Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 729882 razy)

Offline politycznie podejrzany

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1515 dnia: Września 01, 2015, 18:27:59 »
Proponuję "białą" przemalować na zieloną a w herbie dać gryfa!
"Politycznie podejrzani. Wy nie jesteście podejrzani, wy jesteście winni przestępstw politycznych!.... Oto dlaczego potrzebna jest praca oświatowa, ten żołnierz nie tylko nie zrozumiał swojej winy, ale jeszcze ma do tego poczucie krzywdy".

Offline zumba

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1516 dnia: Września 01, 2015, 21:25:05 »
[ciach!] Ludzie się powoli opamiętują ?
                                      Co masz na myśli?i co było pod ciach?

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1517 dnia: Września 02, 2015, 13:52:33 »
                                  Co masz na myśli?i co było pod ciach?

Pod "ciach" było wykropkowane brzydkie słówko.

Mam na myśli to, że część pro-przedsiębiorczego zespołu nie ma już odwagi bronić B.CH. Chyba się boją procesów... ;)

Offline pasekdospodni

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1518 dnia: Września 02, 2015, 19:20:08 »
No niestety potwierdzają się moje wcześniejsze słowa. uczeń się nie liczy. Znajomi mojego dziecka ciągle w domu zamiast w szkole. Wystarczy spojrzeć na plan lekcji (strona internetowa szkoły). Lekcje do 16 i 17, uczniowie muszą się rozdwajać, bo rozszerzenia zaplanowane sa w tym samym czasie, a wiele lekcji jest odwoływanych, bo nie ma zastępstw za chorych nauczycieli (zakładka zastepstwa), Już od pierwszych dni szkoly uczniowie sa zwalniani do domu, a na angielskim grupowani są w duże grupy. Na pocieszenie chociaż wszyscy dostali gadżety 1 września kolorowe koszulki i misie.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1519 dnia: Września 02, 2015, 21:24:03 »
Na pocieszenie chociaż wszyscy dostali gadżety 1 września kolorowe koszulki i misie.
Czyli jednak Biała zaciska pasa! Brawo!
Ciekawe za ile i kto sprzedał szkole gadżety... Dla przypomnienia : http://policebezcenzury.pl/index.php/pl/aktualnosci/37-kulisy-bialej-czyli-b-b
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1520 dnia: Września 03, 2015, 08:45:11 »
To są informacje jawne - może czas przyjąć zwyczaj oficjalnego pytania o takie rzeczy? :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline rudy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1521 dnia: Września 04, 2015, 12:01:20 »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1522 dnia: Września 04, 2015, 16:26:57 »
Wicedyrektorzy

Katarzyna Ignasiak
Bożena Pawełkiewicz
Justyna Walichiewicz-Jasina
Żona redaktora Jasiny który to wydaje dodatek o Powiecie i w nim reklamuje ZS?
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2015, 16:32:12 wysłana przez The_Bill »
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1523 dnia: Września 05, 2015, 12:11:30 »
Ciekaw jestem czy Pani Walichiewicz-Jasina dostawała coś extra za "kontakty z prasą" ...

Offline zumba

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1524 dnia: Września 12, 2015, 00:24:42 »
wierna sluzba sie oplaca
http://www.zspolice.pl/zspolice/szkola/kadra/dyrekcja
WICEDYREKTORZY:

 

JUSTYNA WALICHIEWICZ- JASINA

    1.Nadzór pedagogiczny nad działalnością Gimnazjum i współpraca z EDPG.
    2,Organizacja próbnych i zewnętrznych Testów Kompetencji uczniów Gimnazjum.
    3,Aktualizacja zestawu programów i podręczników
    4.Organizowanie projektów edukacyjnych w gimnazjum
   5. Nadzór nad działalnością komisji: języków obcych i religii
    6.Koordynowanie działań w ramach projektu współpracy między powiatami INT-08-0015
    7.Nadzór nad pracą biblioteki


Ten zakres obowiązkow to jakiś żart.
punkt 1 ( pracuje tam 3 polskich nauczycieli i wszyscy wiedzą,że od lat to oni wszystko tam sami ogarniają i tylko informują stronę polską).
punkt 3 Od lat robi to pani, która pracuje w Białej i ma to w swoim stałym przydziale zadań,zbiera info od wszystkich nauczycieli, spisuje to i czyli będzie to robić dalej, a wicedyrektor się tylko podpisze,
punkt 4 odpowiedzialna za to ostatnio była pani od religii, wcześniej inna nauczycielka,a projekty realizują nauczyciele uczący w gimnazjum
punkt 6 wszyscy wiedzą ,że w ramach projektu sa wyznaczeni koordynatorzy, ktorzy  są za to wynagradzani
punkt 7 taaaa, a to dopiero koordynacja pracy biblioteki się zapowiada, ubaw po pachy, koordynować czy panie dobrze książki wypożyczają, ha,ha

zapewne panie z bibliotekarki moga liczyć na wsparcie, może w końcu w ramach koordynacji ktos zadba o remont tej cieknącej, wilgotnej i zimnej dziupli


naprawdę zakres obowiązkow przepełniony bardzo odpowiedzialnymi zadaniami, a wspołpraca z niemieckim gimnazjum wymaga perfekcyjnej znajomości niemiekiego, tym mogła pochwalić się jedynie wicedyrektor Krystyna Wiśniewska, ktora perfekcyjnie sprawowała swoje stanowisko, tłumaczyła z polskiego na niemiecki i odwrotnie na spotkaniach oficjalnych i mniej oficjalnych i wszystkich uroczystościach...

ach...

