Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski  (Przeczytany 49746 razy)

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #90 dnia: Grudnia 10, 2014, 14:19:07 »
A mi najbardziej się podoba to, że pierwsza sesja rady powiatu miała miejsce w zeszłotygodniowy poniedziałek, druga w ostatni poniedziałek. Obie bodaj sesje od 10.00, czyli nasi radni w pracy przed sesją nie byli, po sesji też wątpię, żeby w pracy się pojawili choć na chwilę. Tak to diety radnych stają się ważniejsze od obowiązków pracowniczych w firmach należących do państwa, gminy czy powiatu. Chcesz być radnym, działać aktywnie na rzecz gminy czy powiatu? Super. Róbcie sesje w soboty albo w tygodniu po 17.00.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #91 dnia: Grudnia 10, 2014, 20:51:02 »
A mi najbardziej podoba się Mirowski - poszczuli go psami, a on nie uniósł się honorem tylko pozostał popychadłem.

No cóż starostwo to i tak samo zło, ono chcą zniszczyć Białą Szkołę, jak starosta odwoła Narękiewicz to my go odwołamy.

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #92 dnia: Grudnia 11, 2014, 14:52:37 »
Piszecie że lepiej odkładać na bilety. A nie lepiej zostać i zawalczyć o nasze prawa i przede wszystkim ZACZĄĆ ROZLICZAĆ WŁADZE z tego co robią za publiczne pieniądze?
Nie wysyłajmy naszych dzieci za granice tylko walczmy o lepsze jutro tu na miejscu. Z takim podejściem niczego nigdy nie zmienimy a tu chodzi o zmiany.
Nie mam na myśli byłego starosty gdyż nie znam dokładnych jego zadań i nie chce oceniać jego pracy. Ale w tych wyborach odpadło wielu młodych którzy chcieli na prawdę zmienić dużo rzeczy na lepsze, pewnie starym wyjadaczom się to nie podobało bo znali ich zamiary i widać jak jest.
Jako zwykli zjadacze chleba nigdy się nie dowiemy co tak na prawdę się dzieje w gminie czy starostwie. Jakie wałki, machlojki, czy układy są zawierane aby przy władzy za wiele się nie zmieniło. Do puki wygrywa Gryf i pan Diakun jest u władzy niczego się nikt nie dowie. Natomiast wszystko wyjdzie w momencie zmiany burmistrza a kiedyś to nastąpi i jak nie będzie to człowiek z gryfa  i będzie miał odwagę ujawnić wszystko, to będzie dopiero cyrk.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #93 dnia: Grudnia 11, 2014, 16:04:56 »
Nie wysyłajmy naszych dzieci za granice tylko walczmy o lepsze jutro tu na miejscu. Z takim podejściem niczego nigdy nie zmienimy a tu chodzi o zmiany.

Sęk w tym Robeciku32, że aby skutecznie walczyć i mieć szansę na wdrażanie jakichkolwiek zmian, to trzeba przede wszystkim:
- chcieć się zrzeszyć w jakąś organizację,
- zrzeszając się trzeba uwzględnić wydatek na składki,
- aktywnie uczestniczyć w pracach tej organizacji.
Jak myślisz…? Ilu z tych narzekających i udzielających tu słusznych wskazówek jest chętnych na powyższe…?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #94 dnia: Grudnia 11, 2014, 17:28:14 »
Jak myślisz…? Ilu z tych narzekających i udzielających tu słusznych wskazówek jest chętnych na powyższe…?
myślę, że dokładnie tylu samych co oszukanych sm chemik - garstka
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #95 dnia: Grudnia 11, 2014, 18:06:22 »
Jak myślisz…? Ilu z tych narzekających i udzielających tu słusznych wskazówek jest chętnych na powyższe…?
myślę, że dokładnie tylu samych co oszukanych sm chemik - garstka
Tyle że - w przeciwieństwie do spółdzielni - wystarczy kilkunastu aktywnych. Pod warunkiem, że będą pracować przez 4 lata, a nie obudzą się dwa miesiące przed wyborami :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #96 dnia: Grudnia 11, 2014, 20:59:59 »
wystarczy kilkunastu aktywnych. Pod warunkiem, że będą pracować przez 4 lata, a nie obudzą się dwa miesiące przed wyborami

No i pod jeszcze dwoma warunkami:
- że będzie im się chciało działać na rzecz społeczeństwa a nie wyłącznie dla poprawy swojej pozycji! W tym drugim przypadku trudno o spójność działania nawet wśród kilku aktywnych,
- oraz, że będą mogli liczyć na wsparcie masowe, bo bez tego wsparcia upadają nawet najlepsze idee. Bez takiego wsparcia wykończenie aktywnych to rzecz dziecinnie prosta.
W mojej ocenie - myśląc o racjonalnym bycie, to taka organizacja musi liczyć minimum ok. 30 - i to zdeklarowanych działaczy.
Są chętni……………………to zapraszam!!!

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #97 dnia: Grudnia 11, 2014, 21:01:31 »
Wojtek Dudek.
Masz rację. Ty jesteś gdzieś zrzeszony jeśli wolno spytać.
Ja nie i myślę że warto by było to zmienić, już wcześniej o tym myślałem tylko brakowało pomysłu z kim się zrzeszać.
Jakieś propozycje?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #98 dnia: Grudnia 11, 2014, 21:45:22 »
wystarczy kilkunastu aktywnych. Pod warunkiem, że będą pracować przez 4 lata, a nie obudzą się dwa miesiące przed wyborami

No i pod jeszcze dwoma warunkami:
- że będzie im się chciało działać na rzecz społeczeństwa a nie wyłącznie dla poprawy swojej pozycji! W tym drugim przypadku trudno o spójność działania nawet wśród kilku aktywnych,
Niezupełnie się zgadzam. Wg mnie motywacją może być chęć poprawy własnej pozycji, byle przy zrozumieniu, że środkiem do tego jest poprawa bytu innych.
Ale to tylko moje zdanie, przekonywać nie będę, bo na mój udział z oczywistych względów liczyć nie możesz :)

- oraz, że będą mogli liczyć na wsparcie masowe, bo bez tego wsparcia upadają nawet najlepsze idee. Bez takiego wsparcia wykończenie aktywnych to rzecz dziecinnie prosta.
Wojtek, siła naszych pojedynczych głosów jest znacznie większa niż 4 lata temu. Nie idźcie na ilość, tylko na jakość :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #99 dnia: Grudnia 11, 2014, 22:19:31 »
Modne teraz nazwy to Bezpartyjni i Wspólnota Samorządowa, choć to drugie powoduje dziwne skojarzenia - tak jakoś jak porozumienie kartelowe.


« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2014, 22:21:42 wysłana przez Gormiti »

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #100 dnia: Grudnia 11, 2014, 23:01:43 »
Ty jesteś gdzieś zrzeszony jeśli wolno spytać.

Tak. W Stowarzyszeniu Police XXI

Niezupełnie się zgadzam. Wg mnie motywacją może być chęć poprawy własnej pozycji, byle przy zrozumieniu, że środkiem do tego jest poprawa bytu innych.

Zgadzamy się! Ja wyraziłem się podobnie: „na rzecz społeczeństwa a nie wyłącznie dla poprawy swojej pozycji” – czyli motywacje mogą być osobiste, ale efekty jakie za ich sprawą osiągniemy powinny zadowalać obydwie wymienione strony.

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #101 dnia: Grudnia 30, 2014, 17:23:21 »
http://www.powiat.policki.bip.net.pl/?c=239 wg bip starosta ciagle jest p. Leszek Guzdziol :)