Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 724965 razy)

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1560 dnia: Listopada 20, 2015, 16:32:50 »
Nie ogarniasz, bo tego burdelu nie da się ogarnąć. Proste

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1561 dnia: Grudnia 08, 2015, 14:34:32 »
No i Biała nie daje o sobie zapomnieć. Takie są skutki, jak się fachowców przesuwa na portierów pod pozorem tzw. reorganizacji. Trzeba przetargi unieważniać, bo wierni nie umieją VAT policzyć...

http://www.zspolice.pl/zspolice/przetargi/roboty_budowlane_-_przetarg_nieograniczony_na_termomodernizacje_i_remont_dachow_budynkow_nalezacych_do_zespolu_szkol_im_ignacego_lukasiewicza_w_policach-1195.html
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1562 dnia: Grudnia 08, 2015, 15:26:25 »
Według pani dyrektor szkoła nie potrzebuje specjalisty ds zamówień wystarczy dać dodatek informatykowi - on to ogarnie.  Jak widać nie ogarnia...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1563 dnia: Grudnia 08, 2015, 15:39:17 »
To jawnie pokazuje ze musi, aby przetarg byl dobrze przygotowany trzeba selnic wielu warunków, i inforamtyk sobie nie poradzi,,,

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1564 dnia: Grudnia 08, 2015, 16:45:08 »
Według pani dyrektor szkoła nie potrzebuje specjalisty ds zamówień wystarczy dać dodatek informatykowi - on to ogarnie.  Jak widać nie ogarnia...
...a na dodatek ktoś wpadł na ciekawy pomysł opublikowania ofert złożonych w unieważnionym przetargu. Mam wrażenie, że to może być dla każdego z ujawnionych wystarczająca podstawa do skutecznego zaskarżenia powtórki.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1565 dnia: Grudnia 08, 2015, 18:32:44 »
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1566 dnia: Grudnia 08, 2015, 18:47:49 »
Być może dostaje więcej za to że siedzi cicho, może za dużo wie i milczenie jest dobrze opłacane.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1567 dnia: Grudnia 10, 2015, 22:00:55 »
Niegdyś na Kołbaskowo.ogr ukazał się artykuł szkalujący Beatę Chmielewską, ohydny wpis jaki się tam pojawił, którego autorem była nijaka ''Wkurzona'' cyt :Czarna nie może wrócić do Białej, Bo
1. (…).
2. Pozbyła się w bezczelny sposób byłej wicedyrektor, dokładnie tak samo jak jej pozbył się powiat (nawet kwiaty były te same.)
3. Zwolniła z pracy wszystkich WF- istów, którzy swoich praw musieli dochodzić w sądzie. Stosowała wobec nich znane z dzisiejszych skarg: mobbing, zastraszanie, szykanowanie i szantaż.
4. Pozbyła się doradcy zawodowego (geografa), dowiedział się o tym na plenarne na koniec sierpnia.
5. Zatrudniała w ZS np. ojca jednej z wicedyrektorek, zięcia swojego przyjaciela od historii, córkę nauczyciela, osoby, które pojawiały się na liście i pełniły tajemnicze funkcje (był nawet czas, że było 2 kierowników obiektów sportowych, o ilości pań w księgowości nawet nie wspominam)
6. Jednym z zaopatrzeniowców stołówki był mąż wicedyrektorki
7. Kiedy wicedyrektorka układała plan miała nawet 2 tygodnie wolnego. Potem był rzut planu w pokoju nauczycielskim, ucieczka wicki i ……. No właśnie: szok, złość, niedowierzanie a nawet płacz. Wybrańcy mieli nawet po 3 okienka dziennie, nazywaliśmy je już witrażami. No ale jak z żartem pani wicedyrektor mówiła W przerwie ugotuj zupę dla wszystkich . Gdzie byli wtedy ci co pisali donosy na zły plan? Bo w tym roku po raz pierwszy można było wyjść z pracy jeszcze jak nie było ciemno. Plan był jednym z lepszych jaki kiedykolwiek został ułożony przez poprzednią kadrę, ale co tam, skarga i tak poszła. O zgrozo pomstowali nawet ci, którzy byli z niego zadowoleni.. Nie wypada przecież pochwalić nowej władzy.
8. Zlecała wykonanie różnych gadżetów (wręczanych masowo przy różnych okazjach pracownikom szkoły) swoim znajomym, którzy teraz walczą zaciekle o jej powrót. (nawet dziennik lekcyjny robiony był przez przyjaciółkę i kosztował 90 zł, a nie 20 tak jak w innych szkołach)
