Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613443 razy)

Offline lokator - police

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3105 dnia: Listopada 20, 2016, 15:26:38 »
Witam uprzejmie.
Widzę, że forum dyskusyjne jest spore więc zwracam się do Państwa z pytaniem, czy nie chcieliby Państwo aby zwołane zostało spotkanie wraz z radnymi, którzy zostali przez Nas wybrani w celu wyjaśnienia obecnej sytuacji jaka zaistniała.
Mijają kolejne miesiące a tak naprawdę nic się nie zmieniło, podzielniki jak były tak są, podobnie z głowicami typu RAW 5116, które tylko nabijają kolejne cyferki na podzielnikach, "szanowny" Pan Szostak jak był Prezesem tak dalej nim jest i tak dalej i tak dalej ...... można siedzieć lamentować, wkurzać się albo zacząć działać.
Jest pomysł zorganizowania spotkania tylko żeby miało to jakikolwiek sens proszę o informację czy byliby Państwo zainteresowani. Jak pokazaliśmy już w tym roku, w jedności siła i pewne rzeczy można wyegzekwować tylko należy być zsolidaryzowanym.
Pozdrawiam

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3106 dnia: Listopada 20, 2016, 15:28:59 »
ale za zużyte media przez SM płacimy MY! Bez względu czy są opomiarowane, czy nie.
Zgadza się i to każdy wie ze my płacimy z wszystko, i tu nie trzeba być alfa i omegą


Idąc dalej twoim tokiem myślenia. powinieneś dojść do wniosku, że wszyscy, którzy wyrażą chęć przejścia na rozliczenie z m2, są tajnymi współpracownikami PEC i powinni być usunięci ze SM
Nie ponieważ oni są pracownikami PEC-u zatrudnionymi w zbycie.
Przecież nikt nie powiedział że prowadzą konkurencję tylko że zachodzi konflikt interesów, gdyż Pan Ryl pracuje w PEC w dziale zbytu. Czyli krótko mówiąc sprzedaje ciepło, które spółdzielnia kupuje.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3107 dnia: Listopada 20, 2016, 15:35:18 »
Dobrze by było od kiedy pracuje pan Ryl w PEC-u w dziale zbytu!
W informacji podczas kampanii wyborczej był pracownikiem instalacji ciepłowniczej nie podawał ze jest pracownikiem zbytu
Pan Ryl pozostaje w sporze ze Spółdzielnia  ponieważ  jest w trakcie procesu sądowego dotyczacego " niedoplaty"  jeżeli chodzi o ogrzewanie . Ten fakt zatail składając oświadczenie na piśmie . Oświadczył,  ze nie jest w sporze. Juz sam ten fakt ( pozostawanie w sporze) wyklucza go według przepisów z możliwości bycia w Radzie Nadzorczej.

Post Merge: [time]20 Listopad 2016, 15:36:48[/time]

Znowu kłamiesz. Mam nadzieję, że już niedługo.
Sorry miało być ze nie są pracownikami zbytu. Nie zwróciłem uwagi mój błąd
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2016, 15:37:37 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3108 dnia: Listopada 20, 2016, 15:37:29 »
Witam uprzejmie.
Widzę, że forum dyskusyjne jest spore więc zwracam się do Państwa z pytaniem, czy nie chcieliby Państwo aby zwołane zostało spotkanie wraz z radnymi, którzy zostali przez Nas wybrani w celu wyjaśnienia obecnej sytuacji jaka zaistniała.
Mijają kolejne miesiące a tak naprawdę nic się nie zmieniło, podzielniki jak były tak są, podobnie z głowicami typu RAW 5116, które tylko nabijają kolejne cyferki na podzielnikach, "szanowny" Pan Szostak jak był Prezesem tak dalej nim jest i tak dalej i tak dalej ...... można siedzieć lamentować, wkurzać się albo zacząć działać.

Jestem jak najbardziej Za .
 Proszę kolegów z Forum co na ten temat uważają . Potrafiliśmy to robić kiedyś więc i teraz jesteśmy to winni naszym Mieszkańcom.
Zostaliśmy wybrani przez Ludzi i dla Ludzi .
 Pozdrawiam Marta Gręda
 

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3109 dnia: Listopada 20, 2016, 15:43:35 »
Takie spotkanie dobra rzecz można by było się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć, i może wiele wyjaśnić oraz  naświetlić ludziom co jak. Proponował bym aby odbyły się nawet dwa takie spotkania bo nie każdy będzie mógł w jednym terminie, ludzie pracują. ???
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3110 dnia: Listopada 20, 2016, 16:09:52 »
Power. Tak. Mój błąd - miało być w temacie ZCh Police.
Nie ma sprawy, wszystko jest ok! Po prostu nie trfiło tam gdzie powinno, a na pewno jest tam potrzebny ten głos.
pozdro.

