Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?  (Przeczytany 51831 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #15 dnia: Października 17, 2014, 19:08:07 »
wiec chyba bedzie po czym sprzatac...
na głównej stronie zieleń wypala oczy. może rodzinne powiązania państwa echaust zaczną robić porządki? skoro nie mogą sobie poradzić z bieżnią, czy z żulami na orliku w tanowie to lepiej pójdzie sprzątanie po polickim po
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #16 dnia: Października 24, 2014, 20:27:01 »
- oświata powiatowa chyli się ku upadkowi - źle prowadzona oświata powiatowa,
źle zarządzany jest Zespół Szkół,
z całym szacunkiem do dokonań  golisiewicz - zamiast tworzenia fikcyjnych kierunków (dziennikarstwo itp.) - to to co zrobiła  narękiewicz-markowska wraz z guździłem i grupą azoty to chyba jednak dobry kierunek rozwoju białej szkoły. klasy sportowe sts - jak najbardziej, jednakże drugą stroną medalu jest nauka typowo pod największy zakład i pracodawcę w policach - grupa azoty. i fakt iż taki kierunek został utworzony to moim zdaniem dobry dowód iż szkoła jest sprawnie zarządzana. i mało tego - dotacja w wysokości 100 tys zł od grupy azoty w zaplecze socjalne nowego kierunku - to z pewnością sukces i nie mam pojęcia dlaczego przechodzi on bez echa
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline magdalenaa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #17 dnia: Października 25, 2014, 00:30:26 »

Panie dapol, przepraszam najmocniej czy Pan zna te osoby o których pisze? Ręce opadają jak czytam: Pani Golisiewicz zamiast Golisowicz to po pierwsze, po drugie cała reszta również pisana z błędami :Markowicz-Narękiewicz a nie   narękiewicz-markowska, Guździoł a nie guździł. Klasa sportowa to SMS a nie sts. Po trzecie współpraca z grupą Azoty odnośnie otwarcia nowego kierunku to nie zasługa pani Markowicz-Narękiewicz i pana Guździoła a zasługa Pani Golisowicz, która zabiegała o to kilka lat temu. Mam wrażenie, że zbyt mało ma Pan informacji aby móc wypowiadać się w tym temacie.
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2014, 00:53:44 wysłana przez magdalenaa »

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #18 dnia: Października 25, 2014, 08:22:36 »
magdalenaa, ja już na tym forum czytałem nawet, że budowa basenu i rozbudowa szkoły to też zasługa Pani Golisowicz. A chciałem przypomnieć, że obie te inwestycje powstały zanim pani Golisowicz została nawet vice dyrektorką. A jeśli zabiegała o klasę chemiczną już kilka lat temu i to też jej zasługa, to zapewniam cię, że już jej poprzednik czyki dyrektor Kliszewski zabieał o budowę nowej sali sportowej i przerobienie ówczesnego asfaltowego boiska do piłki ręcznej od ulicy Piłsudskiego.
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2014, 08:25:11 wysłana przez jojo »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #19 dnia: Października 25, 2014, 10:40:34 »
Mam wrażenie, że zbyt mało ma Pan informacji aby móc wypowiadać się w tym temacie.
być może ma pani rację, nie interesuję się sprawami oświaty na bieżąco. ale nawet dla mnie - zwykłego laika - sprawą nadrzędną i priorytetową byłoby utworzenie klasy chemicznej, a dopiero potem realizacja rzeczy następnych. i dziwna sprawa - zarówno pani golisowicz jak i jej poprzednikowi  nie udało się stworzyć takiego profilu klasy przez kilka lat - a tu, zaledwie po roku udaje się coś takiego stworzyć i to na dodatek z finansowym wsparciem ze strony zakładów oraz obietnicą stypendiów dla najlepszych uczni. na koniec - pisząc poprzedniego posta miałem tylko i wyłącznie pokazać panu chmielewskiemu iż teza jaką przedstawił na początku tego wątku o źle zarządzanym zespole szkół  legła w gruzach, zresztą jak większość tez tego pana
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline magdalenaa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #20 dnia: Października 25, 2014, 12:20:27 »
Panie dapol, napisze krótko: jedna jaskółka wiosny nie czyni...Proszę się bliżej przyjrzeć tematowi szkoły "białej" i kadrze zarządzającej. Jeżeli już Pan się przyjrzy to bardzo proszę o opisanie osiągnięć nowej pani dyrektor. Sama jestem ich ciekawa.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #21 dnia: Października 25, 2014, 12:38:52 »
Ja opiszę jedno osiągnięcie: wszyscy uczniowie, którzy mieli obowiązek zdawać egzamin gimnazjalny, przyszli na niego - wbrew wysiłkom niektórych "pedagogów", którzy byli gotowi narobić kłopotów czwórce dzieciaków, byle tylko udowodnić, że w szkole jest bałagan i nowa dyrekcja sobie nie radzi.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline magdalenaa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #22 dnia: Października 25, 2014, 12:54:04 »
To jest dla Pana osiągnięcie pani dyrektor? hmmmm ciekawe, bardzo ciekawe...
W takim razie niewiele ta Pani osiągnęła :P

