Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 730269 razy)

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1020 dnia: Stycznia 21, 2015, 13:07:01 »
Dlaczego miała  w ciągu 1 roku działając w atmosferze nagonki przyczynić się do wzrostu poziomu edukacji?
W związku z tym,że poprzedniczka zbudowała perpetum mobile do dojenia kasy publicznej musiała w pierwszej
kolejności racjonalizować wydatki co po długiej wymianie argumentów obudziło szare komórki niektórych wielbicieli 
przedsiębiorczej beaty.
W związku z tym,że pani jest alfą i omegą wiedzy o Białej proszę odpowiedzieć na pytania od których uciekacie;
1.czy "zmobingowana"dyrektorka opuściła już służbowe mieszkanie
2.czy dokumenty załączone do pozwu o dolę  w wysokości 100000 zł pozyskała legalnie,czy może były wynoszone
   pod spódnicą.
3.czy pani posiada wiedzę o ile w czasie rządów przedsiębiorczej beaty wzrosły koszty funkcjonowania szkoły
4.czy aktualnej "po" dyrektorce udzielono pełnomocnictw do dokonywania czystek kadrowych w świetle deklaracji
   starosty
5.czy pani Pawelkiewicz ma zamiar startować w konkursie na dyrektora szkoły
ad. 1 a dlaczego miala je opuscic?wynajmuje je jak wielu innych ludzi w ZS, czy innych placowkach powiatu polickiego, ma umowe, placi zxa wynajem wiec nie ma powodu ze ma je opuszczac.
ad.2 a jakie ma to znaczenie? ona jest ofiara, ja atakowano tlumaczyc sie raczej powinni inni a nie ona
ad.3 w stosunku niby do czego wzrosly? do szkoly sprzed 12 lat, ktora nie miala niczego oprocz budynku szkoly? no a jak mialy nie wzrosnac???smieszne pytanie
ad.4 a dyrektorem jest pani pawelkiewicz czy starosta?
ad5. o to proponuje zapytac pania pawelkiewicz

a tak poza tym to nie odpowiada sie pytaniem na pytanie
pani pawelkiewicz jest dwa tygodnie dyrektorem i juz zrobila pierwszy ruch w celu poprawy funkcjonowania szkoly i dla dobra uczniow, bezpieczenstwo! jest cos wazneijszego?


Post Merge: [time]Styczeń 21, 2015, 13:07:58 [/time]
Cytat: Wykidajło w Dzisiaj o 07:29:17

    Brawo. Jeszcze ktoś wątpi w to, że przyzwoity człowiek nie może stać po stronie pani Chmielewskiej?


to rozumiem,ze uwazasz ze wszyscy ci ludzie (ponad 800osób w powiecie polickim) ktorzy glosowali na Beate Golisowicz Chmielewska sa nieprzyzwoici??? to onie sa lajdactem i robakami? brzzydko Wykidajlo, grabisz sobie wsrod wielu wielu ludzi...

Post Merge: Stycznia 21, 2015, 13:15:01
Dociekam skąd w  tobie tyle animuszu by oczerniać B.G-Ch.
A nie dociekasz skąd tyle jadu u zwolenników B.G-Ch? Kilka cytatów (podaję z pamięci): „ruda małpa", „czarownica", „zapakować ją na taczkę z gnojem", „jaka ona brzydka", „kłamczucha".... Tak pieszczotliwie wypowiadali się publicznie niektórzy policzanie o A.M.-N. I to od pierwszych dni jej dyrektorowania, czyli trudno nawet powiedzieć, że to mogła być ocena jej pracy. Większość obraźliwych epitetów (których lista jest znacznie dłuższa) pochodzi ze strony firmowanej nazwiskiem B.G. Nie usłyszałam i nie przeczytałam nigdy jej wezwania do tego, żeby przyhamować... Coś mi umknęło?
a ty masz jakies watpliowsci co do zaslug i dobrych rzeczy zrobionych dla szkoly przez pania Chmielewska? dostala mandat radnej i glos prawie 1000 mieszkancow na czynienie dalej tego co robila. pokazali ze chca kontynuacji jej dzialan. tak trudno to zrozumiec saga?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 13:15:01 wysłana przez sz »
sz

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1021 dnia: Stycznia 21, 2015, 13:41:33 »
Obiektywny - ponieważ...
Jeśli oceniasz wg swoich kryteriów (nie istotne jakich, słusznych, czy nie słusznych), np. "Każdy boi się","odnoszę wrażenie", "muszą być" itp.,  to Twój głos już nie jest obiektywny, a subiektywny. Ty przekazujesz własny, subiektywny  punkt widzenia ze swoją oceną.
proponuję polubić ludzi.
Już Cię lubię, pozdrawiam.
<*)))))>{

