Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613875 razy)

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #300 dnia: Maja 20, 2014, 14:58:52 »
BETONOWY zarząd - niech żyje - hip hip hura. a reszta szarej masy do wora. to jam jest wasz król - król wielkonosy szostak i moja świta popleczników. płaćta daninę na moje słodkie życie - szara tłusta maso!!!!!
Ha, jeśli w ,,chemiku" król (dapol, tak napisałeś) to w ,,odrze" królowa?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #301 dnia: Maja 20, 2014, 16:17:44 »
Ha, jeśli w ,,chemiku" król (dapol, tak napisałeś) to w ,,odrze" królowa?
a może być i cesarzowa. zdaniem moim i sporej części moich znajomych rządzi sprawiedliwszą ręką. czy doskonałą - na pewno nie. jeszcze się taki nie urodził, aby każdemu dogodził
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #302 dnia: Maja 20, 2014, 21:29:59 »
Ha, jeśli w ,,chemiku" król (dapol, tak napisałeś) to w ,,odrze" królowa?
a może być i cesarzowa. zdaniem moim i sporej części moich znajomych rządzi sprawiedliwszą ręką. czy doskonałą - na pewno nie. jeszcze się taki nie urodził, aby każdemu dogodził
Ta sprawiedliwsza ręka wraz ze swoim zastępcą ma postępowanie prokuratorskie w sprawie przekroczenia uprawnień oraz postępowanie PINB
w związku z prowadzeniem robót bez wymaganego zezwolenia.Za pierwsze grozi 3 lata z art 233 za drugie grzywna w wysokości jeśli się nie mylę 50000 złociszy.Ot taka drobna różnica między "Chemikiem" i kryształową "Odrą"
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #303 dnia: Maja 20, 2014, 21:32:51 »
nie kracz nie kracz, zobaczymy jak sprawa się skończy.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #304 dnia: Maja 21, 2014, 08:34:05 »
Wczoraj na tablicy "ogłoszeń" w klatce schodowej pojawiło się takie rozliczenie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96e2094c5ade7646.html , które mnie zbulwersowało. Zapachniało komuną, gdyż sugeruje ono tzw. "odpowiedzialność zbiorową". Nie miałem i nie mam żadnych zadłużeń - pewnie 99% członków SM także -, a rubryka na końcu ww. rozliczenia sugeruje (zaznaczone na czerwono), że także w "tym" uczestniczę! Zresztą wszyscy wymienieni (nr klatek) w danym obszarze. Pytanie samo ciśnie się na usta: dlaczego właśnie teraz to się pojawiło, a stan jest na koniec marca(?) - wybory, walne - i czyżby podpisani pod tym pismem chcieli skłócić członków SM - sugerując, że sąsiad obok nie płaci?? Nie podoba mi się takie działanie, bo jest to temat zastępczy na zebrania, który - tak sadzę - miałby zdominować dyskusję członków SM spychają na plan dalszy wydarzenia z początku roku (rozliczenia kosztów za ogrzewanie).
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2014, 08:48:03 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #305 dnia: Maja 21, 2014, 09:43:54 »
Szkoda że Szostak nie wymienia nazwisk.
Szkoda, ale tak jest WYGODNIEJ! Poza tym łatwiej jest skłócić ludzi, a jak są skłóceni to zapominają, o tych najważniejszych sprawach.

Dlaczego wszystkie opłaty z innych osiedli (A,B,C,Wróbla) wrzucane są do jednego wora?
Jak pisałem wyżej  - jest wygodniej tak, jak z innymi rozliczeniami np. CO z węzła (części wspólne itp.)
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #306 dnia: Maja 21, 2014, 11:23:21 »
Odnośnie dłużników.

