Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 724990 razy)

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #990 dnia: Stycznia 20, 2015, 19:52:43 »
http://www.dziennikpolicki.pl/aktualnosci/1902-wendeta-czy-reorganizacja-w-zespole-szkol-im-ignacego-lukasiewicza-w-policach.html

Post Merge: [time]Styczeń 20, 2015, 19:57:20 [/time]

Po odsunięciu AMN z fotela kierowniczego wszystkie gwarancje dla syna stanęły pod znakiem zapytania?
Wiec ja nie wiem skąd tyle nformacji, że tam tak bosko było ma Wykidajło, bo ja np wiele informacji mam od samych uczniów, kolegów i koleżanek mojej corki, jak prowadzone były lekcje i ile z nich się nie odbywało. To ze pani polonistka nie prowadziła zajęc w klasie maturalnej, a pobierała za to pensje i dodatki tez jest udowodnione.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2015, 19:57:20 wysłana przez czarna_301 »

Offline uzytek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #991 dnia: Stycznia 20, 2015, 20:00:03 »
Ponieważ nic mnie z "Białą" nie łączy, mój głos jest obiektywny. Zmiany po 10. latach zarządzania tej samej osoby są wręcz obowiązkowe. Wszędzie, nie tylko w "Białej". Każdy (no, może wyjątkowe jednostki, a taką BCh uważam nie jest) po tylu latach popada w marazm. Nowoczesna sala gimnastyczna była oczywiście potrzebna, ale czy taka? Takie obiekty (sportowe, kulturalne) zawsze generują tylko koszty. Nie zyski. Każdy boi się zmian. Ale one muszą być, aby nadążyć za światem. Proszę się przejść po innych szkołach i zobaczyć jakimi narzędziami posługują się nauczyciele. Teraz tablica interaktywna, tablet, laptop, rzutnik to norma, a nie zbędny wydatek. "Sala z rzutnikiem" - śmiech na sali. Nowoczesnymi narzędziami nie chcą posługiwać ci, którzy tego nie potrafią. Boją się. A to jest właśnie dla dobra uczniów. Z tego korzysta się na co dzień.
Nie wolno wracać do tego co było. To jest cofanie się w rozwoju. Zachowujecie się jak ci którzy mówią "za PRL-u było lepiej". Czy tego nie widzicie?
Zachowanie nieetyczne (np. uderzanie w rodzinę) stosują Ci, którym brak merytorycznych argumentów.
Chyba nie chodzi o ukaranie BCh, tylko właśnie żeby coś się zmieniło. Tylko czy przy takim zacietrzewieniu to możliwe? I odnoszę wrażenie, że tylko jedna strona jest taka zacietrzewiona: pro BCh.
I tak na koniec: proponuję polubić ludzi.
uzytek

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #992 dnia: Stycznia 20, 2015, 20:08:50 »
Teraz tablica interaktywna, tablet, laptop, rzutnik to norma, a nie zbędny wydatek. "Sala z rzutnikiem" - śmiech na sali. Nowoczesnymi narzędziami nie chcą posługiwać ci, którzy tego nie potrafią. Boją się. A to jest właśnie dla dobra uczniów. Z
No ale cały problem w tym, ze w szkole szukano oszczednosci, krojono co tylko sie da, a nie robiono przez rok nic aby poprawic stan edukacyjny szkoły. Jaki dyrektor oddaje 700 tys. do Powiatu nie zakupując pomocy naukowych, czy własnie  chociazny tablic mulitedialnych?

Post Merge: Stycznia 20, 2015, 20:28:40
Wykidajło czemu znikaja komentarze siostry radnego z Kuriera? czyżby niewygodne były ?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2015, 20:28:40 wysłana przez czarna_301 »

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #993 dnia: Stycznia 20, 2015, 21:07:17 »
mój głos jest obiektywny
Ponieważ nic mnie z uzytek nie łączy, obiektywnie stwierdzam, że jego głos jest subiektywny. :)
<*)))))>{

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #994 dnia: Stycznia 21, 2015, 07:29:17 »
No tak. Hufiec świętej Beaty tradycyjnie atakuje dzieci, bo z dorosłymi sobie nie poradził, katolicko moralny pan udaje, że nie widzi (choć dwa razy zgłaszane), a radny Ufniarz pewnie trzyma kciuki za koleżanki z zespołu. Grzegorz, nie boisz się, że jak im się jutro narazisz, to uderzą w Twoją córkę?
Brawo. Jeszcze ktoś wątpi w to, że przyzwoity człowiek nie może stać po stronie pani Chmielewskiej? :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #995 dnia: Stycznia 21, 2015, 07:39:40 »
Brawo. Jeszcze ktoś wątpi w to, że przyzwoity człowiek nie może stać po stronie pani Chmielewskiej? 