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1022 dnia: Stycznia 21, 2015, 14:15:14 »
a ty masz jakies watpliowsci co do zaslug i dobrych rzeczy zrobionych dla szkoly przez pania Chmielewska? dostala mandat radnej i glos prawie 1000 mieszkancow na czynienie dalej tego co robila. pokazali ze chca kontynuacji jej dzialan. tak trudno to zrozumiec saga?
Szanuję wybór mieszkańców. Nie szanuję tych, którzy z taką pogardą mówią o innym człowieku (jeszcze raz kilka cytatów na temat A.M.-N.: „głupie babsko" „taczka z gnojem", „ruda małpa"...), a także tych, którzy tę pogardę „lajkują" i aprobują. A pani B.G. już po wyborach za ten jad podziękowała, nie zająknęła się nawet słowem, że czasami było za ostro, że padały słowa, które padać nie powinny. Po prostu podziękowała na firmowanej swoim nazwiskiem stronie za wsparcie. I wiem, że są tacy, także wśród głosujących na nią, których to zniesmaczyło... Bo ludzie są generalnie przyzwoici. Pan Bedarek w wywiadzie dla Dziennika Polickiego sam przyznał, że sprawę Białej podkręcali, i że czasami się zapędzali.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1023 dnia: Stycznia 21, 2015, 14:19:17 »
Dlaczego miała  w ciągu 1 roku działając w atmosferze nagonki przyczynić się do wzrostu poziomu edukacji?
Dlaczego? - bo była dyrektorem. Jak? - a to już inna sprawa. I warto zauważyć, że mimo tej nagonki jakoś się przyczyniła, na przykład zawierając umowę z Azotami, nawiązując współpracę z ZUT, organizując masę zajęć dodatkowych... Może w wynikach tego jeszcze widać nie będzie, bo trudno coś zmienić w szkole w rok, ale ja i tak uważam, że szkoda Agaty Markowicz-Narkiewicz, bo to był dobry dyrektor. Lepszy niż Beata Chmielewska.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1024 dnia: Stycznia 21, 2015, 14:25:23 »
mase zajec dodatkowych???tych, ktorych na sesji zapytana nie umiala wymienic?he he dobry zarcik, umowa z azotami to wieloletnie dzialania m.in.radnego j.sz. a nie tej pani. przez rok mozna bardzo duzo zmienic w szkole, szkoda ze tylko na gorsze.
taki dobry dyrektor, ze jego dzialniom sprzeciwilo sie tyle ludzi...

Post Merge: Stycznia 21, 2015, 14:28:06
Szanuję wybór mieszkańców. Nie szanuję tych, którzy z taką pogardą mówią o innym człowieku (jeszcze raz kilka cytatów na temat A.M.-N.: „głupie babsko" „taczka z gnojem", „ruda małpa"...), a także tych, którzy tę pogardę „lajkują" i aprobują. A pani B.G. już po wyborach za ten jad podziękowała, nie zająknęła się nawet słowem, że czasami było za ostro, że padały słowa, które padać nie powinny. Po prostu podziękowała na firmowanej swoim nazwiskiem stronie za wsparcie. I wiem, że są tacy, także wśród głosujących na nią, których to zniesmaczyło... Bo ludzie są generalnie przyzwoici. Pan Bedarek w wywiadzie dla Dziennika Polickiego sam przyznał, że sprawę Białej podkręcali, i że czasami się zapędzali.
a to ze lajkuja teraz pogarde i lajkuja bajeczki i obelgi pod adresem chmielewskiej nie wzbudza twej pogardy? rozumiem ze twe gardzenie zalezy od tego kogo dotyczy?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 14:28:06 wysłana przez sz »
sz

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1025 dnia: Stycznia 21, 2015, 14:36:40 »
Po pierwsze, chyba Ci się cytaty pomyliły. Po drugie, jak ktoś ukradł, to ja też mogę?

