Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 728462 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1350 dnia: Kwietnia 26, 2015, 19:19:54 »
http://policebezcenzury.pl/index.php/pl/aktualnosci/51-a-mialo-byc-tak-oszczednie
No proszę. A jeszcze nie tak dawno fanklub krzyczał, że takie olbrzymie wydatki na prawników są. A tu GryfoPiS wyda jeszcze więcej, chociaż nie trzeba już odpowiadać na trzy bzdurne skargi dziennie i przyjmować pięciu kontroli tygodniowo...
To mniej ,czy więcej Wykidajło ? :)
A co, liczydła wam się zacięły? Czy może matematykę też macie własną?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1351 dnia: Kwietnia 26, 2015, 19:44:06 »
A co, liczydła wam się zacięły? Czy może matematykę też macie własną?
Umiesz odpowiedzieć na pytanie? To mniej ,czy więcej?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1352 dnia: Kwietnia 26, 2015, 21:26:37 »
http://policebezcenzury.pl/index.php/pl/aktualnosci/51-a-mialo-byc-tak-oszczednie
No proszę. A jeszcze nie tak dawno fanklub krzyczał, że takie olbrzymie wydatki na prawników są. A tu GryfoPiS wyda jeszcze więcej, chociaż nie trzeba już odpowiadać na trzy bzdurne skargi dziennie i przyjmować pięciu kontroli tygodniowo...
Trzeba duuużo zapłacić ,żeby posprzątać ten bajzel który został po poprzedniej ekipie Myślisz ,że wiedzieli i dlatego zabezpieczyli na ten cel więcej pieniędzy niż w latach poprzednich?

Masz na myśli ten bajzel?

Trochę więcej informacji zawiera artykuł z Kuriera.
Oto on:
Kreatywnie księgowała
Księgowa z polickiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 jest podejrzana o wyprowadzenie z tej placówki ponad miliona złotych. Pieniądze miała przelewać bezpośrednio na swój rachunek. Trafiła do aresztu. Grozi jej 10 lat więzienia. W sprawie są jednak jeszcze inne wątki. Ani policja, ani prokuratura na razie ich nie ujawnia. 

- Zgłoszenie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przekazała dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego na podstawie kontroli - informuje Małgorzata Wojciechowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

 - Wcześniej spotykaliśmy uchybienia w dokumentach księgowych, ale czym innym są pomyłki, a czym innym kradzież pieniędzy - opowiada Maria Pieszko-Siwek, dyrektor OSW nr 2 w Policach. - Zwracaliśmy uwagę na błędy, księgowa je poprawiała. Dzisiaj wiemy, że kamuflowała przed nami nieprawidłowości. Podejrzeń nabraliśmy podczas czerwcowej kontroli rewidenta. Zauważyliśmy, że księgowa udziela mu pokrętnych odpowiedzi. Postanowiłam przeprowadzić kontrolę szczegółową. Po niej powiadomiłam prokuraturę. Dla mnie i dla naszych pracowników to był szok.

Rozpoczęło się dochodzenie policyjne i prokuratorskie. Wczoraj do mediów trafiły informacje o potwierdzeniu podejrzeń i zarzutach postawionych księgowej.

 - Od pewnego czasu policjanci Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Policach zbierali informacje o wyprowadzaniu pieniędzy z kont jednego z polickich ośrodków - mówi sierż. sztab. Jolanta Szalińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. - W ubiegłym tygodniu informacje te znalazły potwierdzenie. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali 51-letnią księgową placówki. 

Funkcjonariusze ustalili, że kobieta w ciągu ostatnich ośmiu lat wyprowadziła z dwóch kont ośrodka ponad milion złotych. Pieniądze bezpośrednio przelewała na swoje rachunki. Kobieta już została tymczasowo aresztowana - na 3 miesiące. Przedstawiono jej 283 zarzuty oszustwa oraz fałszowania dokumentów. Za popełnione czyny grozi jej do 10 lat więzienia.

- Pracujemy w szczególnym miejscu (to ośrodek dla dzieci upośledzonych - sag), wszyscy jesteśmy otwarci na ludzi i im ufamy - mówi Maria Pieszko-Siwek. - Ta pani pracowała u nas niemal 20 lat. Wcześniej nie było powodów żeby jej nie ufać. 

- W sprawie tej jest kilka wątków - dodaje sierż. sztab. Jolanta Szalińska. - Niektóre prokuratura jeszcze będzie wyjaśniać. Dlatego nie możemy ujawniać więcej informacji.

Nieoficjalnie wiemy, że w czasie, gdy w ośrodku trwały kontrole dokumentów, doszło tam do dwóch pożarów: w październiku i w listopadzie. Czy mogło to być celowe podpalenie?

