Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie kupować podręczniki?  (Przeczytany 4616 razy)

Akfarga

  • Gość
Gdzie kupować podręczniki?
« dnia: Sierpnia 24, 2013, 19:46:09 »
Nie wiem czy to dobry dział, w razie czego byłabym bardzo wdzięczna za przeniesienie. Nie znalazłam też żadnego podobnego tematu.

 Chodzi mi o wasze opinie i spostrzeżenia na temat tego, gdzie najtaniej można kupić nowe podręczniki? W Policach znam dwie księgarnie, najczęściej kupuję w Kindze, ze względu na to, że mam najbliżej. Trudno mi jednak porównać te ceny, do tych w drugiej księgarni. Ktoś to sprawdzał? Jest jakaś różnica? Gdzie najtaniej?

 Zastanawiałam się też nad kupnem książek w internecie, ale jest ich zaledwie 10. Może trochę tańsze, ale o kilka złotych, gdzie sama przesyłka kosztuje jakieś 15, to to się chyba praktycznie wyrównuje... Może znacie jakieś sprawdzone księgarnie internetowe? Gdzie wyszłoby najtaniej? Jakaś tania dostawa? Bo podręczniki coraz droższe, myślałam, że chociaż trochę oszczędzę kupując przez internet, ale chyba wychodzi na to, że nie bardzo?

A może ktoś kupuje używane? Bo ja za bardzo nie wiem, gdzie mogłabym takie dostać. No chyba, że w internecie, ale tu znowu ta dostawa...

Jeśli ktoś po prostu miałby swoją wyrobioną opinię, to byłabym wdzięczna. Szukałam na stronach typu skąpiec, ceneo itp. Ale i tak do niczego nie doszłam... Wszędzie różnica wynosiła grosze i jednak głównie chodzi o tą dostawę.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Gdzie kupować podręczniki?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 24, 2013, 20:04:30 »
Wydaje mi się, ze możesz napisać na naszym forum, jakich podręczników potrzebujesz (tytuł, autor, klasa). Niektórzy forowicze też mają w domach używane podręczniki. Ta droga może być najtańsza. Jeśli nawet nie dostaniesz wszystkich książek, to dokupisz nowe lub używane i wyjdzie taniej niż kupowanie nowych w księgarni.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Gdzie kupować podręczniki?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 24, 2013, 21:10:13 »
Polecam zakupy u tej osoby => link do allegro
Nie zrażajcie się, że czegoś nie ma na liście przedmiotów do sprzedaży - polecam kontakt telefoniczny lub mailowy.
Znam Darię osobiście, działa na rynku od kilku lat i co najważniejsze - solidna firma!
tel. kontaktowy 513 037 539
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Gdzie kupować podręczniki?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 25, 2013, 02:36:08 »
Sprzedaje rowniez w Alledrogo Mozna kupic uzywane w Policach -  Link
Potrzebuje "kupie" niektóre podręczniki do klasy 6 Podstawowej.

Offline goldinka73

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Gdzie kupować podręczniki?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 25, 2013, 09:11:37 »
Ja kupuję podręczniki używane w antykwariacie koło ryneczku.Cena za 1 szt. 12zł. Mają też nowe książki.