Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613260 razy)

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #960 dnia: Października 22, 2015, 09:15:19 »
Też się zastanawialiśmy z mężem o co chodzi z tym rozliczeniem wody, nam przy trzech osobach, sporym okresie urlopowym do dopłaty przyszło za wodę 294 zł. Czynsz na październik prawie 1000 zł z dopłatą - nie wiedziałam, że mieszkamy w apartamentowcu.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #961 dnia: Października 22, 2015, 09:16:43 »
O kurde... Grubo. Musi coś być na rzeczy.

Wytapkane z M1 Note.

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline biegaczka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #962 dnia: Października 22, 2015, 09:39:56 »
Z roku na rok jest coraz gorzej, to co dzieje się z tą spółdzielnia to jakiś kiepski żart... ogrzewanie, teraz woda co potem? Jak człowiek ma funkcjonować normalnie w domu... Już teraz latam między pokojami i sprawdzam czy czasem kaloryfer się nie załączył, jak na chwile otworze okno, czy podzielnik dobrze wskazuje, a teraz będę latać do wodomierzy...

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #963 dnia: Października 22, 2015, 12:02:42 »
Ja mieszkając sam mam 160 zł niedopłaty, a moja mama 50 zł. Coś tu jest nie tak.

Offline fandorin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #964 dnia: Października 22, 2015, 12:38:17 »
Nie było nas w domu przez 3 tygodnie łącznie w okresie lipiec - wrzesień. Od kilku lat w tym okresie były nadpłaty rzędu 50—70 zł. A przy nowych licznikach i nowym sposobie odczytu jest niedopłata 25 zł. To co będzie na koniec grudnia? Cyrk w chemiku...

Offline justyś

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #965 dnia: Października 22, 2015, 13:10:50 »
Chciałam się podpytać co z informatorami dla mieszkańców Chemika? Ul. Armii Krajowej jeszcze nie została poinformowana, kiedy kolejne zebranie? Na pierwszym niestety z przyczyn osobistych nie mogłam przyjść.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #966 dnia: Października 22, 2015, 13:17:06 »
Informatory są do pobrania (mogę dać link jeśli nie masz). Drukuj, roznoś, uświadamiaj.

Wytapkane z M1 Note.

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline justyś

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #967 dnia: Października 22, 2015, 13:23:19 »
poproszę

Offline żary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #968 dnia: Października 22, 2015, 13:56:11 »
War. War never changes...

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #969 dnia: Października 22, 2015, 14:45:39 »
kiedy kolejne zebranie? Na pierwszym niestety z przyczyn osobistych nie mogłam przyjść.

Następne spotkanie po doręczeniu rozliczeń za sezon 2014/2015. Przed świętem Wszystkich Świętych Policzanie mają na głowie porządkowanie grobów swoich ś.p. bliskich tu na miejscu i w innych regionach kraju. Dlatego nie będziemy im zakłócać planów. Po wszystkim na spokojnie się skrzykniemy. Zachęcam też do korzystania ze strony "Spółdzielcy SM Chemik Police" na Facebooku. Jest ona coraz częściej odwiedzana przez setki Policzan. Pozdrawiam

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #970 dnia: Października 22, 2015, 14:58:27 »
Przykro sie to czyta jak Was spoldzielnia oszukuje. Tym bardziej dziwi mnie bierność ludzi, na pewno nie mają lepiej niż Wy. Jednym sposobem jest chyba kontrolowanie tych wodomierzy i spisywanie ich stanu codziennie lub co drugi dzień zeby miec pelna kontrole.

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #971 dnia: Października 22, 2015, 15:12:29 »
Nie było nas w domu przez 3 tygodnie łącznie w okresie lipiec - wrzesień. Od kilku lat w tym okresie były nadpłaty rzędu 50—70 zł. A przy nowych licznikach i nowym sposobie odczytu jest niedopłata 25 zł. To co będzie na koniec grudnia? Cyrk w chemiku...

U nas identyczna sprawa. Tylko my z żoną  trzy tygodnie w sanatorium na przełomie sierpnia i września i zamiast spodziewanego zwrotu mamy NIEDOPŁATĘ , prawie 70 złotych....  Czyżby roztocza w moim domu, pod naszą nieobecność  organizowały sobie całodobowy  basen  z podgrzewaną wodą ?!!! Koszmar jakiś !

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #972 dnia: Października 22, 2015, 15:27:13 »
jednym sposobem jest chyba kontrolowanie tych wodomierzy i spisywanie ich stanu codziennie lub co drugi dzień zeby miec pelna kontrole.

Kontrole, kontrole, kontrole i cóż z tego skoro SM (pytałem u źródła) wprowadziła te wodomierze, bo..."spółdzielcy oszukiwali przy odczytach, celowo zaniżając wyniki??? Być może-ja zawsze zawyżałem, aby nie mieć zaległości- SM natomiast nic poza tym, że u nas spółdzielców wymienia, o "swoim" nic nie wspomniała. Przepraszam - wspomniała - "wyniki wodomierzy dostarczonej wody różnią się od wyników dostarczonych przez lokatorów, a SM nie będzie dopłacać..." Zastanawiające jest to, że spółdzielcy to my, a my nic nie wiemy np., o ubytkach w ramach dostarczania wody do naszych mieszkań(?), ale my jesteśmy tylko od dostarczania "kasy" na pensje dla "nieskazitelnie czystych i nieomylnych..." Zastanawiające jest również to, że w rozmowach z prezesem on mówi, ze to wszystko jest dla dobra, właśnie NAS, CZŁONKÓW SPÓŁDZIELNI i oni robią wszystko, aby NAS uszczęśliwić - nie pytając, o zdanie! O przepraszam raz jeszcze - pytają uszami naszych wybranych przedstawicieli, tyle, że oni nie odpowiadają naszymi ustami, bo nasi, czyli ci, którym zaufaliśmy, nas, o to nie pytają! Czyli "miało być tak pięknie, a wyszło, jak zwykle"...
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #973 dnia: Października 22, 2015, 16:31:49 »
Kontrola miałaby byc dla siebie żeby wiedzieć iedy jesst sie oszukiwanym

Offline bamse58

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #974 dnia: Października 22, 2015, 16:38:26 »
Może czas na wspólnotę mieszkaniową.