Post Merge: Stycznia 21, 2015, 14:42:32
Inna rzecz, że ja nie spotkałam się z podobnymi epitetami wygłaszanymi pod adresem pani Chmielewskiej.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 14:42:32 wysłana przez saga »

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1026 dnia: Stycznia 21, 2015, 15:23:02 »
Sz, cytuj uważniej. Z dzisiaj 13:07:01 zacytowałeś kogoś innego, a podpisałeś Daria. Popraw. A wracając do tematu: Po co radnej powiatowej służbowe mieszkanie na terenie publicznej szkoły? Pytanie wraca, a odpowiedzi brak.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1027 dnia: Stycznia 21, 2015, 16:22:49 »
Cytat: KOOWALSKI
W związku z tym,że pani jest alfą i omegą wiedzy o Białej proszę odpowiedzieć na pytania od których uciekacie;
1.czy "zmobingowana"dyrektorka opuściła już służbowe mieszkanie
2.czy dokumenty załączone do pozwu o dolę  w wysokości 100000 zł pozyskała legalnie,czy może były wynoszone
   pod spódnicą.
3.czy pani posiada wiedzę o ile w czasie rządów przedsiębiorczej beaty wzrosły koszty funkcjonowania szkoły
4.czy aktualnej "po" dyrektorce udzielono pełnomocnictw do dokonywania czystek kadrowych w świetle deklaracji
   starosty
5.czy pani Pawelkiewicz ma zamiar startować w konkursie na dyrektora szkoły
[quote  author=sz]
ad. 1 a dlaczego miala je opuscic?wynajmuje je jak wielu innych ludzi w ZS, czy innych placowkach powiatu polickiego, ma umowe, placi zxa wynajem wiec nie ma powodu ze ma je opuszczac.
ad.2 a jakie ma to znaczenie? ona jest ofiara, ja atakowano tlumaczyc sie raczej powinni inni a nie ona
ad.3 w stosunku niby do czego wzrosly? do szkoly sprzed 12 lat, ktora nie miala niczego oprocz budynku szkoly? no a jak mialy nie wzrosnac???smieszne pytanie
ad.4 a dyrektorem jest pani pawelkiewicz czy starosta?
ad5. o to proponuje zapytac pania pawelkiewicz [/quote]

Pytania zadałem czarnej 301 a nie bezpłciowemu sz.Czy mam rozumieć,że czarna została ubezwłasnowolniona czy jest niekompetentna?
ad.1 jeśli prawda jest,że przedsiębiorcza Beata dysponuje własnym mieszkaniem to w oparciu o jakie prawo
        wynajmuje mieszkanie w szkole?
ad.2. wynoszenie i kopiowanie dokumentów bez zgody w tym wypadku starosty moim zdaniem narusza prawo
ad 3. o,key skróćmy termin do ostatnich czterech lat urzędowania przedsiębiorczej Beaty,będzie łatwiej szarymi
        komórkami ogarnąć
ad 4.czy mam rozumieć,że starosta Bednarek,który jako radny donosił na niedawno zwolnioną dyrektorkę
        w wendecie nie bierze udziału?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 16:27:37 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1028 dnia: Stycznia 21, 2015, 17:51:40 »
Jak pani AMN przyczyniła się do wzrostu poziomu edukacji w ZS ?


Ja Pani odpowiem. Być może się nie przyczyniła. Natomiast ogromnym jej sukcesem jest to, że poziom edukacji nie poszedł w dół. No chyba, że przez nauczycieli-fanów przedsiębiorczej, którzy zamiast prowadzić lekcje robili uczniom wodę z mózgu, siali zamęt i nastawiali przeciwko kierownictwu szkoły. Zanim ktokolwiek zarzuci mi kłamstwo - znam osobiście wielu uczniów Białej, którzy mogą potwierdzić moje słowa.

Całe clou programu polega na tym, że, pozwolę sobie zaryzykować, tutaj nie ma zwolenników AMN. Pokusiłbym się również o stwierdzenie, że nikt pierwotnie nie miał zamiaru jej bronić, bo każdy zdawał sobie sprawę, że babka jest karierowiczką i długo tu miejsca nie zagrzeje. Tutaj znajdą się natomiast przeciwnicy Pani Chmielewskiej - i słusznie. Niestety fani przedsiębiorczej nie mają pojęcia o co walczą. To był układ,w którym od początku do końca chodziło o kasę. Gdy układ dla kogoś okazał się nieopłacalny to wprowadzono nowy. Staremu układowi się to nie spodobało, więc zaczął wojnę. W obrzydliwy sposób wykorzystano uczniów i ich rodziców. Żadna filozofia, cały świat tak funkcjonuje. Może się to komuś podobać lub nie.  To, że przedsiębiorcza trwoniła publiczne pieniądze też nie jest kłamstwem. Fakt że, jedynym argumentem przeciw temu jest "a AMN też tak robiła" to chyba dostateczny dowód? Wrócił stary układ - fantastycznie. Zostaliście zwolennicy przedsiębiorczej brzydko wykorzystani a jeszcze chodzicie i bijecie brawo.