Post Merge: Listopada 20, 2016, 16:22:27
Pan Ryl pracuje w PEC w dziale zbytu. Czyli krótko mówiąc sprzedaje ciepło, które spółdzielnia kupuje. Ciężko to pojąć ?

Oj ciężko pojąć twoja filozofię. A gdyby A. Ryl pracował w dziale zbytu, jako goniec to także by sprzedawał ciepło?? Poza tym sam tak, sam sprzedaje ciepło - proszę cię... ::)

« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2016, 16:22:27 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3111 dnia: Listopada 20, 2016, 16:25:29 »
czy to nie przypadkiem Pan Wojtek stał pod hotelem Dobosz i rozdawał ulotki z ich kandydaturami,

Tak gwoli ścisłości, to razem tam staliśmy Bazyl! Razem...!

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3112 dnia: Listopada 20, 2016, 16:40:31 »
Kolego Pajączek zapewniam że nie należę do ŻADNEGO!UGRUPOWANIA POLITYCZNEGO a tym bardziej do SLD . Szczerze- od dawna mnie nikt tak nie rozbawił dziękuję pozdrawiam Marta

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3113 dnia: Listopada 20, 2016, 19:48:09 »
"od 5 lat pracuję w PEC Police" - z całym szacunkiem do kandydata, czy tylko ja tu widzę konflikt interesów?
PEC sprzedaje ciepło, spółdzielnia kupuje ciepło. Nie mam nic do kandydata, natomiast logika podpowiada, że taka zależność nie może pozostać bez wpływu na pracę. Jedną bądź drugą ;]

Pisałem o tym ponad pół roku temu i przeszło bez echa. Nie wiem, może nie było innych kandydatów, w każdym razie wiadomo było, że P.Ryl pracuje w PEC-u. Informacja o tym znajdowała się nawet w ulotce wyborczej. Ciekaw jestem co się zmieniło, że po pół roku członek rady popadł w "niełaskę".

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3114 dnia: Listopada 20, 2016, 20:01:13 »
Odwołanie Pana Ryla i Pani Iwony było zasadne . W oparciu o wyrok sądu apelacyjnego w Szczecinie ,który orzekał w podobnej sprawie udowodnienie konfliktu interesu nie jest wcale konieczne . Wystarczy , że zachodzi podejrzenie niezachowania bezstronności . W tym przypadku tak jest i żadne zaklinanie rzeczywistości nic tu nie da .

Pani Marto i pozostałe osoby , które wyszły z posiedzenia Rady ... jeżeli wam zależy na dobru Spółdzielni , a nie na bronieniu interesów kolegów i koleżanek i przegranej sprawy to weźcie się do roboty .
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2016, 20:06:34 wysłana przez Stanley »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3115 dnia: Listopada 20, 2016, 20:16:20 »
Informacja o tym znajdowała się nawet w ulotce wyborczej. Ciekaw jestem co się zmieniło, że po pół roku członek rady popadł w "niełaskę"


no to proponuje przeczytać co pan Andrzej robi w PEC według ulotki, "obsługuje węzły cieplne" co robi faktycznie, na dodatek nie podał ze sądzi się ze SM a tylko prowadzi korespondencje. Czyli zataił prawdę już w ulotce
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3116 dnia: Listopada 20, 2016, 20:19:41 »
Ciekaw jestem co się zmieniło, że po pół roku członek rady popadł w "niełaskę".
Słowa, słowa słowa! I nie członek, a członkowie. Inni wyszli, bo (i słusznie) nie widzą konfliktu. Przecież nie ma konfliktu, co do rozliczania w SM. Jest konflikt ludzki. ale to nie prywatny folwark!

Post Merge: Listopada 20, 2016, 20:20:37
Czy mam do czynienia z przedszkolakiem?
Czy dorosłą osobą?

Nawet nie znałeś/aś tego słowa?
EOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3117 dnia: Listopada 20, 2016, 22:37:53 »
Rozśmieszają mnie te ataki na Pana Ryla, a i zarzuty wobec niego są żenujące, jakoś osobom tym nie przeszkadza że ich guru Dudek nie widzi problemu w tym że don Szostak trzyma pieniądze spółdzielni na kontach banku spółdzielczego, a w roku 2015 był jeszcze w radzie nadzorczej tego banku. No ale przecież żadnych powiązań tu nie widać  ;D ;D  I właśnie dlatego przeprowadzony powinien być w spółdzielni audyt przez niezależną firmę. No niestety nie jest to możliwe dopóki przewodniczącym rady jest Wojtek Dudek ponieważ ważniejsze dla niego są zobowiązania wobec nowego kolegi Szostaka niż dobro spółdzielców

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3118 dnia: Listopada 21, 2016, 08:25:40 »
Dziś jest - Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień
Pozdrowionka dla wszystkich ;D ;D ;D ;D  i warto tak na co dzień ;D ;D ;D

Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3119 dnia: Listopada 21, 2016, 08:37:49 »
Tak, tylko jak widać można być życzliwym albo "życzliwym" ;)

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...