Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 730145 razy)

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1095 dnia: Stycznia 30, 2015, 13:18:00 »
Straszna cisza zapadła u jej wielbicieli w związku z treścią oświadczenia majątkowego.
Oczywiście,że tego nie zrobi bo należy do grupy zaangażowanych po jej stronie czego wyraz dał w przeprowadzonym wywiadzie.
Nie każdy ma potrzebę wchodzenia w cudze życie z buciorami.
inną sprawą jest to,że jesteśmy akurat obeznani z tematem i znamy prawdę....nie ma sensu z wami dyskutować na ten temat....siejcie nienawiść ,plujcie i oczerniajcie ludzi,to wasze hobby.... a za rozpowszechnianie nieprawdy mam nadzieję - zapłacicie..
 

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1096 dnia: Stycznia 30, 2015, 15:22:29 »
Straszna cisza zapadła u jej wielbicieli w związku z treścią oświadczenia majątkowego.
Oczywiście,że tego nie zrobi bo należy do grupy zaangażowanych po jej stronie czego wyraz dał w przeprowadzonym wywiadzie.
Nie każdy ma potrzebę wchodzenia w cudze życie z buciorami.
inną sprawą jest to,że jesteśmy akurat obeznani z tematem i znamy prawdę....nie ma sensu z wami dyskutować na ten temat....siejcie nienawiść ,plujcie i oczerniajcie ludzi,to wasze hobby.... a za rozpowszechnianie nieprawdy mam nadzieję - zapłacicie..
 
Pani przedsiębiorcza należy do kategorii osób publicznych więc wystarczy odpowiedzieć zgodnie z prawdą jako obeznani z tematem czy wpisane do oświadczenia majątkowego mieszkanie to wykupione służbowe,czy jest to jej drugie mieszkanie o którym ktoś tutaj wcześniej wspomniał.Jest was przecież kilka setek prawdomównych,więc wystarczy jedna osoba np. sz, pajaczek czy ktoś z wyrwaną nogą aby przerwał, jak to nazywacie pięknie seans nienawiści i udzielił publicznej odpowiedzi.Tylko tyle!
jestem gorszego sortu

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1097 dnia: Stycznia 30, 2015, 15:39:13 »
KOOWALSKI  wisi mi twoja gadka
Zaplątaliście się we własną pajęczynę albo uplecioną przez gryfoludki.Rozumiem,że temat ma brzydki zapach tyle tylko,że on pochodzi od was, wielbicieli przedsiębiorczości budżetowej.
jestem gorszego sortu

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1098 dnia: Stycznia 30, 2015, 15:41:55 »
Jest was przecież kilka setek prawdomównych,więc wystarczy jedna osoba np. sz, pajaczek czy ktoś z wyrwaną nogą aby przerwał, jak to nazywacie pięknie seans nienawiści i udzielił publicznej odpowiedzi.Tylko tyle!
Masz potrzebę zaspokojenia własnej ciekawości? Szoruj do powiatu i sobie ulżyj. Wyrwij przed tym zęby jadowe.
Nie ma sensu udzielać informacji komuś kto zawsze wie lepiej.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1099 dnia: Stycznia 30, 2015, 16:41:24 »
Nie ma sensu udzielać informacji komuś kto zawsze wie lepiej.
A z szacunku do prawdy i czytających ten wątek jest sens?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1100 dnia: Stycznia 30, 2015, 16:44:53 »
A z szacunku do prawdy i czytających ten wątek jest sens?
Prawdy...tej najpewniejszej szuka się u źródła,nie na forum :)
o szacunku do ludzi nie ma sensu tu rozmawiać, bo wy go w stosunku do innych nie macie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2015, 16:46:32 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1101 dnia: Stycznia 30, 2015, 17:10:50 »
o szacunku do ludzi nie ma sensu tu rozmawiać, bo wy go w stosunku do innych nie macie.
nie rozśmieszaj mnie - proponuję spojrzeć w lustro - i to wcale nie głęboko.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1102 dnia: Stycznia 30, 2015, 17:36:17 »
nie rozśmieszaj mnie - proponuję spojrzeć w lustro - i to wcale nie głęboko.
Jakiś przykład ?

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1103 dnia: Stycznia 30, 2015, 21:53:35 »





Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1104 dnia: Stycznia 31, 2015, 10:56:35 »
Jakiś przykład ?

Proszę bardzo...

o szacunku do ludzi nie ma sensu tu rozmawiać, bo wy go w stosunku do innych nie macie.