Pani Joanno!
Czy na komisji rewizyjnej omwiono które dokumenty podpisane przez Panią Markowicz będą unieważnione? Tylko te niewygodne czy może  w imię obrony uczniów ich dyplomy również zostaną  unieważnione? Umowa z Grupą Azoty  rozumiem że również wyląduje w koszu?

Chciałbym poznać odpowiedzi na te pytania. Czy ktoś się poczuwa?

Wiele osób z powodu działań AMN musiało pójść na zwolnienia lekarskie z powodów psychicznych,teraz te osoby wracają ,naturalnym jest przywrócenie ich na stanowiska pracy nie uważasz ?

Wiele? Znaczy się ile? Później niż tydzień po rozpoczęciu roku szkolnego?

bo ja np wiele informacji mam od samych uczniów, kolegów i koleżanek mojej corki, jak prowadzone były lekcje i ile z nich się nie odbywało. To ze pani polonistka nie prowadziła zajęc w klasie maturalnej, a pobierała za to pensje i dodatki tez jest udowodnione.

Że też takie sytuacjie nigdy nie przeszkadzały za panowania przedsiębiorczej... Widocznie układ był wygodny.

Osoby twierdzące, że atmosferę w szkole zepsuło kierownictwo AMN - gratuluję jesteście podręcznikowymi przykładami ofiar propagandy. Atmosferę zepsuli wyznawcy przedsiębiorczej w pokoju nauczycielskim...

Linczujta mnie, mam to gdzieś. W końcu i tak się obudzicie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 17:54:06 wysłana przez Yuriorkis »

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1029 dnia: Stycznia 21, 2015, 17:56:48 »
Ja Pani odpowiem. Być może się nie przyczyniła. Natomiast ogromnym jej sukcesem jest to, że poziom edukacji nie poszedł w dół.
Jesteś [ciach]!))))))))))))))))))))))))
szok......
i ustalcie jakąś wspólną wersję bo Wikidajło ,który nie ma nic wspólnego ze szkołą twierdzi że jakość nauczania się podniosła a Ty ,który tu uczysz twierdzisz że nie :D

Post Merge: [time]Styczeń 21, 2015, 17:59:08 [/time]

Wiele? Znaczy się ile? Później niż tydzień po rozpoczęciu roku szkolnego?
Powiedz ,kiedy poszła na zwolnienie kadrowa? a kiedy główna księgowa? a sekretarka z uczniowskiego ?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 18:04:56 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1030 dnia: Stycznia 21, 2015, 18:07:49 »
pani Chmielewska ma prawo wynajmowac mieszkanie jak to robia inni pracownicy i nauczyciele. ma umowe palci za wynajem wiec w czym macie problem? dlaczego akurat ona nie moze? tlumaczyla juz ze nie ma drugiego mieskania. zarzuty o wynoszeniu dokumentow z powiatu sa daleko idacymi oskarzeniami...bezpodstawnymi. mam nadzieje ze te wszystkie opluwane przez was osoby wejda na droge prawna abyscie odszczekali krzywdzace oskarzenia
sz

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1031 dnia: Stycznia 21, 2015, 18:18:15 »
Jesteś zajebisty !))))))))))))))))))))))))
szok......
i ustalcie jakąś wspólną wersję bo Wikidajło ,który nie ma nic wspólnego ze szkołą twierdzi że jakość nauczania się podniosła a Ty ,który tu uczysz twierdzisz że nie :D

Ja uczę w szkole? Coś mnie chyba ominęło...

I co ma do mojej wypowiedzi Wykidajło? Ja prezentuję swoje zdanie.

Powiedz ,kiedy poszła na zwolnienie kadrowa? a kiedy główna księgowa? a sekretarka z uczniowskiego ?

Nie wiem, dlatego pytam. Ty natomiast najwyraźniej też nie bo odpowiadasz mi pytaniami.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 18:20:37 wysłana przez Yuriorkis »