Offline pasekdospodni

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1525 dnia: Września 15, 2015, 12:30:49 »
Jak to jest możliwe,że taka wspaniała Biała, która reklamuje się we wszystkich  możliwych mediach na czele z kablówką, zatrudnia polonistę z wadą wymowy (po znajomości-córka byłej historyczki). Uczniowie nie rozumieją co mówi do nich, nic dziwnego w klasie 20-30 osób i bełkoczący polonista. Taki poziom mamy w białej....A języki obce, którymi się tak chwalą odbywają się w łączonych grupach, bo dalej nie ma zatrudnionego anglisty.  Uczniowie rezygnują z rozszerzonej  chemii,ze względu na nauczyciela, który prowadzi z nimi zajęcia.Cuda, cuda za nowego panowania... a miało być tak pięknie!

Offline zumba

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1526 dnia: Września 16, 2015, 15:47:41 »
Widzę jakieś nowe wiadomości, ciekawe czego jeszcze się dowiemy?

Post Merge: Września 16, 2015, 15:55:24
Nowa pani dyrektor już poobcinała godziny rozszerzone dla 2 klas LO oraz chce przenosić uczniów z klasy do klasy jeśli będa się upierać do swoih rozszerzeń
To wprawdzie stary wpis, ale podobno w tym roku tez praktykowane jest obcinanie godzin.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2015, 15:55:24 wysłana przez zumba »

Offline Wacława

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1527 dnia: Września 18, 2015, 11:14:58 »
Jestem zaniepokojona  tymi wpisami „ paskaodspodni”. Już moje drugie dziecko chodzi do tej szkoły, a jedno jest na rozszerzonej chemii – bardzo sobie chwali lekcje z tym nauczycielem ( a z tego co wiem tylko jedna Pani uczy chemii rozszerzonej) I o ile wiem to jeszcze nikt nie zrezygnował z tego przedmiotu, wręcz przeciwnie – grupy są bardzo liczne, wręcz za bardzo  (przecież powinno wykonywać się doświadczenia). Czy to na pewno informacja z tej szkoły ? Wydaje mi się, że nie powinno się oczerniać dobrego nauczyciela nie sprawdzając dokładnie.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1528 dnia: Września 27, 2015, 10:28:41 »
No to mamy pierwszy oficjalnie potwierdzony sukces edukacyjny przywróconej jedynie słusznej dyrekcji Białej: klasa chemiczna w technikum (ta utworzona we współpracy z Azotami, z gwarancją zatrudnienia w ZCh dla piątki najlepszych absolwentów co roku) ma 10 (słownie: dziesięciu) uczniów. I to pomimo dwóch naborów, przy czym drugiego ciągniętego do granic możliwości. Takie są efekty reklamowania się tylko u rodziny i znajomych królika, bez przejmowania się skutecznością ("bo kasa nie moja").
Członek zarządu powiatu Beata Chmielewska tłumaczyła na sesji, że to skutek postawienia wysokich wymagań kandydatom. Ponieważ lokalne tzw. media z pewnością powtórzą to bezkrytycznie, postanowiłem sprawdzić, jakie to były wymagania. Rzeczywiście, drakońskie: 80 punktów na 200 możliwych (czyli 40%). Oznacza to mniej więcej 50% z egzaminu gimnazjalnego i same tróje na świadectwie. A jak ktoś miał sukcesy sportowe czy artystyczne, to nawet mniej. No naprawdę próg nie do przejścia...
Rewelacja. W szczecińskich technikach po kilku kandydatów na miejsce, w Białej kilka miejsc na kandydata. Brawo.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1529 dnia: Września 27, 2015, 10:44:41 »
No to mamy pierwszy oficjalnie potwierdzony sukces edukacyjny przywróconej jedynie słusznej dyrekcji Białej: klasa chemiczna w technikum (ta utworzona we współpracy z Azotami, z gwarancją zatrudnienia w ZCh dla piątki najlepszych absolwentów co roku) ma 10 (słownie: dziesięciu) uczniów. I to pomimo dwóch naborów, przy czym drugiego ciągniętego do granic możliwości. Takie są efekty reklamowania się tylko u rodziny i znajomych królika, bez przejmowania się skutecznością ("bo kasa nie moja").
Członek zarządu powiatu Beata Chmielewska tłumaczyła na sesji, że to skutek postawienia wysokich wymagań kandydatom. Ponieważ lokalne tzw. media z pewnością powtórzą to bezkrytycznie, postanowiłem sprawdzić, jakie to były wymagania. Rzeczywiście, drakońskie: 80 punktów na 200 możliwych (czyli 40%). Oznacza to mniej więcej 50% z egzaminu gimnazjalnego i same tróje na świadectwie. A jak ktoś miał sukcesy sportowe czy artystyczne, to nawet mniej. No naprawdę próg nie do przejścia...
Rewelacja. W szczecińskich technikach po kilku kandydatów na miejsce, w Białej kilka miejsc na kandydata. Brawo.
Jakoś mnie to nie dziwi, ale smuci.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -