Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1626465 razy)

Offline kwiatuszek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1560 dnia: Kwietnia 17, 2016, 13:34:02 »
Oj Boze jak tak czytam te prymitywne wypowiedzi to aż mi ręce opadają jak wy wszyscy wiecie najlepiej kto i za co,kto i co człowiek który ma swoje życie nie interesuje się innym,ale widać że nie którzy żyją życiem innych bo albo swojego nie mają bo są nie poradni życiowo i zazdroszcza innym ze coś w życiu osiągnęli bądź swoje mają glebko gdzieś
Wstyd

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1561 dnia: Kwietnia 17, 2016, 14:09:24 »
Oj, kwiatuszek, kwiatuszek, wstyd to takie błędy ortograficzne sadzić i innych uważać za prymitywnych. Zanim komuś zwrócisz uwagę w taki brzydki sposób, najpierw sam bądź w porządku. Ludzie piszą krytycznie o spółdzielni, bo od lat tam źle się dzieje.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1562 dnia: Kwietnia 17, 2016, 17:24:39 »
człowiek który ma swoje życie nie interesuje się innym,ale widać że nie którzy żyją życiem innych bo albo swojego nie mają bo są nie poradni życiowo i zazdroszcza innym ze coś w życiu osiągnęli
Ty chyba nie wiesz co piszesz. Spółdzielnia to my Członkowie a nie zarząd który uważa nas za hołotę która ma siedzieć cicho i płacić. To nie my jesteśmy dla zarządu ale zarząd dla nas i mamy prawo to towarzystwo pogonić jeśli źle zarządzają naszym majątkiem. Ludzie nieporadni życiowo, jak piszesz, to właśnie ci którzy nie interesują się własnym majątkiem i tym jacy ludzie nim zarządzają.

Offline kwiatuszek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1563 dnia: Kwietnia 17, 2016, 18:53:01 »
Nikt Ci nie każe nie reagować,chcesz to decyduj masz do tego prawo Ale warto czasami przemyśleć co się pisze jak się całej prawdy nie zna i nie pisze się tego co sobie samo dopowiemy,bo połowa z tych komentarzy to tylko wersja jednej ze stron a może warto by się zainteresować jak było na prawdę a Szykanowanie publicznie osób pokazuje z kim mamy do czynienia.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1564 dnia: Kwietnia 17, 2016, 19:34:33 »
kwiatuszku druga strona ma tez prawo wchodzić i pisać  i powiem ci ze są tu może nie sami członkowie zarządu ale ich poplecznicy

Offline kwiatuszek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1565 dnia: Kwietnia 17, 2016, 19:56:48 »
Taa jasne, ta druga strona to nawet nie czyta takich bzdur

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1566 dnia: Kwietnia 17, 2016, 20:06:23 »
i to błąd może by cos wytłumaczyli ludziom, a jak przypuszczam coś cie łaczy z  zarządem SM, albo jesteś pracownicą SM, a jak widzisz te bzdury obaliły za pierwszym podejściem tuzów RN

Offline maniekpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1567 dnia: Kwietnia 17, 2016, 20:16:24 »
Taa jasne, ta druga strona to nawet nie czyta takich bzdur

Widać że nie chodzisz na zebrania, bo sam Pan Szostak łącznie z Panią Zielińską przyznawali się że czytają to forum.

Offline kwiatuszek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1568 dnia: Kwietnia 17, 2016, 20:35:19 »
Chyba zmieniłem płeć; )

Post Merge: Kwietnia 17, 2016, 20:44:50
Prawda nie chodziłem na zebranie bo nie miałem potrzeby ale na te miałem pójść ale do niego niestety nie doszło
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2016, 20:44:50 wysłana przez kwiatuszek »

Offline bartmeces

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1569 dnia: Kwietnia 17, 2016, 20:47:03 »
Chyba zmieniłem płeć; )

Post Merge: Kwietnia 17, 2016, 20:44:50
Prawda nie chodziłem na zebranie bo nie miałem potrzeby ale na te miałem pójść ale do niego niestety nie doszło
A ja byłem na 3 godzinnym 

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka


piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1570 dnia: Kwietnia 17, 2016, 22:26:01 »
To z jednej  strony źle świadczy o nich i dowodzi słuszności stawianych tu też że spółdzielczów mieli za nic i czyli się bezkarni,  czytali forum i nic nie robili z tą wiedzą,  to jest arogancja i buta nic więcej,,,  no co do kwiatuszka  no to ja bym takiego loginu nie dał sobie i do faceta tak bym się nie zwrócił,  ale........

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1571 dnia: Kwietnia 18, 2016, 12:45:59 »
Informacje o ostatnim Walnym i rezygnacji Rady Nadzorczej w programie: "Teletydzień"

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1572 dnia: Kwietnia 19, 2016, 21:16:26 »
jak widzę http://www.komunikaty.pl/komunikaty/p/Przetargi/5744248/przetarg+na+demontaz+istniejacych+podzielnikow ze jeszcze nie zniknęło, może p.  wojtku wiec coś więcej w tym temacie

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1573 dnia: Kwietnia 19, 2016, 22:30:23 »
jeszcze nie zniknęło, może p.  wojtku wiec coś więcej

Właśnie przygotowywana jest treść petycji w tej sprawie. Złożymy ją w sekretariacie SM najpóźniej 25 kwietnia. Do czwartku 21 kwietnia jej treść zostanie opublikowana w internecie. Trzeba będzie pod nią pozbierać podpisy. Plik w formacie PDF będzie można ściągnąć z strony www i wydrukować. Liczymy na w miarę szybką akcję zbierania podpisów. Te zlecenia trzeba koniecznie wstrzymać.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1574 dnia: Kwietnia 20, 2016, 14:33:52 »
no to czekamy mam nadzieje ze się uda