Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kiedy Cecyliada 2015?  (Przeczytany 3178 razy)

Offline Jan

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Kiedy Cecyliada 2015?
« dnia: Listopada 20, 2014, 11:45:41 »
Jak w temacie.Nic w google nie można znaleźć.
Jan

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy Cecyliada 2015
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 20, 2014, 12:27:30 »
W tym roku imprezy nie ma.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy Cecyliada 2015
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 20, 2014, 16:48:51 »
I - wg moich ustaleń - chyba już jej nie będzie. Nie umiem ocenić, czy to wielka szkoda. Zresztą chodzi o "Polickie Dni Muzyki", które już dawno zastąpiły "Cecyliadę" organizowaną przez ks. M. Oliwiaka. To był taki "spontan", pełen ekspresji, żywiołowy i z niespodziankami. PDM to już impreza "uczesana", wysokiego lotu, specyficznie adresowana i... mało popularna, bo dla ogółu nudna. Dla mnie też, aby ktoś nie myślał, że od ogółu odstaję. Owszem, lubię muzykę organową, nawet bardzo, chóry doceniam, lecz za nimi nie przepadam. Wyjątek - chorały gregoriańskie. Sądzę, że formuła Polickich Dni Muzyki już się wyczerpała, lepiej w końcówce października zorganizować jakiś jeden, ambitny występ wokalny/muzyczny, niż wydawać spore środki na organizację trzydniowej imprezy nie cieszącej się większym zainteresowaniem. Od dobrych paru lat tłumów na PDM nie widziałem.