Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1626554 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3435 dnia: Maja 08, 2017, 16:56:52 »
Miejskie. W łazience grzejnik zakręcony. Na klatce brak grzejników. Jakbym odkręcił w łazience to by się tam nie dało wysiedxieć - sauna
Mam mieszkanie wewnętrzne, opatulone z każdej strony innymi mieszkaniami. Nie mam pojęcia czy sąsiedzi grzeją, czy nie. Ja nie mam potrzeby odkręcania grzejników i dlatego uważam że podzielniki to ściema
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2017, 17:01:50 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3436 dnia: Maja 08, 2017, 17:00:07 »
Miejskie, w łazience 22 `C , kaloryfer w łaziance nigdy nie zakręcam, przy takiej pogodzie gdzieś trzeba pranie suszyć, grzejniki na klatce są do 1 piętra. Grzejnik w łazience nie jest gorący, tylko ciepły.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2017, 17:05:33 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3437 dnia: Maja 08, 2017, 17:07:54 »
Czytaliście co pisałem wcześniej czy nie chciało wam się? Macie miejskie więc macie ciepło (bo grzeją piony, łazienka-nie u dapola :P itp.), mielibyście indywidualne to musielibyście dogrzewać.
Normalnie ręce opadają :P

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3438 dnia: Maja 08, 2017, 17:14:50 »
Ale ja nie mam pionów. Ze ściany bezpośrednio za grzejnikami wychodzą rurki 5 cm i to wszystko. Nie mam żadnych rur biegnących od podłogi do sufitu
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3439 dnia: Maja 08, 2017, 17:28:46 »
Normalnie ręce opadają
Ale dlaczego ? Jak byś nie wiedział 60 % opłat za CO przez cały rok to mamy jako koszty stałe, to jest za kaloryfery na klatkach łazienki i inne. Wiec nic nie mamy za darmo.   
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3440 dnia: Maja 08, 2017, 17:45:20 »
Dobra, nie mam aż takich pokładów cierpliwości żeby z Wami dyskutować...
Trollujcie samych siebie ;p

Offline sensey

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3441 dnia: Maja 08, 2017, 20:56:34 »
Ja mam pytanie do Pani Grędy Wiszą ogłoszenia o zebraniach osiedlowych na "Chemiku C", W programie są wybory do rady nadzorczej. Przecież ostanie walne zrobiło wszystko co Pani chciała, kadencyjność od zera ,to nie wiem po co wybory. Chyba że uzupełniające P Ryl i P Cichocka. Nie ma wzmianki o wyborach uzupełniających czyli Co. Jak to Pani mówi Stara rada robi zamieszanie i koło D......... nowej. Chciałbym też się dowiedzieć skąd finansowanie na plac zabaw. Może kredyt walne pozwoliło, tylko kto go spłaci. Plac na siebie nie zarobi, a działalności gospodarczej i wpływów do spółdzielni pewnie coraz mniej.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3442 dnia: Maja 08, 2017, 21:10:16 »
na stawianie nowych bloków nie ma pieniędzy a na plac jest, bez sensu. SM odra wciąż coś buduje a w Chemiku lipa.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3443 dnia: Maja 08, 2017, 21:44:19 »
No własnie tym się różnią te spółdzielnie od siebie, jedna buduje bloki dla nowych spółdzielców, a nasza tylko postawiła sobie biurowiec od i cale budownictwo naszej spółdzielni.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3444 dnia: Maja 08, 2017, 21:54:47 »
A gdzie niby ta wasza spółdzielnia miałaby budować te nowe bloki? Podajcie ze 3,4 miejsca. Konkretna lokalizacja.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2017, 22:05:04 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3445 dnia: Maja 08, 2017, 22:15:12 »
no chociażby na miejscu tego placu który chce zrewitalizować.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3446 dnia: Maja 08, 2017, 22:26:26 »
Ok. Załóżmy, że upchają tam 2 budynki. Mogą jeszcze zlikwidować parking po drugiej stronie i tam postawić budynek. Pomijam fakt, ze osiedlowe uliczki będą wyglądały jak Okulickiego. (Swoją drogą chyba jednym z postulatów p. Dudka była budowa nowych parkingów).
Na tych miejscach chyba kończą się możliwości budowlane spółdzielni.
W sumie jak już likwidujemy place zabaw, to można jeszcze jeden budynek upchnąć między wieżowce na Zamenhofa a blokiem 4 piętrowym, na asfaltowym boisku. To też chyba ziemia chemika
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2017, 22:30:35 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3447 dnia: Maja 08, 2017, 22:44:10 »
W sumie jak już likwidujemy place zabaw
nie likwidujemy, to luźna propozycja. A na Okulickiego no niestety jest jak jest ale ludzie jakoś żyją, a że ciężko przejechać ... no cóż nikt 40 lat temu projektując  osiedle nie przypuszczał że każdy będzie mógł być w posiadaniu samochodu, dawniej mało możliwe było by zdobyć talon na zakup auta.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3448 dnia: Maja 09, 2017, 08:06:04 »
Co do Okulickiego no  to mają jak mają na własne życzenie. Była kiedyś propozycja przesunięcia ćhodnika o około 2 m i utworzenia miejsc parkingowych skośnych, ale garstka lokatorów powiedziała nie. Ja bym tam zakazał po obu stronach ulicy parkować.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3449 dnia: Maja 09, 2017, 09:23:23 »
no cóż nikt 40 lat temu projektując  osiedle nie przypuszczał że każdy będzie mógł być w posiadaniu samochodu
jak hitler 100 lat temu budował wiadukt kolejowy nad obecną  ul. piłsudskiego, to od razu zaprojektował go tak aby w przyszłości można było pod nim zmieścić po dwa pasy w przeciwległych kierunkach.
tak jakoś mi się skojarzyło jak mamy zawężony i krótkowzroczny tok myślenia.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!