Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1626634 razy)

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2955 dnia: Listopada 16, 2016, 13:08:41 »
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2956 dnia: Listopada 16, 2016, 13:13:50 »
Audyt jest zbędny niepotrzebne wydawanie kasy bo i tak nic nie znajdą papiery będą w porządku. A może powiedzą ile wzrośnie nam czynsz po audycie i ile będzie nas kosztował, bo dobrze sie wydaje nie swoje pieniądze dla zaspokojenia własnych ambicji
Jakoś płacenie Szostakowi za dwa etaty nikomu nie przeszkadza ( prezes i dyrektor)
Miał być wczoraj wybrany ale nie wiadomo czy 5 nie zblokowała wyboru
Jeżeli można było zawiesić dwóch członków rady, to można było też powołać nowego wiceprezesa

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2958 dnia: Listopada 16, 2016, 14:24:47 »
Kombinował  Dudek i wykombinował jak zostawić Szostaka

Offline jadwisia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2959 dnia: Listopada 16, 2016, 14:27:28 »
Czytając to co jest napisane w artykule dochodzę do wniosku że to wszystko co się działo na zebraniu to czyste bezprawie i zebranie powinno być unieważnione. Czytając to co pisze redaktor to po pierwsze: nie można głosować nad przyjęciem fragmentów porządku obrad jak to uczyniono, lecz nad porządkiem obrad jako całość, po drugie: bezprawnie wyłączono osoby z głosowania nad porządkiem obrad gdyż regulamin Rady Nadzorczej określa że wyłącza się osoby z głosowania nad uchwałami ich dotyczącymi a nie z głosowania nad przyjęciem porządku obrad, po trzecie uzasadnienie uchwał o zawieszeniu członków Rady Nadzorczej to jakaś kpina, osoby pracujące w PECu nie prowadzą działalności konkurencyjnej wobec spółdzielni, a zgłaszane przez nich projekty uchwał dotyczące wprowadzenia do regulaminu możliwości rozliczania kosztów ciepła od m2 nie jest żadnym lobbingiem na rzecz PECu lecz realizacją woli członków spółdzielni wyrażonej uchwałą Walnego Zgromadzenia(uchwała nr 10/2016). Zdaniem Pana Dudka danie możliwości ludziom przejścia na rozliczanie od m2 jest lobbingiem na rzecz PECu? Kompletna bzdura. Teraz już widać wyraźnie że Pan Dudek działa w jednej grupie z Szostakiem przeciwko zmianom w tej spółdzielni. To właśnie Pan Dudek powinien być zawieszony gdyż to on łamie prawo a nie osoby pracujące w PECu. Mam nadzieję że całe to zebranie i uchwały dotyczące zawieszenia 2 członków Rady zostaną zaskarżone do Sądu. I jestem przekonana że uchwały te zostaną uchylone a wtedy ludzie się przekonają kto tu działa zgodnie z prawem a kto bezprawnie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2016, 14:49:27 wysłana przez jadwisia »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2960 dnia: Listopada 16, 2016, 15:09:07 »
A ja wnioskuję, że zdanie członków rady jest dla Wojciecha Dudka mało istotne. Co pokazuje wypowiedź między Panią Greda a mecenasem i mecenasa a Wojciecha Dudka. Warto uważnie się tam przesłuchać.  Zresztą sposób wypowiedzi Wojciecha Dudka jest niemal identyczny jak sposób wypowiadania się prezesa.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2961 dnia: Listopada 16, 2016, 15:16:31 »
Heh, ciekawa sprawa z tym filmem, tzn tak: po pierwsze wszyscy którzy wyszli to osoby które chcą rozliczanie z m2, poza tym mają sprawy sądowe ze SM odnośnie ogrzewania. Wolą z m2 bo lubią mieć 30 stopni w mieszkaniu, czyli są to ich indywidualne ambicje by wprowadzić rozliczenie z metra. Moim zdaniem skoro nie grzeję to nie chcę płacić - proste. A te osoby wolą płacić i grzać, a gdy wprowadzą od m2 to wszyscy bedą płacić czy grzeją czy nie i będą grzać przy otwartych oknach bo przecież i tak płacą a zwrotu nie będzie. Wtedy PEC produkuje ciepło na potęgę, bo nagle wszyscy grzeją, PEC zakupuje więcej ciepła od ZCh i więcej węgla a co za tym idzie spółdzielnia musi pobierać więcej pieniędzy od swoich członków.
 No sorry ale w tym przypadku indywidualne ambicje nie służą wspólnemu dobru. Przykro mi Panie Wojtku że tak wyszło z osobami które miały nas reprezentować, często tak jest. Jak u Orwella w folwarku zwierzęcym.

