Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?  (Przeczytany 51827 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 08, 2014, 08:20:49 »
Wykidajło.....zamiast upierać się przy swojej wersji  mógłbyś trochę poszperać w dokumentach, czarna_301 napisała gdzie szukać prawdziwych informacji na temat dopłat do  dojazdów dla dzieci z Loecknitz.....
Wiesz, ja jestem w stanie uwierzyć w istnienie dokumentu, w którym polsko-niemiecka fundacja obwinia zarząd powiatu o brak dofinansowania dojazdów dzieci do Loecknitz. Ale jeśli chcesz wmawiać ludziom, że gdyby taki dokument istniał, to czarna_301 (która pół życia spędza na szukaniu haków na nową dyrektorkę i starostę) nie opublikowałaby go natychmiast we wszystkich dostępnych miejscach, to mogę Ci tylko życzyć powodzenia. Ludzie w większości nie są idiotami, wbrew temu, co się tu niektórym wydaje.
Inna rzecz, że prawdziwych informacji szuka się nie tylko w dokumentach. Jest jeszcze np. rzeczywistość, jest ludzka wiedza, której nikt nie spisał. I tak dalej. Ale to już techniczne sprawy, o których masz prawo nie mieć pojęcia.
Jeszcze jedno: ustawa o dostępie do informacji publicznej nie obowiązuje stowarzyszeń. To tak na marginesie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2014, 08:27:24 wysłana przez Wykidajło »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 08, 2014, 09:24:31 »
http://www.sdp.pl/s/kodeks-etyki-dziennikarskiej-sdp    dla Wykidajlo tak dla przypomnienia...
Wykidajło chyba nie jest w pracy, poza tym jego nick to nie przypadek.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 08, 2014, 10:17:40 »
Wykidajło chyba nie jest w pracy,

Daj spokój, nie przetłumaczysz. Nie ma argumentów, zaczynają się kodeksy. To taki typ ludzi. Ich nie obowiązują żadne normy, ale Ty masz przestrzegać wszystkich, jakie im pasują. Nie wchodzę w takie dyskusje, bo i dlaczego miałbym to robić?
Chociaż przyznam, że efekty prób nakładania innym kagańców bywają całkiem zabawne - jak np. rojenia czarna_301 na poprzedniej stronie  ;D
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 08, 2014, 14:12:42 »
Wykidajlo moze i nie jest w tym momencie w pracy fizycznie... uważam, że dziennikarz, podobnie jak lekarz czy policjant, jest  w niej praktycznie caly czas i pewne zasady, kodeks oraz etyka obowiazuja bezustannie.
sz

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 08, 2014, 15:22:03 »
Wykidajlo moze i nie jest w tym momencie w pracy fizycznie... uważam, że dziennikarz, podobnie jak lekarz czy policjant, jest  w niej praktycznie caly czas i pewne zasady, kodeks oraz etyka obowiazuja bezustannie.
A to ciekawe odkrycie.Czy twoi polityczni mocodawcy wystąpili już o NOBLA za twój genialny umysł?Strasznie cienkie są te wasze argumenty w obronie przegranej sprawy.Gołym okiem widać że kryje się za tym tracona lub utracona dodatkowa kasa no i oczywiście chęć politycznej zemsty.To dostateczny powód,żeby waszych kandydatów nie popierać czyli Gryfa i PiSu .
jestem gorszego sortu

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 08, 2014, 17:25:17 »
uważam, że dziennikarz, podobnie jak lekarz czy policjant, jest  w niej praktycznie caly czas i pewne zasady, kodeks oraz etyka obowiazuja bezustannie.

Coś podobnego!!! A mój dziadek zawsze tłumaczył mi, że każde zachowanie musi mieć swoje miejsce. Modlić trzeba się w kościele, tańczyć w dyskotece a wódkę pić w knajpie. Co by to było, gdyby wszystkie te przyjemności można było praktykować w każdym z tych miejsc…!?  ::)

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 08, 2014, 18:42:33 »
Nie mam politycznych mocodawcow. Kazdy mierzy swoja miara.I nobel do szczescia nie jest mi potrzebny.sa inne wartosci ktorych wiekszosc z was nigdy nie zazna.a mi na sxczescie bylo dane.ani dolary i wladza przyslaniajace oczy zwlaszcza te pomaranczowe dolary...a ze nie jestescie w stanie zrozumiec postow to mnie wcale nie dziwi:) czytajac wasze wypowiedzi.zycze powodzenia i szczesliwego zycia w waszym POmaranczowym swiecie:) czytaj ul.kamienna...
sz

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 10, 2014, 22:05:48 »
oś podobnego!!! A mój dziadek zawsze tłumaczył mi, że każde zachowanie musi mieć swoje miejsce. Modlić trzeba się w kościele, tańczyć w dyskotece a wódkę pić w knajpie. Co by to było, gdyby wszystkie te przyjemności można było praktykować w każdym z tych miejsc…!? 
Wojtku, ależ ksiądz w kościele co msza wino spożywa i nie chce się podzielić.
Będąc na dyskotece- modlisz się by żona za wcześniej nie zadzwoniła i nie pogoniła do domu. Poza tym- raczej na dyskotece napić się też można;).
A w knajpie- wódkę pijesz- jak masz za dużo  zmartwień- wtedy zaczynasz się modlić, a jak pijesz na wesoło- to i zatańczyć tam możesz:)
Z Wykidajłą jest tak samo.
Wszyscy wiemy, że jest dziennikarzem i dlaczego miałby to być temat tabu?
To co myślimy, co piszemy, a kim jesteśmy- jest nierozerwalne... no chyba, że jest się jezatem i przybiera się męskie nazwisko ,ale każe się innym całować po rączkach i pisać- "łaskawa Pani".
Wykidajło może wtryniać nos w prywatne życie innych? (choćby ostatni przykład czarnej 301, której napisał, że pół życia spędziła wyszukując haki...), mnie również dotykał, ale ja się nie rzucam, albowiem mam świadomość, że wirtualnie i rzeczywiście jestem tym samym człowiekiem.
Tego nie można rozgraniczać.
Wykidajło nie jest anonimową postacią i nie może być, skoro sam wielokrotnie innym zarzucał anonimowość....
Nieprawdaż Wojtku?

