Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1623770 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1350 dnia: Marca 17, 2016, 17:48:33 »
Się interesowałem ale nie mogłem być obecny na spotkaniu,  na zebraniu będę 100%, tylko nie lubię głosować w ciemno,  i interesuje mnie i jak przypuszczam wielu zdanie kandydatów na nurtujące pytania,  i czy nie będzie ten jeden kandydat odpowiedni skoro jest pracownikiem wpecu

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1351 dnia: Marca 17, 2016, 18:38:53 »
no to trzeba było przyjść na którekolwiek z 4 spotkań, na każdym było to samo.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1352 dnia: Marca 19, 2016, 21:14:24 »
Szanowni spółdzielcy!

Pragnę w imieniu własnym oraz w imieniu całego sztabu koordynacyjnego serdecznie podziękować wszystkim członkom spółdzielni, którzy swoim podpisem poparli wniosek o zwołanie Walnego Zgromadzenia, oraz tym, którzy z różnych powodów tego zrobić nie mogli a mimo to gorliwie nas wspierają. Dziękujemy również tym, którzy z własnej inicjatywy pomagali zbierać podpisy. Tak liczne wsparcie z Państwa strony sprawiło, że niemożliwe stało się możliwe! Osiągnęliśmy pierwszy cel na tej dość długiej i trudnej drodze. Nie zapominajmy jednak, że przed nami są jeszcze kolejne etapy. Końcowy sukces zależy od pokonania tej drogi w całości. Pamiętajmy! Skuteczność naszych działań będzie tym większa, im liczniejszy w tym Państwa udział. Postarajmy się zatem wytrwać w tym zjednoczeniu aż do ostatecznego uporządkowania całości spraw. Zróbmy to raz a dobrze! Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy!

W imieniu całego sztabu koordynacyjnego - Wojtek Dudek

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1353 dnia: Marca 21, 2016, 12:20:26 »


no i już wiadomo kiedy się odbędą zebrania, tylko jak przypuszczam nic z tego co mamy zaplanowane nie uda się, bo zebrań będzie 4 nie jedno wszystkich członków SM, następnym powodem jest  punkt 5 regulaminu zebrania,,, jak widać zarząd nie jest w kij bity, zorganizował 4 zebrania i będzie się starał się udowodnić ze 1/4 członków SM nie może nikogo odwołać, dlaczego uważam to za wybieg, jak były spotkania w kawiarence w biurowcu spółdzielni no to rozumie ale na hali można zebrać wszystkich członków spokojnie, pomieści się tam kilka tysięcy,,, dlaczego to pisze bo będąc kiedyś na zebraniu w kawiarence zgłosiłem wniosek i usłyszałem ze cześć członków nie może uchwalać uchwał i odwołać RN,  wiec panowie chyba zarząd załatwił nas na cacy, i to w majestacie prawa, i sprawdza się  to co słyszałem od znajomego któremu członek RN powiedział cyt; nie tak hop hop nas odwołać,,,
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2016, 12:28:52 wysłana przez piotrzpl »

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1354 dnia: Marca 21, 2016, 12:38:08 »
To, że będą cztery osobne walne, to nie nowość.

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1355 dnia: Marca 21, 2016, 12:48:11 »
To, że będą cztery osobne walne, to nie nowość.
nowość to nie jest bo zarząd to stosuje od lat tłumacząc się małą salką w biurowcu, ale może być problemem w uchwaleniu czegokolwiek , a zwłaszcz odwołaniem RN,,, 

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1356 dnia: Marca 21, 2016, 13:19:11 »
@Piotrzpl... Nie ma w tym żadnego zagrożenia... liczy się suma głosów z wszystkich zebrań. Jeżeli na każdym z nich 2/3 głosujących opowie się za odwołaniem, to odwołanie stanie się faktem. Teraz pozostało jedynie wzajemnie mobilizować się do udziału w zebraniach. Pozdrawiam

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1357 dnia: Marca 21, 2016, 14:04:02 »
mam nadzieje ze wiesz co mówisz, i znasz przepisy, ja tam na pewno będę na zebraniu, ale powiedz m po co jest ten pkt, 5

Offline żary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1358 dnia: Marca 21, 2016, 14:32:32 »
"O dokonany wyborze, członek informuje pisemnie Zarząd Spółdzielni na 14 dni przed planowanym terminem pierwszej części  Walnego Zgromadzenia" --- co to znaczy? proszę prościej mi wytłumaczyć ...
War. War never changes...

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1359 dnia: Marca 21, 2016, 14:50:11 »
ale powiedz m po co jest ten pkt, 5

To jest standardowy punkt zebrań wyborczych. Komisja musi podać liczbę członków uprawnionych do głosowania, uczestniczących w zebraniu, aby nie zdarzyło się, że głosów w urnie będzie więcej niż uczestniczących w zebraniu. Zwykła procedura.

co to znaczy?

To znaczy, że jeżeli masz dwa mieszkania i każde z nich jest na innym osiedlu, to musisz określić się, w którym zebraniu będziesz uczestniczył. Masz do wyboru zebranie z jednego z osiedli, w których masz swoje mieszkania.

Online Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1360 dnia: Marca 21, 2016, 16:16:33 »
"O dokonany wyborze, członek informuje pisemnie Zarząd Spółdzielni na 14 dni przed planowanym terminem pierwszej części  Walnego Zgromadzenia" --- co to znaczy? proszę prościej mi wytłumaczyć ...
Odnosi się to Członków Spółdzielni, którzy posiadają kilka lokali. Wybierasz jeden adres i informujesz ich pisemnie przed upływem 14 dni.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1361 dnia: Marca 21, 2016, 18:12:41 »
No to pełna mobilizacja Panie i Panowie. 2/3 głosów to sporo, trzeba przyjść dużą grupą.

Offline GROTA10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1362 dnia: Marca 21, 2016, 20:10:15 »
Oprócz pisma ze spoldzielni,proponowal bym wydrukowac ulotki z informacja jakie ulice na kiedy maja termin i powrzucac do skrzynek tak jak to mialo miejsce przed "naszymi" zebraniami czlonkow spoldzielni.Roznoszenie ulotek wczesniej przynioslo leprzy efekt niz wzywanie ludzi do zrywu na tej stronie ,czy na facebooku,wiec teraz mysle ze moglo by byc podobnie.Jest jeszcze troche czasu,mozna zapomniec a "akcje" mozna przeprowadzic na kilka dni przed terminem walnego-tak dla przypomnienia

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1363 dnia: Marca 21, 2016, 21:41:58 »
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1364 dnia: Marca 23, 2016, 00:37:40 »
Nie można używać określenia "lokatorzy" w odniesieniu do Członków Spółdzielni czyli współwłaścicieli Spółdzielni.