Myślę że bardziej by nas interesowało wynagrodzenie króla i królowej .
Chociaż jedno z nich można przeczytać na internecie. Oświadczenie majątkowe.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #307 dnia: Maja 21, 2014, 11:26:48 »
Ta sprawiedliwsza ręka wraz ze swoim zastępcą ma postępowanie prokuratorskie w sprawie przekroczenia uprawnień
Mała delikatna uwaga.Postępowanie "w sprawie" a nie p-ko.To tak gwoli wyjaśnienia.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #308 dnia: Maja 21, 2014, 12:03:14 »
w

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #309 dnia: Maja 21, 2014, 12:04:43 »
Ta sprawiedliwsza ręka wraz ze swoim zastępcą ma postępowanie prokuratorskie w sprawie przekroczenia uprawnień
Mała delikatna uwaga.Postępowanie "w sprawie" a nie p-ko.To tak gwoli wyjaśnienia.
Konsekwencją postępowania w sprawie będzie postępowanie przeciwko sprawcom i wniosek do sądu.
jestem gorszego sortu

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #310 dnia: Maja 21, 2014, 12:06:24 »
Szostak nie wymienia nazwisk.99% dłużników dostałoby nauczkę za ociąganie się z opłatami.
Dobrze byłoby wiedzieć kto zalega z opłatami, za kogo płacimy. A jak jest w innych spółdzielniach?
 
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #311 dnia: Maja 21, 2014, 12:15:30 »
No nie złe zarobki, wiceprezes Zielińska za pracę w chemiku w 2013 roku otrzymała 117,395,00 tys. zł, więc ciekawe ile zarabia towarzysz Szostak? Więc nie dziwię się że tak mocno trzymają się stołków. Zarobki pewnie uchwaliła rada nadzorcza, trochę przesadzone jak na tak małą spółdzielnie. Chyba by trzeba było zacząć od dołu i zmienić radę, a następnie pogonić towarzysza Szostaka

Offline zgon663

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #312 dnia: Maja 21, 2014, 20:24:11 »
Ale was zrobiła spółdzielnia z tymi zaworami,na których zarobił prywaciarz robiący konserwacje SM CHEMIK i ODRA.
Firma KJM Bis zarobiła duże pieniądze za te zawory,a rekompensatą tego było za sponsorowanie większości pracowników SM CHEMIK
wakacji w Egipcie, za wasze pieniądze.To można sprawdzić ile osób pojechało do Egiptu po montażu zaworów.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #313 dnia: Maja 21, 2014, 20:33:29 »
I tak najważniejsze jest Walne Zgromadzenie -wtedy się trzeba bardziej zmobilizować!

Nic bardziej mylnego….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Istotą sprawy tych zebrań osiedlowych SM Chemik jest to, że na tych zebraniach wybrani zostaną kandydaci do rady nadzorczej. Niestety!!!! Nikt o tym tu nic nie mówi a jest to sprawa bardzo ważna!!! Spośród tych wybranych teraz kandydatów, potem, na zebraniu walnym, zostanie wybrany skład Rady Nadzorczej. Jeżeli członkowie SM Chemik chcą, aby to ich kandydaci byli wybierani do rady nadzorczej, to muszą stawić się na tych zebraniach osiedlowych przewidzianych na dni od 27 do 30 maja 2014 r. bardzo licznie i wybrać swoich zaufanych przedstawicieli na kandydatów. W przeciwnym razie elita Chemika wybierze kandydatów ze swojego grona pupili i potem znowu będziecie mieli na co narzekać przez kolejny rok. Później, już na walnym, kandydatów do Rady Nadzorczej zgłaszać nie będzie już można. W wyborach wezmą udział jedynie ci kandydaci, którzy wybrani zostaną na tych zebraniach osiedlowych! Przemyślcie to…i jeżeli chcecie osiągnąć sukces, to musicie stawić się masowo również na tych zebraniach!!!!!!!!!

« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2014, 20:36:21 wysłana przez Wojtek Dudek »

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #314 dnia: Maja 22, 2014, 00:05:33 »
To nie Rada Nadzorcza jest do zmiany tylko zarząd. Zmobilizować silną grupę członków na Walne z jasnym założeniem: Głosujemy za nie udzieleniem absolutorium członkom zarządu i głosujemy przeciwko zatwierdzeniu sprawozdania z działalności zarządu. Ale czy członkowie SM Chemik wykażą się inicjatywą czy tylko potrafią narzekać jaki to ten zarząd Chemika jest niedobry?
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616