Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Budżet obywatelski - propozycje  (Przeczytany 161632 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 03, 2014, 20:24:24 »
Nawet już sobie lodówkę zafundowali do ośrodka w Trzebieży, za drobne 41 tysięcy złotych polskich.

Się dziwisz, chyba nikt nie lubi rozgrzanego na słońcu browara, czy wódki. Każdy wie, że najgorsze co Cię może spotkać niestety, to ciepłe piwo i zimne kobiety. :)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 03, 2014, 20:37:51 »
Kampania negatywna jest bronią prymitywów którzy nie mają sobą nic lepszego do pokazania od oczernianych. Zawsze dyskredytuje to w moich oczach tych którzy ją stosują.
Kampania negatywna jest  formą akceptowaną przez ustroje demokratyczne i nikt jej nie nazywa kampanią prymitywów,chyba  że samemu jest się prymitywem.Pokazywanie negatywnych skutków rozpasania władzy jest rzeczą w demokracji pożądaną natomiast cenzura nie.Police są opanowane przez TWA Gryf.Wystarczy otworzyć oczy albo zdjąć różowe okulary.Możliwe ,że ten oligarchiczny system się panu podoba ,mi nie.Dlatego próby promowania inicjatywy pn"Police bez cenzury"uważam za pożądane a nawet konieczne.Obawiam się jednak,że Gormiti prędzej czy pózniej zostanie z Wirtualnych Polic usunięty bo pokazuje prawdziwe oblicze klasy próżniaczej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2014, 20:39:58 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 04, 2014, 06:51:00 »
Nawet już sobie lodówkę zafundowali do ośrodka w Trzebieży, za drobne 41 tysięcy złotych polskich.

Się dziwisz, chyba nikt nie lubi rozgrzanego na słońcu browara, czy wódki. Każdy wie, że najgorsze co Cię może spotkać niestety, to ciepłe piwo i zimne kobiety. :)
Ale za 41 koła? No chyba że to z abonamentem na gorące kobiety na wszystkie partyjne imprezy Gryfa w nadchodzącej kadencji ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 04, 2014, 08:36:31 »
Jezat, kampania negatywna jest akceptowana przez określone środowiska. Na ogół te które nie są w stanie przedstawić sobą czegoś wartościowego. I tak, uważam to za prymitywne bo to na zasadzie "a u was biją murzynów". Pokaż co sam jesteś warty zanim zaczniesz innym zarzucać jakieś niegodziwości.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 04, 2014, 09:39:14 »
Ale za 41 koła? No chyba że to z abonamentem na gorące kobiety na wszystkie partyjne imprezy Gryfa w nadchodzącej kadencji

Obawiam się, że na taki pakiet 41 koła to o wiele za mało. :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #80 dnia: Grudnia 04, 2014, 10:15:44 »
Możliwe, nie znam cen agencyjnych  :)
Ale szukam na gminnym bipie ogłoszenia o przetargu na dostawę tej lodówki i znaleźć nie mogę... Może to jest wytłumaczenie milczenia radnego Grzegorza?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #81 dnia: Grudnia 04, 2014, 10:33:58 »
Też nie znam, jednak okres 4 lat to sporo czasu, czyżby rodził się tytuł kolejnej bajki? :P

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 04, 2014, 13:54:14 »
Śmiać mi się chce jak podłapaliście z tą ksywką i się podniecacie.
Dla mnie może być Wasyl, Donwasyl czy inny Donpedro.
Byle nikt z platformianych prywaciarzy, którzy chcieliby kręcić lody w swoich firmach za nasze.
Racja, pol, tylko ludzie Gryfa mogą kręcić lody za nasze, najlepiej na publicznym majątku. Nawet już sobie lodówkę zafundowali do ośrodka w Trzebieży, za drobne 41 tysięcy złotych polskich.
Chociaż zapewne Grzegorz Ufniarz potrafi to swoim wyborcom wyjaśnić. W końcu jako wiceprzewodniczący komisji budżetu ten wydatek zatwierdzał...
;) A w lodówce - według wszelkiego prawdopodobieństwa - łosoś,raki, homary i kawior na wykwintne menu. Idą święta.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #83 dnia: Grudnia 04, 2014, 15:06:59 »
;) A w lodówce - według wszelkiego prawdopodobieństwa - łosoś,raki, homary i kawior na wykwintne menu. Idą święta.

Czyli............ wszystko na to wskazuje, że szykowana jest wigilia dla bezdomnych i wykluczonych społecznie...!  ;)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #84 dnia: Grudnia 04, 2014, 16:59:00 »
Też jestem ciekaw tej lodówki. Nigdy takiej nie widziałem.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 04, 2014, 16:59:23 »
Czyli............ wszystko na to wskazuje, że szykowana jest wigilia dla bezdomnych i wykluczonych społecznie...! ;)   
No, no... z troski o szarego obywatela zatroskani decydenci... A więc zakup ,,tej" lodówki zaksięgowano w wydatkach bieżących  :) ?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 04, 2014, 17:50:26 »
Czyli............ wszystko na to wskazuje, że szykowana jest wigilia dla bezdomnych i wykluczonych społecznie...! ;)   
No, no... z troski o szarego obywatela zatroskani decydenci... A więc zakup ,,tej" lodówki zaksięgowano w wydatkach bieżących  :) ?
Nie, w majątkowych. Na kawiory i homary OSiR dostał osobną kasę, z "oszczędności" na karcie rodzinnej.
Przy okazji dowiedziałem się, że mieszkańcom Siedlic gmina kupuje bilety do kina. Kurde, ja też chcę!  :'(
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #87 dnia: Grudnia 04, 2014, 19:27:31 »
dlaczego grzegorz milczy??? czyżby myślał jaką zgrabną historyjkę wcisnąć szarej masie? grzegorz - czekamy
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #88 dnia: Grudnia 06, 2014, 07:19:45 »
Obawiam się, że się nie doczekamy. Co innego się pochwalić, co innego się tłumaczyć. A z tej lodówki cuchnie...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #89 dnia: Grudnia 06, 2014, 11:58:27 »
Ogólnopolska propaganda sukcesu już się wszystkim przejadła. Na szczeblu lokalnym, jak widać, też się powoli przejada. Być może Grzegorz miał pracowity tydzień i brak czasu spowodował, że nie odniósł się do tego "chłodnego" tematu. Może jeszcze się odezwie, poczekajcie.