Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Remont Piłsudskiego  (Przeczytany 26336 razy)

Offline rzetelny

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 23, 2014, 13:36:23 »
Ja za to proponowałbym by wstawiono tymczasową sygnalizację świetlną przy wyjeździe z lidla, bo pan który tam kieruje ruchem (z firmy wykonującej "remont") nie wygląda na kogoś kto zna się na przepisach i dziś tylko byłem świadkiem kilku prawie kolizyjnych sytuacji z jego winy.

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 24, 2014, 16:40:41 »
i lada dzień będzie nowy asfalt ;] także do września tylko z chodnikami będą walczyć? ;]
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 25, 2014, 23:20:01 »
Z powiatowych przetargów wynika, że ta firma do końca września ma zrobić po Piłsudskiego jeszcze drogi: Warnik, Stobno i w końcu Wojska Polskiego.

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 26, 2014, 13:06:14 »
A czy ktoś coś słyszał o rondzie na skrzyżowaniu Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Asfaltowej i Dębowej? Widziałem projekty, ale czy coś się dzieje w tej sprawie?

Pozdrawiam
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline rzetelny

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 30, 2014, 14:19:14 »
A czy ktoś coś słyszał o rondzie na skrzyżowaniu Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Asfaltowej i Dębowej? Widziałem projekty, ale czy coś się dzieje w tej sprawie?

Nic się nie dzieje i nic się nie będzie działo w tej sprawie. Niestety w naszym mieście (choć to raczej kwestia całej polszy) każdy przerzuca sprawy na kogoś innego tak by spokojnie móc pobierać pensje wypłacane z pieniędzy podatników i nie martwić się o skargi mieszkańców, którzy łożą na tych wszystkich darmozjadów. Nikt nie interesuje się modernizacjami dróg tak by było bezpieczniej, a jedyne co się robi to nowe "lepsze" nawierzchnie, które i tak zaraz po remoncie nadają się do wymiany (patrz: Jasienica); Wymienia się chodniki, lecz nie myśli się o tym, że ktoś z wózkiem nie przejedzie po nich (patrz: mazurska obok wiaduktu, gdzie poszerzano nowe chodniki kilka lat temu); Remontuje się wiadukt, lecz nie myśli o wandalach (patrz wiadukt w Policach); Remontuje się jakieś pseudo osiedlowe drogi i nie myśli o tym, że brakuje parkingów (patrz: Roweckiego); Wstawia się wiaty przystankowe, które miesiącami mają wybite okna (patrz: Mazurska); Buduje się betonowe, źle zaprojektowane klepiska na których nikt, nawet miejscowe chlejusy nie chcą przebywać, bo można się usmażyć w gorący dzień, w chłodny za to nie ma co tam robić (patrz: deptak na osiedlu i plac na starych policach); buduje się orliki, lecz nie myśli o tym, że dzieci nie będą miały gdzie biegać (patrz: Orlik przy SP1); Wsadza się na stanowisko niekompetentną koleżankę kogoś tam na stołek dyrektora (patrz: dyrekor białej); funduje się kolonie dzieciom z Białorusi i Ukrainy, czyli dwóch krajów, które nienawidzą polszy, kiedy w naszej gminie też jest sporo dzieci, których rodziców nie stać na kolonie (patrz: Dzieci z Ukrainy i Białorusi w Trzebieży); Przebudowuje się Wyszyńskiego i nie myśli o tym, że 107 musi jakoś wyjechać spod kingi (teraz wstrzymuje ruch z naprzeciwka, inaczej nie zmieści się w swój pas); remontuje się park staromiejski i nie buduje się nawet wybiegu dla psów,by te nie musiały srać gdzie popadnie; przykładów niefrasobliwości władz Polic czy to na poziomie zarządców, radnych, gminnych urzędników, powiatowców, czy burmistrzów jest wiele, aż szkoda wymieniać, a to wyżej to tylko kilka przykładów z ostatnich lat. Wszystko robi się na odwal "aby było" "aby nikt nie powiedział, że pan X źle piastuje stanowisko".

Dlatego nie liczcie drodzy policzanie na żadne usprawnienia, udogodnienia, czy na to, że w Policach będzie kiedykolwiek europejsko. Nie będzie, bo zawsze jest wymówka "pieniądze", "droga należy do kogoś innego", "to nie my wybieramy pracowników".

Drodzy urzędnicy, politycy i inne darmozjady: pamiętajcie kto was utrzymuje i kto płaci wam za to byście wybierali najlepsze projekty, starali się o dofinansowania, a na ważne stanowiska wybierali odpowiedzialnych ludzi.

Tak, to szczery hejt na ten kraj i miasto, nie chcę się więcej udzielać, bo i tak widzę, że nic w tym kraju nigdy się nie zmieni, chyba, że koledzy od brania łapówek i wpychania swoich na stanowiska, na których nie powinno ich być :)
To tyle na temat.
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2014, 14:22:32 wysłana przez rzetelny »

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #50 dnia: Października 02, 2014, 12:54:28 »
Kiedy wkońcu na Piłsudskiego zostaną przywròcone przystanki "Przybora"dla autobusòw??

wczoraj idę przez pasy dla pieszych do netto,domlux obok przed pasami zatrzymuje sie autobus przegubowy
autobus stoi , a oczywiście kierowcy za autobusem wymijają autobus po lewej po srodku dwóch pasów po malowanej na białło lini, i wogóle nie zwracają uwagi na pasy, i ludzi którzy wychodzą przed autobusem raczej chyba nie powinno tak być,
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2014, 12:59:28 wysłana przez VIRUS »

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #51 dnia: Października 02, 2014, 21:08:18 »
W poniedziałek od kierownika budowy z firmy STRABAG usłyszałem, że przystanki "oddadzą" nam w czwartek...

Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #52 dnia: Października 02, 2014, 21:38:12 »
W poniedziałek od kierownika budowy z firmy STRABAG usłyszałem, że przystanki "oddadzą" nam w czwartek...

Tylko który bo dziś nic się nie zmieniło.

autobus stoi , a oczywiście kierowcy za autobusem wymijają autobus po lewej po srodku dwóch pasów po malowanej na białło lini, i wogóle nie zwracają uwagi na pasy, i ludzi którzy wychodzą przed autobusem raczej chyba nie powinno tak być,

To jest nagminna sytuacja - może warto zainteresować drogówkę bo wielu kierowców olewa przepisy i wyprzedza na przejściu dla pieszych jadąc po polu wyłączonym z ruchu .

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #53 dnia: Października 03, 2014, 08:11:05 »
Miałem taką sytuację, rzuciłem się gościowi na maskę :P

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #54 dnia: Października 03, 2014, 13:02:25 »
Przed chwilą rozmawiałem z przedstawicielem Powiatu.
Ostateczne przekazanie do użytku przystanków na Piłsudskiego i Woj. Polskiego ma się odbyć w poniedziałek 6 października 2014 r. :)