubić się". Dostaje się jakieś potwierdzenie dostarczenia czy coś?
matko następny. proponuje czym prędzej zapisać się do komitetu obrony wyborów. acha - jeszcze jedno - nie zapomnij zabrać ze sobą swojego długopisu - przecież te w komisjach mają znikający tusz
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 07, 2015, 20:02:25 »
Dostaje się jakieś potwierdzenie dostarczenia czy coś?

Dostajesz kwit do podpisania dla ambasady przy odbiorze, odsylasz wg wlasnego uznania, przesylka zwykla albo z potwierdzeniem dostarczenia, ja skorzystalem z tej drugiej opcji za 3,60 ojro. KrP Nie bede dymal ekstra do München, skoro mozna zaglosowac korespondencyjnie, poki co niemiecka poczta dziala bez zarzutu.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 07, 2015, 21:02:54 »
Nie przemawia do mnie głosowanie korespondencyjne, przecież łatwo wyniki mogą "się zgubić się". Dostaje się jakieś potwierdzenie dostarczenia czy coś?
matko następny. proponuje czym prędzej zapisać się do komitetu obrony wyborów. acha - jeszcze jedno - nie zapomnij zabrać ze sobą swojego długopisu - przecież te w komisjach mają znikający tusz






Dostaje się jakieś potwierdzenie dostarczenia czy coś?

Dostajesz kwit do podpisania dla ambasady przy odbiorze, odsylasz wg wlasnego uznania, przesylka zwykla albo z potwierdzeniem dostarczenia, ja skorzystalem z tej drugiej opcji za 3,60 ojro. KrP Nie bede dymal ekstra do München, skoro mozna zaglosowac korespondencyjnie, poki co niemiecka poczta dziala bez zarzutu.


Nie no wiadomo, ale skoro wprowadzili korespondencyjnie to mogli by i przez internet. ;)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 07, 2015, 21:23:08 »
serio? tylko(i aż) tyle. no szacun panie kolego ;D
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 08, 2015, 06:39:10 »
Tylko tyle i aż tyle mogłem odpowiedzieć na twoje słowa. Wybacz. :<

Pozdrawiam, również wyborca Kukiza.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline j.7

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 08, 2015, 07:36:17 »
Aktualny wynik to 12,2% !!!
Oczywiście wynik Kukiza!

Jedzie ktoś z Kukizowców z Polic do Lubina w niedzielę?
Program Administracji - Programem Forumowiczów
http://police-polska.blog.onet.pl/

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 08, 2015, 07:37:20 »
ale skoro wprowadzili korespondencyjnie to mogli by i przez internet

W sumie mogliby, ale to nie byloby takie proste, chodzi o podpis, wiem, ze istnieje elektroniczny, ale nie kazdy go posiada. W przesylce z polskiej ambasady dostajesz podsteplowana karte do glosowania, dwie koperty zwrotne oraz oswiadczenie, ktore musisz wlasnorecznie podpisac, inaczej Twoj glos nie bedzie bral udzialu w glosowaniu. Cala procedure poprzedza rejestracja przez internet, gdzie podajesz swoje wszystkie dane. Musze przyznac, ze dziala to sprawnie i nie wzbudzilo moich watpliwosci. Jedynie czego sie obawiam, to falszowania wynikow, szczegolnie po tym, jak zobyczylem dzis rano spot wyborczy ekipy Bronka, w ktorym strasza stojacym za plecami Dudy Kaczynskim. Polska polityka rozwinela sie az do dna, dla mnie sa to akty megazenujacej desperacji. Brakuje argumentow, to porzucamy gnojem. Brawo! Zgoda buduje!  :) I ktos taki ma byc prezydentem??? 
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2015, 07:39:29 wysłana przez DEtonator »

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 08, 2015, 08:04:28 »
Akurat Duda wiele lepszych spotów to nie miał. Wszędzie tylko zło i tragedia. No i nie powiesz mi, że serio wierzysz w to, że Duda byłby samodzielnym prezydentem :)