9. Podpisywała umowy - zlecenia na całkiem niezłe kwoty swoim współpracownikom, agencjom reklamowym, przyjacielowi od historii, księgowym, kadrowej i informatykowi. Wszyscy wykonywali dodatkowe czynności w ramach swoich obowiązków, w czasie godzin pracy. No ale cóż, widać jedno drugiego wtedy nie wykluczało. A za kontakty z prasą mianowała koleżankę, która nie dość że miała z tego bardzo dobrą kasę to jeszcze niezłe przyjemności (mąż dziennikarz).
10. Nagminnie nie odbywały się lekcje fizyki i matematyki – można? Można wszystko zależy od tego kto prowadzi a raczej nie prowadzi lekcji..
11. Uczniowie mieli lekcje nawet do 18 godziny, sfory taki był wtedy klimat. Rada Rodziców znała plan, więc dziwię się, że nie reagowali. W końcu to ich dzieci praktycznie nocowały w szkole.
12. W budynku internatu mieszkał syn jej znajomego (nawet woźne były zdziwione jak wlazły nieproszone).
13. Mieszka w szkole choć jest właścicielką innego mieszkania (a swoją drogą ciekawe jak rozlicza prąd i wodę)
14. Traktowała szkołę jak prywatny folwark i dojną krowę (razem ze swoją świtą). Miała nieograniczony dostęp do wszystkich pomieszczeń, było przecież tajemne przejście, którym wejść mógł nawet ten kto nie był pracownikiem szkoły.
15. Wmawiała innym, że najważniejsza jest szkoła i uczniowie. A ja się pytam, kto wypiął dupę na to wszystko i z pomocą wypranych mózgów walczy o powrót? Gdzie byli we wrześniu ci dla których szkoła była najważniejsza.
16. Porwała się z motyką na słońce i wybudował taką halę, choć inni mądrzejsi mówili, że to kiepski pomysł a taki obiekt w Policach nie zdoła na siebie zarobić a co za tym idzie po prostu się nie utrzyma. A ile na tym zarobili, tego zwykły zjadacz chleba się nie dowie, powiem tylko, że kwoty wprawiłyby w osłupienie „ obrońców Krzyża
17. Nominowała do nagród, orderów tylko koleżanki z kierownictwa, swoich znajomych i siebie (poprzez inne rączki oczywiście)
18. Pomimo tego, że brałam udział w różnych projektach , nie dostawałam za to dodatkowego wynagrodzenia (ale inne tajemnicze osoby owszem).
19. Wypełnianie sam ochwałki na motywacyjny a potem upokarzające do granic przyzwoitości wydzieranie każdego punktu, pomimo tego, że wg regulaminu i tak nam się należał. Byli jednak wśród nas i tacy, którzy mieli najwyższy dodatek przy znikomym lub nawet żadnym zaangażowaniu w dodatkowe działania.
20. Większość z nas słyszała, kiedy próbowaliśmy zwrócić uwagę chociażby na plan – Jak ci się nie podoba to się zwolnij ”
więcej punktów dopiszą inni pracownicy Białej – Wkurzona..... ...wysłany został z IP komputera Pani Joanny ....., tej samej, która prawie zlinczowała mnie w starostwie gdy ośmieliłam się napisać prawdę odnośnie użytkowania hali przy ZS, a prawie każdy wpis tej Pani to kłamstwo :) Czy oby na pewno dalej chcecie gmerać przy szkole i ciągnąc te kłamstwa? Boli mnie bardzo, ze wieloletni współpracownicy, tak łatwo dali się zmanipulować i są ludzie którzy w dalszym ciągu czepiają się Białej, boli mnie to że w pewnym momencie zostałam obrzucona błotem i podejrzana o stworzenie strony Hejted Bialan choć nigdy nie miałam z tym nic wspólnego ( bo mimo straszenia policja nie widzę ich u siebie :) , a nauczyciel został złapany na gorącym uczynku kolokwialnie mówiąc.Coraz ciekawsze sprawy wypływaja i dziwne, bo Ida w kierunku ludzi nie broniących Beatę Chmielewska, tylko tych strasznie pokrzywdzonych :( smutne to :(

« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2015, 22:16:13 wysłana przez czarna_301 »

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1568 dnia: Grudnia 11, 2015, 00:33:59 »
wysłany został z IP komputera Pani Joanny .....

Rozumiem, że zostało to udowodnione ?

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1569 dnia: Grudnia 11, 2015, 00:42:38 »
Czarna zazwyczaj powtarza to co 'usłyszy' w ZS lub ulic, sklepie, autobusie itd. Czy to prawda? Oczywiście- mocodawcy potwierdzają!
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1570 dnia: Grudnia 11, 2015, 02:58:03 »
Tak potwierdzone ze to IP komputera bedacego wlasnoscia Pani ..... , The Bill nadal zapraszam po dokumenty w sprawie mojej skargi a zobaczysz ze to ja mialam racje 😉sa do wgladu nadal na pamiatke je trzymam 😉

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1571 dnia: Grudnia 11, 2015, 08:55:08 »
Takie ...coś nie powinno uczyć dzieci w szkole!!!!
Wstyd! Jak ona może patrzeć w lustro....

