Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ranczo Panderosa  (Przeczytany 6534 razy)

Offline Marta*

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Ranczo Panderosa
« dnia: Września 24, 2013, 13:42:24 »
Witam,
mam takie pytanie czy ktoś z Was miał przyjemność bycia na Ranczu Panderosa, jako gość weselny bądź może robił tam wesele??
Chciałabym sie dowiedzieć jak wygląda sytuacja z jedzeniem, obsługą, pokojami hotelowymi itp.
Bardzo Was proszę o informacje :)
Marta*

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Ranczo Panderosa
« Odpowiedź #1 dnia: Września 24, 2013, 17:14:12 »
nie polecam nie bede się rozpisywał dlaczego, jedz sama zobacz, chcialem tam zrobic wesele pare lat temu ale jak pojechalem i zobaczylem co sie tam dzieje to mi sie odechcialo, znajomi znajomych byli tam na weselu i po 24 zamawiali pizze bo jedzenia zabrakło podobno

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Ranczo Panderosa
« Odpowiedź #2 dnia: Września 24, 2013, 19:10:57 »
Najlepszy sposób na "pamiętne" wesele. Pierwszy raz w życiu z imprezy wyszedłem głodny. My pognaliśmy na stację benzynową na hot-dogi.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Ranczo Panderosa
« Odpowiedź #3 dnia: Września 25, 2013, 01:37:18 »
Cytat: "Q100sz"
Najlepszy sposób na "pamiętne" wesele. Pierwszy raz w życiu z imprezy wyszedłem głodny. My pognaliśmy na stację benzynową na hot-dogi.


To samo u mnie. Kuzyn zrobił tam wesele i żałuje do dziś. Ja sam z żoną wyszedłem kolo 1 w nocy i poleciałem na pizze do lokalu bo byliśmy tak głodni. Żarcie mega słabe! Do tego kuzyn miał jakieś przeboje z właścicielem. Nie polecam.
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline woźnica

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Ranczo Panderosa
« Odpowiedź #4 dnia: Września 27, 2013, 12:58:07 »
Ceny za kiełbaskę z grila ma z kosmosu. To pewnie i jedzenie drogie. Jak ja robiłem wesele w hotelu to jeszcze mi jedzenia zostało ful i ładnie zapakowali na wynos. ie wiem jak na ranczo mają. Wiem, że zwierzaki pooglądać można i to mi się tam podoba.

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Ranczo Panderosa
« Odpowiedź #5 dnia: Września 27, 2013, 14:08:47 »
no to właściciel pod nazwą MARTA dowiedział sie jakie sa opinie o jego lokalu :)

Offline woźnica

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Ranczo Panderosa
« Odpowiedź #6 dnia: Września 28, 2013, 10:16:33 »
Wydaje mnie się ze tu raczej się nie dowie. przecież są strony internetowe gdzie ludzie dają swoje opinie. Wydaje mnie się ze nawet tu na forum jest taki temat założony typu, gdzie zrobić wesele? Aaaaa i dodam od siebie jeszcze... Byłem tam tylko raz zobaczyć zwierzęta. Mam zamiar jeszcze raz pojechać. Podczas mojej wizyty była tam robiona chyba komunia lub poprawiny. bardzo współczułem obsłudze. Biegali tam tak szybko jak by byli nakręceni.