"wy" - odnosi się do wszystkich! Czy właśnie tak, wg Ciebie, ma wyglądać szacunek do innych...?

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1105 dnia: Stycznia 31, 2015, 11:20:14 »
"wy" - odnosi się do wszystkich! Czy właśnie tak, wg Ciebie, ma wyglądać szacunek do innych...?
Jeśli oznaką szacunku czy jego braku jest dla Ciebie "wielka" litera to gratuluję.... mam trochę inne podejście do tej kwestii :)
I zwróć proszę uwagę na to  ,że na ok.100 moich wpisów popełniłam to przestępstwo chyba dwa razy :) I ostatnia kwestia ....to nie ja tutaj oczerniam i pomawiam,insynuuję ....nie ja zmyślam i podaję nierzetelne ,niesprawdzone informacje, to nie ja podburzam ludzi przeciwko innym. Moją rolę tu nazwać można bardziej jako obrońcy a nie kogoś kto atakuje.Staram się rozmawiać ze wszystkimi ,dopóki można nazwać to rozmową . Jeżeli brak dużej litery robi ze mnie złego człowieka ...to chcę żeby tak zostało i nie było gorzej :)
a jeśli "wy" pisane małą literą Cię obraża to oczywiście przepraszam.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2015, 11:25:04 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1106 dnia: Stycznia 31, 2015, 12:24:14 »
Jakiś przykład ?

Proszę bardzo...

o szacunku do ludzi nie ma sensu tu rozmawiać, bo wy go w stosunku do innych nie macie.

"wy" - odnosi się do wszystkich! Czy właśnie tak, wg Ciebie, ma wyglądać szacunek do innych...?
Wojtek, nie daj się w to wciągać. Temat zrobił się niewygodny, a kity wciskać trudno, bo fakty są na talerzu w BiP, więc grupa od wyrywania nóżek (tak, to nie jest jedna osoba - przejrzyj wpisy :) ) spycha go na inne tory. Jak się nie da, to zrobią focha urażonych świętych, tak jak w dyskusji z Yuriorkis ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1107 dnia: Stycznia 31, 2015, 12:45:53 »
"wy" - odnosi się do wszystkich!
Jeśli oznaką szacunku czy jego braku jest dla Ciebie "wielka" litera to gratuluję....

Za wcześnie mi gratulujesz. :) Gdybyś nieco uważniej wczytała się w moją wypowiedź, to zauważyłabyś, że nie chodzi mi o wielkość litery lecz o to, że używając zaimka „wy” zarzucasz brak szacunku wszystkim uczestnikom wątku - bez wyjątku. A to już z wzorcami szacunku ma niewiele wspólnego.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1108 dnia: Stycznia 31, 2015, 13:11:47 »
mamy tu wielu od spychania na inne tory...Wykidajło  pamiętasz pytanie Czarnej czy tylko u innych drzazgę w oku dostrzegasz?

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1109 dnia: Stycznia 31, 2015, 13:36:43 »
Wojtek, nie daj się w to wciągać. Temat zrobił się niewygodny, a kity wciskać trudno, bo fakty są na talerzu w BiP, więc grupa od wyrywania nóżek (tak, to nie jest jedna osoba - przejrzyj wpisy  ) spycha go na inne tory. Jak się nie da, to zrobią focha urażonych świętych, tak jak w dyskusji z Yuriorkis
Widzisz Wikidajło....takim wpisem udowadniasz ,dlaczego akurat ja (prawdopodobnie inni również)  nie mam ochoty z Tobą rozmawiasz,bez względu na to pod jakim nickiem akurat piszesz :)


Post Merge: [time]Styczeń 31, 2015, 13:43:15 [/time]
Za wcześnie mi gratulujesz.  Gdybyś nieco uważniej wczytała się w moją wypowiedź, to zauważyłabyś, że nie chodzi mi o wielkość litery lecz o to, że używając zaimka „wy” zarzucasz brak szacunku wszystkim uczestnikom wątku - bez wyjątku. A to już z wzorcami szacunku ma niewiele wspólnego.
Nie zrozumiałam o co masz pretensje :)
 A mówiąc "wy" miałam na myśli osoby które moim zdaniem zachowują się niezbyt fair w stosunku do innych. Kto się za takiego uważa może wziąć te słowa do siebie....
Forum nie jest po to żeby opluwać i pomawiać innych....jest po to żeby wymienić poglądy ,wypowiedzieć się w danym temacie a nie po to żeby obrażać. 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2015, 13:43:49 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »