Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych  (Przeczytany 197304 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #195 dnia: Marca 11, 2015, 16:42:09 »
Nadal nie wyjaśniłeś panie intelektualisto. Piszesz tylko jakieś ogólniki od czapy.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #196 dnia: Marca 11, 2015, 17:28:40 »
A mi się wydaje że EV Police po prostu mieszka w tym bloku z biedronką na parterze i się wkurza że mu hałasują. Wnioskuję tak ze zrobionych zdjęć z okna tudzież balkonu.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #197 dnia: Marca 11, 2015, 17:35:49 »
Najważniejsze jest bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu.
Sytuacja nie jest normalna, to skrzyżowanie to przedłużenie deptaku pełno tu pieszych. Jest też przedszkole.
Wszystko można uregulować ale nie przymykając oka na łamanie przepisów drogowych.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #198 dnia: Marca 11, 2015, 17:36:46 »
Heineken: ja też tak sądzę. Tylko, że jakoś nie może (nie chce?) napisać tego wprost.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #199 dnia: Marca 11, 2015, 18:41:54 »
jakoś tyle lat było tam BERTI od kilku lat jest biedronka i nikt tam nie został potrącony a gdybać najlepiej. Faktem jest że aut na przestrzeni lat przybyło 15 lat temu nie było problemu z parkowaniem i potrąceniami teraz gdy zwiększył się ruch i każdemu się spieszy BĘDĄ WYPADKI i nikt tego nie zmieni ustawą ani uchwałą nie ustanowi.
EV Police pogódź się z tym zamiast walczyć z wiatrakami nic nie wskórasz a wrogów sobie narobisz ( i nie mam tu na myśli siebie czy innych z tego forum, bo ja mam to gdzieś) nie pasuje Ci to się przeprowadź, bo ciekawe kto był tam pierwszy Ty czy sklep ?????

Post Merge: Marca 11, 2015, 18:44:54
to skrzyżowanie to przedłużenie deptaku pełno tu pieszych.
nie jest przedłużeniem deptaku bo deptak kończy się wraz z żółtymi barierkami. A jeśli tego nie rozróżniasz i przechodzisz sobie po pasach jak po deptaku to gratuluję, a później się dziwią że wypadki, nic dziwnego skoro chodzą jak święte krowy w Indiach...
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2015, 18:44:54 wysłana przez heineken »

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #201 dnia: Marca 11, 2015, 18:53:30 »
VIRUS ten film już tu był. to 2 miesiące temu było.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #202 dnia: Marca 11, 2015, 19:09:12 »
EV Police pogódź się z tym zamiast walczyć z wiatrakami nic nie wskórasz a wrogów sobie narobisz ( i nie mam tu na myśli siebie czy innych z tego forum, bo ja mam to gdzieś) nie pasuje Ci to się przeprowadź, bo ciekawe kto był tam pierwszy Ty czy sklep ?????
Ciekawe masz spojrzenie na problemy społeczne.Zawsze jesteś tak destrukcyjnie nastawiony do środowiska w którym żyjesz-?
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #203 dnia: Marca 11, 2015, 19:40:26 »
EV Police pogódź się z tym zamiast walczyć z wiatrakami nic nie wskórasz a wrogów sobie narobisz

Nie bardzo rozumiem, bezpieczeństwo na drogach to walka z wiatrakami? Wrogów sobie narobisz??? - wśród piratów drogowych czy jak?

Tak się składa, że widziałem jak jeden z tych dużych samochodów, prawie zmasakrował dwójkę dzieci idących do szkoły, dlatego jest odpowiedni czas przedyskutować organizację ruchu zanim zdarzy się tragedia.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #204 dnia: Marca 11, 2015, 20:24:51 »
evpolice - bez obrazy, ale wygląda to tak jakbyś tę walkę prowadził bardziej  z pozycji niezadowolonego sąsiada sklepu biedra niż jako obrońca bezpieczeństwa. i w podstawie założenie niby słuszne, ale trąci trochę prywatką
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #205 dnia: Marca 11, 2015, 21:20:30 »
Ja nie mam problemu ze sklepem Kardziejonka, natomiast z racji, że tu mieszkam to nie mogę zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka?
Akurat te przejście jest przy moim mieszkaniu, przechodzę tędy kilka razy dziennie ja i moja rodzina.

Gdzie w poście o bezpieczeństwie wspominam, że sklep Kardziejonka mi przeszkadza? Przejścia muszą być bezpieczne i tyle.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #206 dnia: Marca 11, 2015, 21:44:03 »
Gdzie w poście o bezpieczeństwie wspominam, że sklep Kardziejonka mi przeszkadza?
chociażby tu - sklep kardziejonka. z tego co wiem to nie jego sklep. jego jest tylko lokal. a ty kupując mieszkanie doskonale wiedziałeś na jakie sąsiedztwo będziesz skazany. dziwne, że wtedy ci to nie przeszkadzało (może związane to było z okazjonalną ceną - moje dywagacje) a teraz stanowi to problem. chyba logicznym jest fakt, że tam gdzie jest punkt handlowy muszą być również dostawy. pozdrawiam i ucinam z mojej strony.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #207 dnia: Marca 11, 2015, 22:39:26 »
dokładnie o to samo mi chodziło co dapolowi.
wrogów sobie narobisz w sensie tego z kim zaczniesz walczyć , bo co z kierowcami ?? przecież to nie ich wina że jest biedronka w policach na przyjaźni i muszą jechać z Kostrzyna z towarem, taka praca. Czy z odpowiedzialnymi za drogę ? Narazisz się jednemu to Ci się odpłaci. Dobro tak jak i zło powraca.

I dokładnie trąci to trochę prywatą a nie bezpieczeństwem jak piszesz. Niebezpiecznie jest wszędzie. Ale słyszałem że od NASA można parcelę na Księżycu kupić (przynajmniej ruch zerowy i sąsiadów brak. Taka mała dygresja :P.

EVPolice chcesz to walcz sobie z tymi dostawcami do sklepu a później z autami osobowymi i w końcu z rowerzystami ale stracisz tylko czas.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #208 dnia: Marca 12, 2015, 07:26:11 »
Widzę, że załatwiacie tu prywatę. Niezakłócone dostawy taniego piwa, nawet kosztem bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych.
Proponuje przeprowadzić się w okolice Lidla i piwo tańsze i dostawy zabezpieczone - nie wiem czy kupicie tam mieszkanie taniej czy drożej ale taniego piwa pod dostatkiem - moje dywagacje.

Na poważnie traktuję przepisy o swobodnym dysponowaniu lokalem i swobodzie działalności gospodarczej - przeceniacie moje siły.
Znana i lubiana sieć także dała wpuścić się w maliny, co do prawa dysponowania okolicznymi zasobami.

Nie zamierzam walczyć z dostawcami. Kwestię bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ulic Przyjaźni i Wyszyńskiego pozostawiam w dyspozycji władz samorządowych, ja tylko zwracam uwagę na miejsce potencjalnie niebezpieczne i nieprzygotowane.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #209 dnia: Marca 12, 2015, 07:31:31 »
No i dobrze.
Najlepiej gdyby rower miejski mial tam jeszcze swoja stacje nie?