- Nie wiem, sprawą zajmowała się policja - mówi dyrektor. - Ale rzeczywiście pożary te były w budynku, w którym znajdowały się dokumenty i wybuchły w czasie kontroli.

 Niechętnie o sprawie mówił wczoraj wicestarosta policki (któremu podlega m.in. ten ośrodek) Andrzej Bednarek. Tłumaczył się dobrem śledztwa - policyjnego i prokuratorskiego.

- Postępowanie w tej sprawie trwa już od kilku miesięcy - przyznawał jedynie. - Jak tylko będziemy mogli, to przekażemy wszystkie informacje.

No to zobaczmy, któż wtedy odpowiadał za te porządki w SOSW, po których do dziś trzeba sprzątać... O, to obecny starosta...

A może masz na myśli bajzel spowodowany wyborem bankruta na wykonawcę hali przy Zespole Szkół? Któż to odpowiadał za wybór tego wykonawcy... O, to obecny członek zarządu powiatu Beata Chmielewska...

A może ci chodzi o bajzel spowodowany bezprawnym zdjęciem ze stanowiska dyrektora Zespołu Szkół? No cóż, macie pecha - dla sądu ważniejsze było dobro dzieci niż interesy polityków i dlatego uchwała o jej powołaniu jest nieważna dopiero od 5 marca 2015. Trzeba było się tak nie spieszyć z wendetą i poczekać jeszcze te dwa miesiące...
A któż to odpowiadał za sylwestrowe wypowiedzenie przez telefon... O, cała trójca: starosta z Gryfa, wicestarosta Paweł Mirowski z PiS i członek zarządu znowu z Gryfa...


Przy okazji: cóż to się stało, że się wam dyżurny weekendowy zmienił? Czyżby szeregowa czarna_301 zrozumiała, że wcale nie walczyła o sprawiedliwość, tylko o to, żeby jednych krewnych i znajomych zastąpili inni krewni i znajomi?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1353 dnia: Kwietnia 26, 2015, 21:43:22 »
A co to wszystko ma wspólnego z Twoim dzisiejszym wpisem Wykidajło....na temat obsługi prawnej ZS ?
Nie pomyliły Ci się wątki? :)
Co mnie obchodzi jakaś księgowa? :D A co na to ówczesny( były) starosta?
Bezprawne zdjęcie ze stanowiska????????????? Lecz się :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2015, 22:17:46 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1354 dnia: Kwietnia 26, 2015, 21:46:12 »
Przy okazji: cóż to się stało, że się wam dyżurny weekendowy zmienił? Czyżby szeregowa czarna_301 zrozumiała, że wcale nie walczyła o sprawiedliwość, tylko o to, żeby jednych krewnych i znajomych zastąpili inni krewni i znajomi?
Znasz moje skargi i wiesz czego dotyczyły wiec nie mieszaj mnie w jakies idiotyczne spory o stołki Wykidajło. Nie rozumiem czemu tak manipulujesz informacja i zastanawiam sie czasami po co to robisz? Nie tykam Cie i nie wywołuje tu na tapete wiec po cholere sie mnie czepiasz?
Odnosząc sie jednak do tematu może wspomne, że z z firm pana starosty wtedy (Guździoła) też dziwnym trafem znikały pieniądze a firmy ogłaszały upadłość. Wierzyciele oczywiście zostawali na lodzie. Wiec...jak Pan taki kram ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2015, 22:28:24 wysłana przez czarna_301 »

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1355 dnia: Kwietnia 26, 2015, 23:08:07 »
skad w tobie człowieku tyle zla i nienawiści???straszne to! ja na prawde zastanawiam się czy nie powinienes  siegnac po porade lekarska... jak taki czowiek może obiektywnie relacjonować rzeczywistość? co zlego ci ludzie wyrządzil(oprócz odcięcia cie od zlecen dla powiatu) dla pieniędzy tak się ponizac????
sz

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1356 dnia: Kwietnia 26, 2015, 23:33:36 »
A tak w ogole to strasznie się Wykidajło za mna stęskniłeś widze :D Tu mnie wywołujesz, w bajkach o mnie piszesz :D Schlebiasz mi :D

''- A dlaczego nie? Amazonka Wojasia zawsze tak robiła, jak pisała skargę na Rudą Czarownicę zza Wody. Zaczynała od zwrotu „W imieniu rodziców”.''

cytat początkowy z mojej skargi:''Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, pomimo wieloletniej współpracy ....''

