Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 725008 razy)

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1035 dnia: Stycznia 21, 2015, 19:27:10 »
z resztą znasz ja Bardzo dobrze prywatnie

Śmiem wątpić...


za jej czasów szkoła bardzo się rozwinęła ,że dużo się działo,poprawiły się warunki pracy nauczycieli i uczniów. Pomijam też fakt ,że była zwyczajnie bardzo dobrym człowiekiem z resztą znasz ja Bardzo dobrze prywatnie.... była dobra dla nauczycieli,pozostałych pracowników a przede wszystkim dbała o uczniów.Była otwarta na wszelkie inicjatywy,wspierała was moralnie i starała się też finansowo.  pewnie były nieliczne osoby które były jej przeciwne ale to jest normalne....

Nie twierdze, że nie. Problem w tym, że przy tym wszystkim stworzyła układ wzajemnego finansowania. Kiedy układ się skończył to podmioty tego układu postarały się o to, żeby następczyni (ktokolwiek by na to stanowisko nie przyszedł) nie miała szansy rozwijać szkoły dalej.

Ludzi bulwersowała i bulwersuje do dzisiaj ta ohydna ustawka ,którą był konkurs.

Gdy taki sam konkurs zorganizowano jak odchodził Pan Kliszewski, a przychodziła Pani Beata to nikt problemu nie widział...

Wszyscy wiedzą jak w powiecie ją traktowali,jak próbowali zniszczyć psychicznie,jak od pewnego czasu rzucali kłody pod nogi,

A może to przedsiębiorcza rzucała kłody pod nogi powiatowi?

I powiedz mi tylko kto się stał zażartym zwolennikiem nowej dyrekcji?

No właśnie nie wiem. Mógłbyś kogoś wskazać? Bo chyba nie nauczycieli, którzy w całym tym sporze pozostali neutralni i zechcieli normalnie pracować?

Jak kilka innych osób myślę,że tu uczysz a jeśli nie ,to nie powinieneś się chyba wypowiadać na temat poziomu nauczania w szkole ? :)

A co to za klauzula? Tylko nauczyciele mają prawo się wypowiadać na temat poziomu nauczania w szkole? Cóż za hipokryzja...

"Wiele? Znaczy się ile? Później niż tydzień po rozpoczęciu roku szkolnego?" to Twoje słowa ? to nie jest pytanie pomimo znaku zapytania na końcu.

Moje. Jeśli to nie jest pytanie, to co w takim razie?

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1036 dnia: Stycznia 21, 2015, 19:31:44 »
Moje. Jeśli to nie jest pytanie, to co w takim razie?
Ty mówisz,sugerujesz a nie pytasz :)

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1037 dnia: Stycznia 21, 2015, 19:34:59 »
Nie, pytałem poważnie. A nawet jeśli odniosłeś takie wrażenie, to od kiedy pytanie sugestywne nie jest pytaniem w sensie logicznym?

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1038 dnia: Stycznia 21, 2015, 19:35:55 »
Nie twierdze, że nie. Problem w tym, że przy tym wszystkim stworzyła układ wzajemnego finansowania. Kiedy układ się skończył to podmioty tego układu postarały się o to, żeby następczyni (ktokolwiek by na to stanowisko nie przyszedł) nie miała szansy rozwijać szkoły dalej.
A co to jest układ wzajemnego finansowania ? :D
B.Ch. wraz z pracownikami pozyskiwała duże sumy ze środków zewnętrznych , o ile mi wiadomo AMN  specjalnie zatrudniła osobę na stanowisko które takimi rzeczami się zajmują :) Ktoś im zabronił starać się o fundusze na rozwój szkoły?

Post Merge: [time]Styczeń 21, 2015, 19:40:01 [/time]
A nawet jeśli odniosłeś takie wrażenie, to od kiedy pytanie sugestywne nie jest pytaniem w sensie logicznym?
Tak odniosłam takie wrażenie, bo gdybyś się mnie pytał to zdanie brzmiało by to mniej więcej tak " o ile później te osoby poszły na zwolnienie? " niepotrzebnie dodałeś " tydzień później?" to jest sugerowanie że wiesz coś na ten temat.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 19:41:20 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1039 dnia: Stycznia 21, 2015, 19:40:45 »
To takie brzydkie zjawisko zakrawające o niegospodarność.

I nie mówię tu o staraniu się o fundusze zewnętrzne.

Tak odniosłam takie wrażenie, bo gdybyś się mnie pytał to zdanie brzmiało by to mniej więcej tak " o ile później te osoby poszły na zwolnienie? " niepotrzebnie dodałeś " tydzień później?" to jest sugerowanie że wiesz coś na ten temat.

Ale to nadal jest pytanie, więc mam rację.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1040 dnia: Stycznia 21, 2015, 19:43:08 »
To takie brzydkie zjawisko zakrawające o niegospodarność.

I nie mówię tu o staraniu się o fundusze zewnętrzne.
Jeśli coś wiesz na temat niegospodarności lub innych nieprawidłowościach zgłoś to odpowiednim władzom....ja tak robię ,to naturalne.