Offline marcello

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2962 dnia: Listopada 16, 2016, 15:31:32 »
 Skoro podstawą zawieszenia obojga członków Rady Nadzorczej było pomówienie o prowadzenie działalności konkurencyjnej wobec spółdzielni, to po niechybnym ich zaskarżeniu,  zostaną one uchylone a bezpodstawnie oskarżeni członkowie RN mogą wystąpić z roszczeniem wobec osób ich zniesławiających i naruszających ich dobra osobiste. Skutek dla okrojonej Rady Nadzorczej będzie taki, że kolejne uchwały podejmowane w okrojonym bezprawnie składzie, w większości nie będą miały mocy prawnej. Ale może o to właśnie komuś chodzi ? Nowa Rada Nadzorcza została skutecznie rozbita i niestety stało się to przy pomocy tych osób, które powinny za wszelką cenę pilnować jej spójności.

Jestem ciekaw kto przygotował te bezprawne projekty uchwał, skoro pani mecenas powiedziała na filmie, że prawnicy spółdzielni nie znają ich treści i musieli na szybko je czytać  podczas posiedzenia Rady ?

 

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2963 dnia: Listopada 16, 2016, 15:55:33 »
Bosman no wyszli bo jaki jest sens kopania się z koniem. Ty byś siedział jakby ktoś Twoje wnioski miał w dupie?

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2964 dnia: Listopada 16, 2016, 16:02:47 »
ale nie widzisz co oni robią ? Kierują się prywatnymi aspiracjami. Sorry ale wybrali ich członkowie spółdzielni do godnego ich reprezentowania, a robią wiochę. Gdy ktoś nie ma argumentów i nie chce rozmawiać to wychodzi.
Jakie kopanie z koniem sami zaczęli walkę, gnają do stołków nie patrząc na nic i z nikim się nie liczą. Dla mnie taki ktoś jest nikim, po trupach do celu... Obiecali co innego a teraz walczą o stołek bo dowiedzieli się jaka to kasa. Moim zdaniem bycie dobrym, lojalnym, empatycznym i uczciwym człowiekiem jest ważniejsze i więcej warte niż wszystkie pieniądze świata.
Wniosków nikt nie miał tam gdzie uważasz, tylko one same sobie zaprzeczały.

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2965 dnia: Listopada 16, 2016, 16:18:45 »
Już nie mogę tego słuchać jak to nikt nie potrzebuje grzać i ma ciepło w mieszkaniu. Z całą rodziną wyjechaliśmy na tydzień i po powrocie d mieszkaniu 17 stopni i zimno do tego stopnia, że kaloryfery same sią załączały i jak tu można nie grzać?. W kufajce mam po domu latać? Gdzie człowiek nie posłucha wszyscy nie grzeją... Może moje mieszkanie tylko takie zimne? Dziwne bo już wcześniej od poprzednich właścicieli wiem, że było docieplane od środka. Wszyscy widzicie tylko swoje zwroty, a co mam powiedzieć ja która grzejąc cały dzień mam 18,5 - 19 stopni? Dla mnie to zdecydowanie za mało, a co za tym idzie pewnie w rezultacie za drogo bo dogrzewając mieszkanie pewnie słono zapłacę ale w chwili obecnej na klatce jest cieplej niż w mieszkaniu. I czy to ok. wy macie 500 zł zwrotu ja mam dopłacać 5000

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2966 dnia: Listopada 16, 2016, 16:28:28 »
Już nie mogę tego słuchać jak to nikt nie potrzebuje grzać i ma ciepło w mieszkaniu.
Ja nie twierdzę że nie trzeba grzać, grzeję się gdy jest zimno logiczne. Ale nie rozumiem czemu wolą rozliczenie z m2 skoro wtedy będzie płacić czy grzeje czy nie. teraz mając podzielniki płacisz za to co zużyłeś, a od m2 będziesz płacić czy używałeś ciepła czy nie.

Masz mieszkanie docieplone od środka i i od zewnątrz i masz 17 stopni ?? mam mieszkanie szczytowe i mam 20 stopni bez grzania i tu od razu odpisuję, że wiem że sąsiedzi nade mną i pode mną też nie grzeją bo z nimi rozmawiałem. Jak mi zimno to odkręcam grzejnik, gdy się ogrzeję to go zakręcam.

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2967 dnia: Listopada 16, 2016, 17:18:31 »
Ale nie rozumiem czemu wolą rozliczenie z m2
Zrozumiał byś jak byś miał dopłatę rzędu 5 tys. A ja taką miałem i na te podzielniki patrzeć nie mogę i u wierz mi naprawdę dużo nie grzałem

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2968 dnia: Listopada 16, 2016, 17:21:43 »
okej, to były jednostkowe przypadki. gdy ja miałem wadliwy podzielnik to zgłosiłem to do spółdzielni, przyszedł gość i wymienił.

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2969 dnia: Listopada 16, 2016, 17:24:38 »
Mój też wzieli do sprawdzenia i stwierdzili że jest sprawny, ale oczywiście już mi go nie oddalii ;D ;D , i dlatego między innymi przegrali w sądzie