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1572 dnia: Grudnia 11, 2015, 09:02:14 »
i znowu kłamstwo :D nie 9 osób tylko 4 dostały propozycje w tym dwie osoby z tych czterech nie moga poszczycic sie posiadaniem mgr przed nazwiskiem :D
Czarna_301, pamiętasz, to napisałaś 18 stycznia tego roku, dotyczyło właśnie tematu zwalniania pracowników. I ja Ci wtedy uwierzyłam, bo pomyślałam, że skoro tak uparcie to powtarzasz, to na pewno sprawdziłaś, jakie wykształcenie mają te osoby. Ale dostarczono mi dokumenty, z których jednoznacznie wynikało, że wszystkie mają nie tylko wyższe magisterskie, ale niektóre z nich (w tym ta, o której jednoznacznie pisałaś, że ma jedynie licencjat)  też studia podyplomowe. I Ty będziesz pouczać ludzi, że trzeba sprawdzać informacje? Nie widziałam, żebyś tę plotkę gdzieś sprostowała. To przyjrzyjmy się dokumentom dotyczącym tych, wymienianych przez Ciebie, czterech osób.
Pierwsza - wyższe inżynieryjno-magisterskie, do tego kursy
Druga - wyższe magisterskie plus podyplomowe
Trzecia - wyższe magisterskie
Czwarta - wyższe magisterskie i techniczne
Szczegółów nie podaję, żeby chronić te osoby przed kolejnymi szykanami. Dodam tylko, że wśród tych wykwalifikowanych pracowników jest też pomawiana przez Was wielokrotnie i publicznie intendentka. Ale ten temat, myślę, doczeka się osobnego rozwinięcia.
To teraz Pani Czarna_301 proszę o odpowiedź - kłamała Pani świadomie, czy wprowadzono Panią w błąd? Jak widać, plotkujący policzanie też się mylą.
Jeszcze za te swoje "prawdy" nie przeprosiłaś ludzi.

Post Merge: [time]Grudzień 11, 2015, 09:26:07 [/time]

Czarna, nie wiem, czy wiesz, że IP nie wystarczy do zidentyfikowania komputera, a żaden numer nie wystarczy do zidentyfikowania tego, kto przy komputerze siedzi. Na Twoim miejscu byłabym podwójnie ostrożna z rzucaniem nazwiskami.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2015, 09:28:55 wysłana przez saga »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1573 dnia: Grudnia 11, 2015, 12:18:02 »
Tak potwierdzone ze to IP komputera bedacego wlasnoscia Pani ..... , The Bill nadal zapraszam po dokumenty w sprawie mojej skargi a zobaczysz ze to ja mialam racje 😉sa do wgladu nadal na pamiatke je trzymam 😉
Pani Joanna jeżeli tojest Pani dumna z donosu na to iż w hali prowadzona jest sprzedaż napojów i imprezy są biletowane to go czytałem bo jest dostępny w sieci.  Jest Pani dumna z tego iż prawie straciliśmy kilka milionów złotych z tego powodu? Co do kłamstw powtarzanych przez Panią - dokładnie chodzi o kłamstwa wspomniane przez Sage.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1574 dnia: Grudnia 11, 2015, 13:45:08 »
Czarna, nie wiem, czy wiesz, że IP nie wystarczy do zidentyfikowania komputera, a żaden numer nie wystarczy do zidentyfikowania tego, kto przy komputerze siedzi. Na Twoim miejscu byłabym podwójnie ostrożna z rzucaniem nazwiskami.
ciekawe rzeczy piszesz Saga, a mnie publicznie kto oskarżył przed cała szkoła i gronem pedagogicznym że wpisy na Hejted
Biała robiłam? Kto bez IP osmielił sie podac moje nazwisko nauczycielom i plota poszla ? Zapomniałaś? Mam Ci przypomniec ? Nie pisze ze wpisała to Pani ....., ale ze z IP komputera , którego jest włascicielka.
Pani Joanna jeżeli tojest Pani dumna z donosu na to iż w hali prowadzona jest sprzedaż napojów i imprezy są biletowane to go czytałem bo jest dostępny w sieci.  Jest Pani dumna z tego iż prawie straciliśmy kilka milionów złotych z tego powodu? Co do kłamstw powtarzanych przez Panią - dokładnie chodzi o kłamstwa wspomniane przez Sage.
Chce Pan nadal poczytac moja skarge czy nadal bedzie Pan szedł w zaparte? Nie ma tam nic odnośnie napojów i sprzedaży biletów.

Post Merge: Grudnia 11, 2015, 14:00:06
Strony otrzymały postanowienie z Policji, w którym widoczna jest informacja, iż ustalono adres IP komputera z którego wyszły te kmentarze i był to komuter należący do Państwa ....., nie stwierdzono natomiast kto dokładnie umieścił kłamliwe komentarze to na pewno wyjaśni sąd cywilny.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2015, 14:00:06 wysłana przez czarna_301 »