Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Burmistrza słabość do zdjęć  (Przeczytany 21405 razy)

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 10, 2015, 13:10:08 »
Nie pierwszy i nie ostatni taki wyskok naszego burmistrza. Poszukajcie a znajdziecie wiele innych podobnych zdjęć czy nagrań z głupimi zachowaniami.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 10, 2015, 13:41:48 »
Dobry materiał na kolejną bajkę, było "Rada szoł", to teraz może być "Nekro szoł".

Offline piotrekpl

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 10, 2015, 14:26:07 »
W grudniu na targowisku, byłem świadkiem równie (nie)typowego zachowania pana burmistrza.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 10, 2015, 17:00:07 »
Dobry materiał na kolejną bajkę, było "Rada szoł", to teraz może być "Nekro szoł".
Są lepsze. Ale ten zapamiętany jako element folkloru ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 10, 2015, 20:40:47 »
Dobrze, ze ludzie w Policach nie maja wiekszych problemow jak zdjecie burimistrza :)

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 10, 2015, 23:08:28 »
Mają - burmistrz się wygłupia, a tu wypadek za wypadkiem.

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 11, 2015, 01:19:20 »
a podliczyliscie juz ile ten wieniec kosztowal i ile mozna by bylo zaoszczedzic?

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 11, 2015, 10:40:04 »
No chyba wieniec to za swoje kupił, w końcu chyba się znali - razem z SB walczyli,
 a nawet jak od Policzan to ok. - nie mam nic przeciwko.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2015, 10:41:41 wysłana przez Gormiti »

Offline marcello

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 11, 2015, 12:00:59 »
Postawa służby podczas ceremonii pogrzebowej. Zachowanie rażące, zwłaszcza na tle zadumy i skupienia, które widać wśród innych uczestników uroczystości. Taka swoista wizytówka Polic i okolic.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 15, 2015, 22:03:48 »
Nie pierwszy i nie ostatni taki wyskok naszego burmistrza. Poszukajcie a znajdziecie wiele innych podobnych zdjęć czy nagrań z głupimi zachowaniami.
A ja myślę,że podczas kilkudziesięciu delegacji zagranicznych zachowywał się jak prawdziwy mąż stanu.Jeśli zabierał ze sobą swoją asystentkę to śmiem twierdzić,że przez zapraszających był postrzegany jak mąż i żona.
Ps.czy ktoś wie na jakich zasadach jest owa asystentka zatrudniona i jaki jest zakres obowiązków bowiem BIP na ten temat milczy,ba ,nie ma takiego stanowiska w schemacie organizacyjnym.
jestem gorszego sortu


Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 17, 2015, 11:37:26 »
http://www.wspolnota.org.pl/index.php?id=9&tx_news_pi1%5Bcontroller%5D=News&tx_news_pi1%5Baction%5D=detail&tx_news_pi1%5Bnews%5D=24027&cHash=79733c122bca2c10b0e9a6cbea72c165

http://www.arslege.pl/zasady-zatrudniania-doradcow-i-asystentow/k593/a47412/
Panie inspektorze Kłys proszę jeszcze uprzejmie dodać informacje o zakresie obowiązków tej/ tych politycznych nominatek.Poza tym prawo nie zabrania umieszczania w schemacie organizacyjnym zatrudnianych nie wiadomo po co asystentek.Do pełni szczęścia brakuje mi tylko informacji potwierdzającej lub wykluczającej towarzystwo asystentki w zagranicznych"delegacjach" burmistrza.To może być ciekawy temat dla kabaretowego jak Pan to nazywa programu
Police Bez Cenzury.
 
jestem gorszego sortu

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 17, 2015, 11:50:30 »
Nie znam i pewnie nie mam nawet prawa znać całości zadań jakie powierzono P.T. pani E. Biś. Ja z nią mam kontakt jako z rzecznikiem prasowym Burmistrza i gminy, korzystam z często nadsyłanych informacji i materiałów i jestem z tej współpracy zadowolony. Ponieważ pani Biś ma dziennikarskie doświadczenie zawodowe - materiały są przygotowane starannie, z dużą liczbą potrzebnych szczegółów, co znacznie ułatwia pracę adresatów. A jakie ma inne powinności? Nie moja sprawa i szczerze mówiąc niezbyt mnie to interesuje. Mnie wystarcza rzecznik prasowy oraz świadomość, że, jako redaktor, czuwa nad witryną gminy.
PS Program red. Adama określiłem nie jako "kabaretowy", ale "satyryczny".

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 17, 2015, 12:08:26 »
Nie znam i pewnie nie mam nawet prawa znać całości zadań jakie powierzono P.T. pani E. Biś.  A jakie ma inne powinności? Nie moja sprawa i szczerze mówiąc niezbyt mnie to interesuje.
Czyżby pani asystentka - rzecznik prasowy pracowała społecznie? Nie jest opłacana z pieniędzy publicznych albo inaczej nas podatników.To również Panu powinno zależeć na transparentności tego procederu ale rozumiem ,że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.Szkoda! 
jestem gorszego sortu

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 17, 2015, 12:14:34 »
Oczekiwanie, że ktoś będzie pracować za darmo jest dowodem na pozostawanie z głową w chmurach, albo raczej w oparach jakiegoś czadu ideologicznego. A ile zarabia pani red. Bis? A co to mnie obchodzi (choć informacja jest jawna)? Mnie nie obchodzą zarobki Koleżanek i Kolegów w Urzędzie, mnie obchodzą wyłącznie zarobki moje. Na pewno red. Bis jest wynagradzana adekwatnie do zajmowanego stanowiska, a jak już udowodniłem - stanowisko asystenta Burmistrza jest ustawowo przewidziane. Nie rozumiem tego dociekania.