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1032 dnia: Stycznia 21, 2015, 18:38:21 »
Całe clou programu polega na tym, że, pozwolę sobie zaryzykować, tutaj nie ma zwolenników AMN. Pokusiłbym się również o stwierdzenie, że nikt pierwotnie nie miał zamiaru jej bronić, bo każdy zdawał sobie sprawę, że babka jest karierowiczką i długo tu miejsca nie zagrzeje. Tutaj znajdą się natomiast przeciwnicy Pani Chmielewskiej - i słusznie. Niestety fani przedsiębiorczej nie mają pojęcia o co walczą. To był układ,w którym od początku do końca chodziło o kasę. Gdy układ dla kogoś okazał się nieopłacalny to wprowadzono nowy. Staremu układowi się to nie spodobało, więc zaczął wojnę. W obrzydliwy sposób wykorzystano uczniów i ich rodziców. Żadna filozofia, cały świat tak funkcjonuje. Może się to komuś podobać lub nie.  To, że przedsiębiorcza trwoniła publiczne pieniądze też nie jest kłamstwem. Fakt że, jedynym argumentem przeciw temu jest "a AMN też tak robiła" to chyba dostateczny dowód? Wrócił stary układ - fantastycznie. Zostaliście zwolennicy przedsiębiorczej brzydko wykorzystani a jeszcze chodzicie i bijecie brawo.
Widzę ,że tak naprawdę nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi.....
Pomijam to że B.Ch. była bardzo dobrym dyrektorem szkoły (też tak uważałeś ) ,że za jej czasów szkoła bardzo się rozwinęła ,że dużo się działo,poprawiły się warunki pracy nauczycieli i uczniów. Pomijam też fakt ,że była zwyczajnie bardzo dobrym człowiekiem z resztą znasz ja Bardzo dobrze prywatnie.... była dobra dla nauczycieli,pozostałych pracowników a przede wszystkim dbała o uczniów.Była otwarta na wszelkie inicjatywy,wspierała was moralnie i starała się też finansowo.  pewnie były nieliczne osoby które były jej przeciwne ale to jest normalne....
Zapewne jej zwolennicy inaczej przyjęli by fakt że nie wygrała konkursu gdyby nie był on zwykłym sk....stwem . Wszyscy wiedzą jak w powiecie ją traktowali,jak próbowali zniszczyć psychicznie,jak od pewnego czasu rzucali kłody pod nogi,jaką płaciła karę za to żebyście mogli spokojnie pracować.Krótko mówiąc dbała o wasze dupy .To że się nie ugięła nie podobało się władzy.
 Ludzi bulwersowała i bulwersuje do dzisiaj ta ohydna ustawka ,którą był konkurs. Ludzie wiedzą jakie i do kogo były podchody i naciski . Wiadomo też dlaczego kuratorium na konkurs oddelegowało ludzi z Koszalina....bo sami nie potrafili zrobić takiego łajdactwa o które ich proszono albo im kazano osobie ,którą bardzo cenili i co roku nagradzali za dobrą pracę....wiadomo też, bo są na to odpowiednie dowody że delegacja z powiatu pojechała do Goleniowa na pertraktacje we wiadomej sprawie....nie udawaj że o tym nie wiesz. Nie chodziło też o super kwalifikacje kontrkandydata na nowego dyrektora ,jakiekolwiek by nie były to by wygrał :) Nie sądzę też ,żebyś nie wiedział jakie były losy AMN w innych placówkach...nigdzie nie zagrzała miejsca i wiele osób wie dlaczego,świat jest mały i środowisko nauczycielskie też ,wieści rozchodzą się szybko. Jest jeszcze wiele spraw ,które bulwersują ludzi i nie chce mi się już na ten temat rozpisywać.
I powiedz mi tylko kto się stał zażartym zwolennikiem nowej dyrekcji? osoby ,które nie miały siły przebicia przy B.Ch,które czuły się niedoceniane a mają rozbuchane ego.... to oni zwęszyli dla siebie szansę na zaistnienie i bycie ważnym u boku kogoś ,kto ich( jeszcze) nie zna.
 

Post Merge: [time]Styczeń 21, 2015, 18:42:47 [/time]
Ja uczę w szkole? Coś mnie chyba ominęło...
Jak kilka innych osób myślę,że tu uczysz a jeśli nie ,to nie powinieneś się chyba wypowiadać na temat poziomu nauczania w szkole ? :)
"Wiele? Znaczy się ile? Później niż tydzień po rozpoczęciu roku szkolnego?" to Twoje słowa ? to nie jest pytanie pomimo znaku zapytania na końcu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 18:49:27 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1033 dnia: Stycznia 21, 2015, 19:03:20 »
Nie wiem, dlatego pytam. Ty natomiast najwyraźniej też nie bo odpowiadasz mi pytaniami.
To świadczy tylko, że "sz" jest Żydem. Pytanie zamiast odpowiedzi jest klasycznym elementem erystyki żydowskiej. Wiem, bo i mnie ona nie jest obca. Szalom!

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1034 dnia: Stycznia 21, 2015, 19:19:09 »
Przepraszam o Moderatorze ,za to że musiałeś zrobić "ciach" w moim poście :) poniosło mnie :)