Nie wprowadzaj ludzi w bład, bo mogą sobie je przeczytac i po co taki ferment siejesz?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1357 dnia: Kwietnia 27, 2015, 08:33:52 »
 ;D ;D ;D ;D ;D czarna_301, wyślij sprostowanie do redakcji Kronik Gryflandii  :D :D :D :D :D
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1358 dnia: Kwietnia 27, 2015, 11:59:00 »
Obsługa prawna się przyda bo p. Pawełkiewicz spędzi kilkanaście godzin w sądach pracy ...:)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1359 dnia: Kwietnia 27, 2015, 15:56:53 »
Wykidajło nie mam takiej potrzeby, naucz sie po prostu prawde przytaczac :D :D :D :D Pozdrawiam :D :D :D :D

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1360 dnia: Kwietnia 28, 2015, 07:47:08 »
A tak w ogole to strasznie się Wykidajło za mna stęskniłeś widze :D Tu mnie wywołujesz, w bajkach o mnie piszesz :D Schlebiasz mi :D
Nacieszyłaś się już popularnością? No i wystarczy.
Przykro mi, ale Amazonka Wojasia to bohater zbiorowy. Masz w nim pewien udział - jednak to tylko udział, i to nawet nie większościowy.
Na pewno wiesz, co to jest bohater zbiorowy. Gdybyś jednak chciała odświeżyć wiedzę, polecam jakiś słownik terminów literackich, np. ten pod redakcją Janusza Sławińskiego. Tam znajdziesz też wyjaśnienie słowa "bajka"...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1361 dnia: Kwietnia 28, 2015, 08:13:24 »
http://policebezcenzury.pl/index.php/pl/aktualnosci/51-a-mialo-byc-tak-oszczednie
No proszę. A jeszcze nie tak dawno fanklub krzyczał, że takie olbrzymie wydatki na prawników są. A tu GryfoPiS wyda jeszcze więcej, chociaż nie trzeba już odpowiadać na trzy bzdurne skargi dziennie i przyjmować pięciu kontroli tygodniowo...
Z 'alternatywnego' źródła czyli dziennikpolicki.pl:
Wygląda na to, że na obsługę prawną dokładamy 60 000 złotych, a tak naprawdę w rzeczywostości w skali roku dokładamy 11 000 zł po to aby zmienić koncepcję

Wiec nie dokładają czy dokładają, przesuwają czy zabierają? Komu dają?  W ostatecznym rozrachunku zabierają niepełnosprawnym żeby dać sprawnym dziewczynom z SMS. Po raz kolejnym Beata dofinansowuje sms tylnymi drzwiami (stroje z funduszy promocji, obóz z obsługi prawnej)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1362 dnia: Kwietnia 28, 2015, 08:42:10 »
Z 'alternatywnego' źródła czyli dziennikpolicki.pl:
Wygląda na to, że na obsługę prawną dokładamy 60 000 złotych, a tak naprawdę w rzeczywostości w skali roku dokładamy 11 000 zł po to aby zmienić koncepcję

Wiec nie dokładają czy dokładają, przesuwają czy zabierają? Komu dają?  W ostatecznym rozrachunku zabierają niepełnosprawnym żeby dać sprawnym dziewczynom z SMS. Po raz kolejnym Beata dofinansowuje sms tylnymi drzwiami (stroje z funduszy promocji, obóz z obsługi prawnej)

Jak się wypowiadasz na jakiś temat to się  najpierw doinformuj .

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1363 dnia: Kwietnia 28, 2015, 09:19:50 »
Jak się wypowiadasz na jakiś temat to się  najpierw doinformuj .
Z dziennika:
 
Cytuj (zaznaczone)
Powiat Policki o kwotę 60 tysięcy złotych zwiększył środki na obsługę prawną. Platforma Obywatelska chciała aby te pieniądze trafiły na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.(....) W Zespole Szkół pozostawiamy środki, które były przeznaczone na obsługę prawną. Rezygnujemy z tych środków, natomiast przenosimy całą obsługę prawną do starostwa. Środki pozostawione w Zespole Szkół pokryją m.in. koszty organizacji obozu sportowego dla uczennic Szkoły Mistrzostwa Sportowego - tumaczyła Chmielewska.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1364 dnia: Kwietnia 28, 2015, 09:38:22 »
 
Nacieszyłaś się już popularnością? No i wystarczy.
Przykro mi, ale Amazonka Wojasia to bohater zbiorowy. Masz w nim pewien udział - jednak to tylko udział, i to nawet nie większościowy.
Na pewno wiesz, co to jest bohater zbiorowy. Gdybyś jednak chciała odświeżyć wiedzę, polecam jakiś słownik terminów literackich, np. ten pod redakcją Janusza Sławińskiego. Tam znajdziesz też wyjaśnienie słowa "bajka"...
A wiesz co to sarkazm?  A  nazwa Amazonka wskazuje na jednego bohatera, liczba pojedyncza jakby nie patrzec ;) Po prostu zejdz ze mnie i tyle, bo ja nie czepiam się Ciebie ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2015, 09:43:32 wysłana przez czarna_301 »