Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Program wyborczy Gryf XXI  (Przeczytany 40061 razy)

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #75 dnia: Września 20, 2014, 23:22:55 »
Nieprawda - ten ostatni ma tylko 176 tys. zł pensji, cienias jak mówił Marcinkiewicz,
No ale ludzie przedsiębiorczy, szczególnie prezes PEC - jak wszyscy wiedzą ciepło jest z Zakładów.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #76 dnia: Września 21, 2014, 10:45:29 »
http://www.bip.police.pl/?cid=158&bip_id=6758

Pani Koowalski więcej zrozumienia dla ludzkich potrzeb. Prezesi Gryfa XXI zarabiają średnio po 200 tys. złotych rocznie, to i podwyżki są niezbędne.

Mała pomyłka - trzeba odjąć składkę na Gryf, szacuje się że za stanowiska z klucza partyjnego ok. 20% pensji.
Czyli pieniądze nie są takie wielkie.

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #77 dnia: Września 21, 2014, 13:06:16 »
No to pochwal się Pan o ile dzięki pańskiej działalności w radzie Miejskiej i WS Gryf obniżono ceny ciepła,wody,ścieków. Drastyczna podwyżka opłat za śmieci to pewnie zasługa krasnoludków.  O podwyżkach podatków lokalnych nawet nie warto wspominać.To wszystko wasze Gryfoskie dzieło z pańskim czynnym udziałem.
Akurat podwyżka opłat za śmieci była związana z wejściem tzw. Ustawy śmieciowej w 2013 roku
MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #78 dnia: Września 21, 2014, 16:26:21 »
No to pochwal się Pan o ile dzięki pańskiej działalności w radzie Miejskiej i WS Gryf obniżono ceny ciepła,wody,ścieków. Drastyczna podwyżka opłat za śmieci to pewnie zasługa krasnoludków.  O podwyżkach podatków lokalnych nawet nie warto wspominać.To wszystko wasze Gryfoskie dzieło z pańskim czynnym udziałem.
Akurat podwyżka opłat za śmieci była związana z wejściem tzw. Ustawy śmieciowej w 2013 roku
Nie wiedziałam,że drastyczna podwyżka opłat "śmieciowych "w gminie posiadającej własne składowisko odpadów,linie do ich segregacji oraz własną firmę zajmującą się odbiorem odpadów to wina krasnoludków.Ustawa śmieciowa nie nakazała wzrostu opłat z 8,24zł/m-c na 12 zł jak w moim przypadku.To zrobiły krasnoludki z GRYFA i ich współplemieńcy z PiSu.
jestem gorszego sortu

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #79 dnia: Września 21, 2014, 17:02:34 »
Mogę się mylić, ale z tego co wiem, to ta stawka została ustalona zanim rozstrzygnięto przetarg na wywóz śmieci.
MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #80 dnia: Września 21, 2014, 20:41:00 »
A co o polityce kadrowej w Urzędzie Gminy i spółkach jest w programie?

Offline marcello

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #81 dnia: Września 23, 2014, 12:05:21 »
A co o polityce kadrowej w Urzędzie Gminy i spółkach jest w programie?

Jest, w dodatku utajnionym z nagłówkiem ::Rodzina na swoim:: ;D

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #82 dnia: Września 26, 2014, 17:02:41 »
Mogę się mylić, ale z tego co wiem, to ta stawka została ustalona zanim rozstrzygnięto przetarg na wywóz śmieci.
Jakie znaczenie ma data lub autor stawki?Żeby ją wprowadzić w życie potrzebne było glosowanie nad uchwałą Rady Miejskiej,czyli głosów Gryfa i PiSu.
Kontynuując informacje na temat działalności koalicji Gryfa z PiSem  podaję kolejną a mianowicie rezultaty polityki fiskalnej w ostatniej kadencji;w latach 2010 - 2013 dochody podatkowe wzrosły o około 124% przy sumie wskaznika inflacji za w/w okres w wysokości 11,5%.Czy nie warto zastanowić się nad zmianą ekipy zarządzającej gminą ?Czas chyba do tego dojrzał.
jestem gorszego sortu

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #83 dnia: Września 27, 2014, 11:45:44 »
 ::) :o ;D
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2014, 11:54:50 wysłana przez pejo154 »

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #84 dnia: Września 27, 2014, 11:53:25 »
Wielu mówi o zmianach... Tylko niewielu podaje na kogo? A już mało kto argumentuje: dlaczego ci albo tamci będą lepsi...

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #85 dnia: Września 27, 2014, 13:54:40 »
Wielu mówi o zmianach... Tylko niewielu podaje na kogo? A już mało kto argumentuje: dlaczego ci albo tamci będą lepsi...
Zawsze można postawić na sprawdzoną ekipę Gryfa  z pisowskimi przystawkami.Dzięki niej w latach 2009 -2013 wynagrodzenia i pochodne od nich w administracji samorządowej wzrosły z 8.797.915 do 11.454.820 czyli o 30 % przy szalejącej, skumulowanej inflacji na poziomie 11,5% 
jestem gorszego sortu

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #86 dnia: Września 27, 2014, 14:06:02 »
Dzięki niej w latach 2009 -2013 wynagrodzenia i pochodne od nich w administracji samorządowej wzrosły z 8.797.915 do 11.454.820 czyli o 30 % przy szalejącej, skumulowanej inflacji na poziomie 11,5% 
Czyje konkretnie wynagrodzenia wzrosły?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #87 dnia: Września 27, 2014, 20:49:48 »
Dzięki niej w latach 2009 -2013 wynagrodzenia i pochodne od nich w administracji samorządowej wzrosły z 8.797.915 do 11.454.820 czyli o 30 % przy szalejącej, skumulowanej inflacji na poziomie 11,5% 
Czyje konkretnie wynagrodzenia wzrosły?
Wyraznie napisałam - w administracji samorządowej,czyli wszelkiej maści urzędników zapisane w budżetach gminy w podtytule -
wynagrodzenia osobowe pracowników.
jestem gorszego sortu