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #23 dnia: Października 25, 2014, 13:08:57 »
Myślę, że rodzice tych dzieciaków są innego zdania. Ale to kwestia priorytetów: dla jednych najważniejsze jest dobro uczniów, dla innych to, kto jest dyrektorem.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline magdalenaa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #24 dnia: Października 25, 2014, 16:22:11 »
Nie będę się z Panem wykłócać  co dla kogo jest priorytetem, nie o o w tej sprawie chodzi. A zdanie rodziców jest mi bardzo dobrze znane.
Jedno mogę stwierdzić: niestety uczniowie nie są priorytetem dla pani dyrektor. Wystarczy spytać o zdanie właśnie tych rodziców, którym między innymi jestem i ja.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #25 dnia: Października 25, 2014, 18:11:17 »
Wykidajło podaj przykład tych wysiłków ... nie mów ogólnikami

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #26 dnia: Października 25, 2014, 18:15:12 »
Wykidajło podaj przykład tych wysiłków ... nie mów ogólnikami
Może nam czarna 301 podpowie gdzie można znalezć link do informacji o osiągnięciach poprzedniej dyrektorki zawarte w protokołach NIK-u i PIP-u.Link pojawił się i zniknął a zawierał wiele cennych informacji.
jestem gorszego sortu

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #27 dnia: Października 25, 2014, 18:25:17 »
basen budowano juz za czasów pana Kliszewskiego, rozbudowa szkoły tez jego zasługa :A ale juz wtedy pani Golisowicz uczyła sie do niego jak zarządzac tym ''kombinatem'' jak pociagnąc zamysł tej szkoły. Kierunek dziennikarski zły ? Byc może, nie bede oceniac, ale kierunek policyjny lepszy ? Czy klasa piłkarska? Poki co to porozumienie i oczywiscie bede całym sercem z tym projektem jak dojdzie do finalizacji, bo to szansa dla 5 uczniów co rok na prace. Moim zdaniem ksztalcenie dla ksztalcenia nie ma sensu, Azotom potrzeba fachowcow a nie intelektualistów z Białej, którzy zasilą szeregi bezrobotnych.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #28 dnia: Października 25, 2014, 18:29:14 »
Może nam czarna 301 podpowie gdzie można znalezć link do informacji o osiągnięciach poprzedniej dyrektorki zawarte w protokołach NIK-u i PIP-u.Link pojawił się i zniknął a zawierał wiele cennych informacji.
 

Myslę, że chodzi o protokoły, które znajdują sie na stronie szkoły? bo nie wiem o czym Pan/Pani pisze z całym szacunkiem

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #29 dnia: Października 25, 2014, 18:44:03 »
Myslę, że chodzi o protokoły, które znajdują sie na stronie szkoły? bo nie wiem o czym Pan/Pani pisze z całym szacunkiem
Link znajdował się na forum i go nie ma.Jeśli chodzi o moją płeć znajdzie ją Pan/Pani po lewej stronie każdego postu.
jestem gorszego sortu