Wykidajło- wybacz, że  nie piszę od razu i zdawkowo, ale "deadllines" mnie gonią.

Jeśli na podstawie moich czasowników "dziwię się" "w moim odczuciu..." stwierdzasz, że ja łże- to gratuluję Ci umiejętności czytania ze zrozumieniem. Może powinieneś poza umiejętnościami tworzenia słowa pisanego nadrobić zaległości w słowie czytanym?

Co do akapitu- że jesteśmy czytelni, jak abecadło...i  od samego początku nasz sprzeciw przeciwko władzom powiatu i obecnej dyrektorce, to nic innego, jak kampania wyborcza- napiszę krótko- jak podszkolisz umiejętność czytania(jak wspomniałem przed momentem) to może zrozumiesz moje i innych intencje.
Twoje zadufanie w sobie powoduje, że nawet nie chciało Ci się zadać pytania, dlaczego ja to robię.
Czy w imię kampanii wyborczej Pani Beaty Golisowicz podjąłem się wątpliwego (a czesam nie) biegania po prokuraturach i CBA?
Więc czasem, jak coś napiszesz- to uważaj- bo się możesz ośmieszyć- ja w tym przypadku.


Rozczuliłeś mnie tą bajeczką o biednym Gryfie wplątanym w konflikt. To zapewne krasnoludki pisały wnioski do burmistrza o przejęcie szkoły, krasnoludki próbowały naciskać na kuratorium, żeby jego przedstawiciele poparli gryfową kandydatkę na dyrektora. I tak dalej. Wszystko krasnoludki. Takie w zielonych kubraczkach.
Biedny rozczulony Wykidajło...napisał o krasnoludkach i zasugerował, że to Gryf. Ale zapomniał lub celowo pominął fakt, że w Gryfie są również ojcowie lub matki dzieci uczących się w Białej, którym, tak jak Wykidajle, zależało na własnych pociechach.


Tylko że Gryf się przeliczył. Miał nadzieję, że uda się utrzymać „społeczne oburzenie” aż do wyborów. A tu już po kilku tygodniach było widać jak na dłoni, że większość rodziców i nauczycieli chce tylko normalnej szkoły z dowolnym dyrektorem, a awantura jest sztucznie napędzana przez polityków i firemki dojące już wcześniej szkolną kasę. Bo przecież następne tysie można dostać za logo hali, internatu, pływalni, można za projekty stron dla każdej klasy. Tylko do tego potrzebny jest odpowiedni dyrektor. Niekoniecznie ten stary. Ważne, żeby z tego samego układu.
A ja widzę sukcesywne eliminowanie niewygodnych- przykładowo głównej księgowej, próbę eliminacji Pana Mirosława Chmielewskiego, szeregowych pracowników (jak będziesz chciał dokładnych szczegółów - to Ci podam) przy jednoczesnym opłacaniu mediów, by pisały pieśni pochlebne na temat nierobów i oszustów z powiatowego PO i dyskredytowały pozostałych- to dotyczy się Ciebie i Pań, dla których przyjęło się już miano "różowych landrynek", które w imię utrzymania stanowisk krzyczą teraz, że chcą spokoju.
A co? Te osoby, które łykać muszą przez "rudą kłamczuchę" środki uspokajające lub już nie wytrzymały--? one nie chciały, nie pragnęły spokoju? Pytam się? Nie chciały spokoju?


Mojemu dziecku nikt nie będzie obniżał ocen za to, że nie ma koszulki z napisem „Beata naszym dyrektorem”

Jeśli taka sytuacja miała miejsce- to jest straszne i nigdy nie powinno się zdarzyć.
Podaj szczegóły- bo to koniecznie trzeba napiętnować!


 

 

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 17, 2014, 22:19:20 »
Pana starostę żegnamy. Pamiętacie ? - A co my możemy zrobić, żeby pani Golisowicz wróciła na stanowisko? - pytał Arkadiusz Tracz. - Bo to, co się stało, to dopiero początek.[/size]- Dyrektora odwołać nie można - wyjaśniła wicestarosta Anna Rybakiewicz. - Można zrobić referendum w sprawie odwołania rady powiatu


No to odwołaliśmy...nareszcie czuję ,że faktycznie mój głos coś może. Żeby jeszcze pozostałe wybory były jednomandatowe...ale na to żadna partia się nie zgodzi :) patrząc na wczorajsze wybory.
[/color]

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 18, 2014, 10:30:57 »
nareszcie czuję ,że faktycznie mój głos coś może.
Jeżeli rzeczywiście tak to zadziałało, to jest to coś, co mnie w tych wyborach cieszy. Oby to Wam nie minęło przez kolejne cztery lata.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.