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1041 dnia: Stycznia 21, 2015, 19:46:12 »
odniosłam

Wybacz, że zwracałem się dotychczas do Ciebie w formie męskiej. Obiecuję poprawę!

Nieprawidłowości pewnie nie było. Żadna sztuka stworzyć układ legalny ;) Natomiast w świetle "obrońców moralności" to wyjątkowo żenujące po prostu.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1042 dnia: Stycznia 21, 2015, 19:47:12 »
Ale to nadal jest pytanie, więc mam rację.
Masz prawo tak uważać,ja  mam odmienne zdanie :)
A jeśli naprawdę czekasz na odpowiedź i interesuje Cię ta kwestia to nie poszły na zwolnienie tydzień po tym jak ujrzały na oczy MN  a kilka miesięcy później:)


Post Merge: [time]Styczeń 21, 2015, 19:49:44 [/time]
Nieprawidłowości pewnie nie było. Żadna sztuka stworzyć układ legalny  Natomiast w świetle "obrońców moralności" to wyjątkowo żenujące po prostu.
Myślę ,że przesadzasz :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 19:50:07 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1043 dnia: Stycznia 21, 2015, 19:49:51 »
Nie ja tak twierdzę tylko doktryna ;)

A Panie wicedyrektorki? Pytam poważnie, nie ma w tym ani grama ironii.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1044 dnia: Stycznia 21, 2015, 19:58:02 »
A Panie wicedyrektorki? Pytam poważnie, nie ma w tym ani grama ironii.
O ile się nie mylę to jedna już o wiele wcześniej złożyła stosowne dokumenty o przyznanie jej rocznego urlopu zdrowotnego na podratowania zdrowia i nie chcę skłamać ale bez względu na wynik konkursu miało jej nie być, druga chciała pójść  od września ale nowa dyrektorka nie zezwoliła? podważyła? zasadność  ( nie wiem od kiedy poszła na zwolnienie),trzecia pracowała jakiś czas a o czwartej nie powiem bo nie wiem  :)
Natomiast o ile się nie mylę to księgowa poszła w lipcu a kadrowa pod koniec roku szkolnego .

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1045 dnia: Stycznia 21, 2015, 20:49:33 »
Czy na komisji rewizyjnej omwiono które dokumenty podpisane przez Panią Markowicz będą unieważnione? Tylko te niewygodne czy może  w imię obrony uczniów ich dyplomy również zostaną  unieważnione? Umowa z Grupą Azoty  rozumiem że również wyląduje w koszu?
Nie omówiono ale usłyszałam informacje ze muszą one byc rozpatrzone. I dlaczego od razu sugeruje pan takie a nie inne rozwiązanie :D mysle ze ani mnie ani pana nikt nie bedzie pytał co z tym zrobic ;) znajdzie sie ktos wyżej :D

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1046 dnia: Stycznia 21, 2015, 21:40:13 »
Ale się wątek nakręcił - aż starach.
Teraz to tylko dymisja starosty i wice może ten spór zakończyć.

A na poważnie to mieszkanie zdaje się powinno być zajmowane przez aktywnego nauczyciela - inaczej to bez sensu je utrzymywać.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1047 dnia: Stycznia 21, 2015, 21:54:56 »
Ale się wątek nakręcił - aż starach.
Teraz to tylko dymisja starosty i wice może ten spór zakończyć.

A na poważnie to mieszkanie zdaje się powinno być zajmowane przez aktywnego nauczyciela - inaczej to bez sensu je utrzymywać.
Niestety wielbiciele przedsiębiorczej uważają ,że jej się należy.Fakt nie jest już aktywnym nauczycielem ale aktywnie jak domniemam angażuje się w przywrócenie do życia dawnego folwarku.Ciekawe czy zdążyła przywrócić ponownie przejście z apartamentu do szkoły?
jestem gorszego sortu

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1048 dnia: Stycznia 21, 2015, 21:55:25 »
A na poważnie to mieszkanie zdaje się powinno być zajmowane przez aktywnego nauczyciela - inaczej to bez sensu je utrzymywać.
A M.Ch. nie jest nauczycielem zespołu szkół i nie jest tam czasem zameldowany? I nie zapominaj że B.Ch. mimo etatu w powiecie wciąż jest pracownikiem tej szkoły....na urlopie ale jest.

Post Merge: [time]Styczeń 21, 2015, 21:56:51 [/time]
Ciekawe czy zdążyła przywrócić ponownie przejście z apartamentu do szkoły?
uważasz ,że to wejście do szkoły komuś szkodziło?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 22:11:53 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1049 dnia: Stycznia 21, 2015, 22:17:16 »
A M.Ch. nie jest nauczycielem zespołu szkół i nie jest tam czasem zameldowany? I nie zapominaj że B.Ch. mimo etatu w powiecie wciąż jest pracownikiem tej szkoły....na urlopie ale jest.
Tak rozumiem ale trochę nie jest to w porządku, pensja w powiecie to zdaje się z 8 000 zł + dieta i komisje - przy takim dochodzie takie mieszkanie powinno być z mocy prawa opuszczone.