Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613867 razy)

Offline Rafaelka

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #345 dnia: Maja 28, 2014, 07:47:37 »
Widocznie komuś bardzo na rękę jest to, aby była jak najniższa frekwencja.
Odpowiedź jest oczywista i nie wymaga wskazywania palcem. Jednym słowem trzeba powiadamiać sąsiadów i znajomych z danego osiedla jak najszybciej, o terminie zebrania.
Tak, popieram, musicie ściągnąć jak najwięcej ludzi.
Na wczorajszym zebraniu osiedla "C" było aż 112 osób, ale niestety na "namaszczonych" głosowało około 70 osób, więc wszystko jasne !!!
Krytyk i eunuch z jednej są parafii, każdy wie jak, ale nie potrafi.......

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #346 dnia: Maja 28, 2014, 08:03:12 »
Na wczorajszym zebraniu osiedla "C" było aż 112 osób, ale niestety na "namaszczonych" głosowało około 70 osób, więc wszystko jasne !!!
Właśnie zastanawiałem się nad karteczkami z nazwiskami kandydatów znalezionymi w skrzynkach pocztowych. Są bez podpisu i nie bardzo wiem czyi to kandydaci... Czy SM czy z "ludu". Szkoda, że się nie podpisali jakoś...
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #347 dnia: Maja 28, 2014, 09:01:38 »
Wystarczy dobrze przeczytać .
To są nasi kandydaci !



Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #348 dnia: Maja 28, 2014, 14:02:58 »
Wystarczy dobrze przeczytać .
To są nasi kandydaci !



Nie ma, co się irytować ;)  Czytać umiem, także ze zrozumieniem. Pytam, bo jestem realistą i troszeczkę lat przeżyłem, niejedno także widziałem, a skrzynki są ogólnie dostępne. Poza tym nie wszyscy się znamy, ba rzec można, że prawie się nie znamy (członkowie SM). Nie chcę także polemizować w temacie; dobry czy zły kandydat, lecz poznanie osoby podczas głosowania się nie da. A nazwisko? Każdy jakieś ma. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - w moim "okręgu" pojawili się kandydaci (nasi), których nie pamiętam, aby byli na corocznych zebraniach członków osiedla... Gdzie byli do tej pory i co zrobili?? Wiem, bo byłem, że nie było „Ich” także na pikiecie pod SM. Nie dziwi, więc, że wygrywają, jak napisała Rafaelka - „namaszczeni”.
PS. Ja nie jestem "oni".
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #349 dnia: Maja 28, 2014, 15:32:24 »
Power, jak masz kandydatów co pamiętasz z zebrań to ich porostu zgłoś, bo ja na pewno wolę głosować na nowych kandydatów, niż na ten beton co rządzi spółdzielnią tyle lat, a teraz zaczęli trzęś tyłkami aby nie spaść ze stołka, bo pewnie niezłe by rzeczy wyszły

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #350 dnia: Maja 28, 2014, 16:01:48 »
bo ja na pewno wolę głosować na nowych kandydatów,
Ja także wolę i będę głosował na "nowych", co nie znaczy, że to ci z zebrań. Owszem mam takiego, nowego, świeżego na którego
można zawsze liczyć.
niż na ten beton co rządzi spółdzielnią tyle lat
I właśnie chodzi, o to, aby do tego nie dopuścić i nie wybierać tzw. mniejszego zła - cokolwiek by to nie znaczyło.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #351 dnia: Maja 29, 2014, 06:35:15 »
Jak wybory z wczoraj na członków RN z osiedla Wróblewskiego i Siedleckiej?
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #352 dnia: Maja 29, 2014, 21:58:01 »
W dniu dzisiejszym mieszkańcy ul. Roweckiego wzięli sprawy w swoje ręce i zastąpili starych członków rady nadzorczej nowymi. Może jest to początek końca towarzysza Szostaka i jego bandy oraz kochanej, trzymającej naszą::)) stronę Pani Zielińskiej ::)), której zarobki wielu z nas nawet się nie marzyły(to ok. 120.000 rocznie tylko z samego Chemika). Brawo dla chłopaków - którzy wygrali dzisiejszą walkę. !!!!!!! Zostało jeszcze zebranie jutrzejsze dla mieszkańców ul. Bankowej, Zamenhofa i Piaskowej. Mam nadzieję, że osobom mieszkającym na tych ulicach też zależy na dobrze Spółdzielni i wybiorą nowych członków.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #353 dnia: Maja 29, 2014, 22:34:15 »
W dniu dzisiejszym mieszkańcy ul. Roweckiego wzięli sprawy w swoje ręce i zastąpili starych członków rady nadzorczej nowymi.

