Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych  (Przeczytany 196036 razy)

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #345 dnia: Lutego 11, 2016, 19:00:30 »
Witam, odnośnie bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych, jak tak będziemy jeździć  to za bezpiecznie nie będzie.... ;/




dokładnie takie samo zachowanie kiedyś nagrałem i przesłałem na policję- dało radę odczytać litery i 2 cyfry rejestracji. pozostałe 3 nie bardzo. ale myslałem, że policyjni "szpecjaliści" maja lepsze niz darmowe programy do obróbki zdjęć i filmów i dadza radę. niestety po jakimś czasie dostałem info, że sprawa umorzona.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #346 dnia: Lutego 11, 2016, 20:46:10 »
dadza radę. niestety po jakimś czasie dostałem info, że sprawa umorzona.
no wiesz może i dali rade ale jeszcze jest uzależnione kto kierował tym pojazdem,,,

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #347 dnia: Lutego 11, 2016, 23:35:26 »
Witam, odnośnie bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych, jak tak będziemy jeździć  to za bezpiecznie nie będzie.... ;/




dokładnie takie samo zachowanie kiedyś nagrałem i przesłałem na policję- dało radę odczytać litery i 2 cyfry rejestracji. pozostałe 3 nie bardzo. ale myslałem, że policyjni "szpecjaliści" maja lepsze niz darmowe programy do obróbki zdjęć i filmów i dadza radę. niestety po jakimś czasie dostałem info, że sprawa umorzona.


zpl 46285

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #348 dnia: Lutego 13, 2016, 09:08:26 »
zpl 46285

Możesz przesłać screena z widoczną tablicą?
Pozdro!
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #349 dnia: Lutego 13, 2016, 16:18:29 »



Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #350 dnia: Lutego 13, 2016, 16:52:32 »
Robert, złóż ofertę swoich usług polickiej policji, bo jak widać, brakuje im fachowców...

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #351 dnia: Lutego 13, 2016, 19:09:25 »
Robert, złóż ofertę swoich usług polickiej policji, bo jak widać, brakuje im fachowców...


No tak, wysłać mogę, a właściciel pojazdu powie, że nie pamięta kto tego dnia używał auta i koniec sprawy, bo nie musi prowadzić takiej ewidencji =]
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #352 dnia: Lutego 13, 2016, 20:51:52 »
Jeśli sama policja nie będzie chciała zająć się problemem to moje starania i innych pójdą i tak na marne.
Ale dziś całkiem przypadkowo trafiłem na Wieści Polickie tylko nie wiem czy było to wydanie z listopada czy z grudnia, ale mowa tam była w jednym z artykułów o doświetleniu przejścia przy Miasteczku ale jak widać mocno się pośpieszyli z pisaniem bo tu dalej cisza.
Mija już trzeci miesiąc jak w tej sprawie złożyłem pismo w UG i odpowiedzi nie mam do dziś.
Co oni robią i czy pracują to nie wiem bo dawno tam nie byłem.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #353 dnia: Lutego 13, 2016, 21:05:18 »
Robert, złóż ofertę swoich usług polickiej policji, bo jak widać, brakuje im fachowców...


No tak, wysłać mogę, a właściciel pojazdu powie, że nie pamięta kto tego dnia używał auta i koniec sprawy, bo nie musi prowadzić takiej ewidencji =]
może tak, może nie. w jednym wypadku sprawca ujawnionego przeze mnie wykroczenia ( filmik posłany na strone policji) został ukarany mandatem i punktami:)

Offline nowy14

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #354 dnia: Lutego 13, 2016, 22:00:24 »
Odnośnie bezpieczeństwa.Miejsce:ul.Grunwaldzka,przystanek autobusowy w kierunku osiedla(przed torami kolejowymi). Tuż przy przystanku przejście dla pieszych(w pobliżu szkoła,urząd gminy),linia podwójna ciągła i do tego skrzyżowanie z ul.Batorego.Stojący na przystanku autobus(102,109110...)notorycznie omijają auta głównie osobowe.Nieraz byłem świadkiem jak na tym("przysłoniętym" przez autobus)przejściu dla pieszych osobówka "zdmuchnęła"prawie ludzi lub wpadła w wyjeżdżające auto z ul.Batorego.Pytanie:czy musi ktoś zginąć w tym miejscu żeby policja zrobiła z tym porządek?(na Grunwaldzkiej na parkingu na przeciw poczty prawie codziennie stoi radiowóz i "łapie"auta omijające autobus lub wychodzących z poczty i przechodzących w niedozwolonym miejscu ludzi).Czy w tamtym miejscu policja tego nie widzi czy boją się że połowa kierowców straci prawka za punkty?Przejście-10pkt,podwójna ciągła-5pkt,skrzyżowanie-5pkt.   

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #355 dnia: Lutego 14, 2016, 02:04:44 »
Odnośnie bezpieczeństwa.Miejsce:ul.Grunwaldzka,przystanek autobusowy w kierunku osiedla
Odnośnie bezpieczeństwa: gmina powinna już jakieś "naście" lat temu zrobić tam zatoki autobusowe.

PS. Dobrze wiedzieć, że łapią tam i nabijają kasę zamiast wprowadzić rozwiązanie które ułatwiło by życie wszystkim.

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #356 dnia: Lutego 17, 2016, 13:08:46 »
Dwa dni temu postawiono dodatkowe oświetlenie przejścia dla pieszych przy Miasteczku.
Dziś w nocy wracałem do domu i działa tylko pomarańczowe światło które pulsuje.
Ale nie świeci białe które ma doświetlać. Pytanie czy wiedzą że nie działa?

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #357 dnia: Lutego 17, 2016, 17:17:20 »
Dwa dni temu postawiono dodatkowe oświetlenie przejścia dla pieszych przy Miasteczku.
Poważnie? Nie widziałem go rano :D
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #358 dnia: Lutego 19, 2016, 13:57:32 »
Stoi centralnie na przejściu po prawej stronie jak się jedzie na szczecin. Szkoda że działa tylko w nocy.
Fajnie by było ja by dało radę ustawić w taki sposób aby pomarańczowe światełko mrugało także w ciągu dnia.

Post Merge: Lutego 19, 2016, 14:02:11
Co prawda świeci ostro i na prawdę jest widno nad przejściem. Nie ma opcji aby jakiś szybki kierowca nie zauważył kogoś kto chce przejść na drugą stronę ulicy. Oby tylko jeszcze tych szybkich i wściekłych kierowców odzwyczaić od wyprzedzania na tym przejściu i będzie super.


Najważniejsze że się udało poprawić bezpieczeństwo w tym miejscu, pisma i wycieczki do UG przyniosły efekt i to się liczy.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2016, 14:02:11 wysłana przez Robercik32 »

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« Odpowiedź #359 dnia: Lutego 19, 2016, 15:46:23 »
To jeszcze może postawią oświetlenie koło kawiarni wenecja, kiedyś tam była lampa, ale ktoś ją skosił autem i wycięli w pień.. Tam też jest wieczorami 'horror'.