Kolego Wegier! Na razie wybierani są kandydaci do Rady Nadzorczej. Wybory członków rady odbędą się dopiero na zebraniu walnym.

Offline Rafaelka

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #354 dnia: Maja 29, 2014, 23:55:27 »
W dniu dzisiejszym mieszkańcy ul. Roweckiego wzięli sprawy w swoje ręce i zastąpili starych członków rady nadzorczej nowymi. Może jest to początek końca towarzysza Szostaka i jego bandy oraz kochanej, trzymającej naszą:stronę Pani Zielińskiej ::) ), której zarobki wielu z nas nawet się nie marzyły(to ok. 120.000 rocznie tylko z samego Chemika). Brawo dla chłopaków - którzy wygrali dzisiejszą walkę. !!!!!!! Zostało jeszcze zebranie jutrzejsze dla mieszkańców ul. Bankowej, Zamenhofa i Piaskowej. Mam nadzieję, że osobom mieszkającym na tych ulicach też zależy na dobrze Spółdzielni i wybiorą nowych członków.



Tak trzymać, gratulacje dla chłopaków :-)
Mam nadzieję, że jutro też pójdzie dobrze.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2014, 23:57:44 wysłana przez Rafaelka »
Krytyk i eunuch z jednej są parafii, każdy wie jak, ale nie potrafi.......

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #355 dnia: Maja 30, 2014, 09:33:40 »
"Kolego Wegier! Na razie wybierani są kandydaci do Rady Nadzorczej. Wybory członków rady odbędą się dopiero na zebraniu walnym."

To prawda co Pan mówi Panie Wojtku.

Również uważam że to krok w dobrą stronę.
Brawo chłopaki!

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #356 dnia: Maja 30, 2014, 21:24:27 »
W dniu dzisiejszym odbyło się zebranie członków osiedla A.
Chyba pierwszy raz w historii SM Chemik nie został zatwierdzony porządek obrad! co spowodowało zamknięcie zebrania.
Sprawa jest poważna jedna z kandydatek mimo tego że zapłaciła członkowskie nie została wpuszczona na salę obrad!
Nie została równie udzielona zgoda na wpuszczenie TV Police pomimo i na wniosek członków.
Odbędzie się nowe zebranie członków! Czy to znaczy że nie mamy nic do powiedzenia!
A może to że nasz Zarząd troszkę się zagalopował?
Czyżby komuś grunt się ;pod nogami palił ?


Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #357 dnia: Maja 31, 2014, 11:55:33 »
W dniu dzisiejszym odbyło się zebranie członków osiedla A.
Chyba pierwszy raz w historii SM Chemik nie został zatwierdzony porządek obrad! co spowodowało zamknięcie zebrania.

To, że sprawy na tym zebraniu przybrały taki obrót jest ewidentną zasługą przewodniczącego zebrania, który najwyraźniej nie radził sobie z rolą do jakiej został powołany przez zebranie. Emocje zebranych narastały wprost proporcjonalnie do stopnia zależności przewodniczącego od presji, wywieranej na niego przez członków zarządu oraz wspomagających ich doradców.

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #358 dnia: Maja 31, 2014, 12:22:17 »
Największą presje wywierała towarzyszka Zielińska, którą w tym roku SLD odsunęło na boczny tor przy wyborach na burmistrza Polic, czemu się raczej nie dziwię patrząc na wcześniejszy wynik wyborczy który uzyskała, oraz nie pewną przeszłość. Pewnie została namaszczona przez towarzysza Szostaka jako nowa prezes spółdzielni, i nowa rada nadzorcza całowicie nie jest im na rękę

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #359 dnia: Maja 31, 2014, 14:03:45 »
Wiecie ile było ludzi na każdym zebraniu ?