Nie przejmuj sie, na glupote nie ma rady. Atakujac Twojego dzieciaka pokazuja wyraznie do jakiego poziomu upadli -> dno i wodorosty. 

Offline uzytek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #996 dnia: Stycznia 21, 2015, 08:07:48 »
Ponieważ nic mnie z uzytek nie łączy, obiektywnie stwierdzam, że jego głos jest subiektywny.
;D  Ha, pewnie że skoro mój to subiektywny. Obiektywny - ponieważ nie związany z żadną ze stron, niezaangażowany w spór, biorący pod uwagę różne racje. ::)
uzytek

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #997 dnia: Stycznia 21, 2015, 08:09:19 »
Brawo. Jeszcze ktoś wątpi w to, że przyzwoity człowiek nie może stać po stronie pani Chmielewskiej? 

Nie przejmuj sie, na glupote nie ma rady. Atakujac Twojego dzieciaka pokazuja wyraznie do jakiego poziomu upadli -> dno i wodorosty. 

Nie przejmuję się :)
Ten nabój panie z fanklubu wystrzeliły w grudniu, teraz to już tylko ślepak. Efekt jest taki, że groźba "jak się nie zamkniesz, oplujemy ci dziecko" już nie działa. A innych nie mają.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #998 dnia: Stycznia 21, 2015, 08:39:50 »
No tak. Hufiec świętej Beaty tradycyjnie atakuje dzieci, bo z dorosłymi sobie nie poradził, katolicko moralny pan Siusta udaje, że nie widzi (choć dwa razy zgłaszane), a radny Ufniarz pewnie trzyma kciuki za koleżanki z zespołu. Grzegorz, nie boisz się, że jak im się jutro narazisz, to uderzą w Twoją córkę?
Brawo. Jeszcze ktoś wątpi w to, że przyzwoity człowiek nie może stać po stronie pani Chmielewskiej?
Zamim znowu zmanipuljesz Wykidajło informacje pokaż mi gdzie choc raz wypowiedziałam sie o Twoim synu !!!! no juz czekam !!!!! Gdzie choc raz wypowiedziałam sie niegatywnie o Twoim dzieciaku !!!!


Post Merge: Stycznia 21, 2015, 08:46:17
Nie przejmuj sie, na glupote nie ma rady. Atakujac Twojego dzieciaka pokazuja wyraznie do jakiego poziomu upadli -> dno i wodorosty. 
Prosze o wskazanie gdzie uderzyłam w dziecko Wykidajło, temat juz dawno umarł smiercia naturalna i z tego co czytałam tylko jedna osoba była w to zaangażowana.Po co  wiec Wykidajło przywołał temat? Bo nie potrafi odpowiedziec na moje proste pytania? Jak wzrósł poziom nauczania w ZS za rzadów AMN i czemu posty siostry radnego znikaja z Kuriera? Najlepiej teraz przywołac ''nowy'' stary goracy temat ?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 08:46:17 wysłana przez czarna_301 »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #999 dnia: Stycznia 21, 2015, 08:55:49 »
Czarna_301 mysle, ze te uwagi nie byly skierowane do Ciebie, a innych. Wyraznie odcielas sie w swojej wypowiedzi od atakow na syna Wykidajlo. Odebralas to zbyt osobiscie. ;)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1000 dnia: Stycznia 21, 2015, 09:19:15 »
a radny Ufniarz pewnie trzyma kciuki za koleżanki z zespołu. Grzegorz, nie boisz się, że jak im się jutro narazisz, to uderzą w Twoją córkę?

Ufniarz ma bardzo świeżo i żywo w pamięci, jak Pan Wykidajło zrobił z jego mamy, szanowanej nauczycielki z Białej, łasą na kasę starszą Panią na usługach GRYF-a. Więc niech mnie Wykidajło nie wywołuje do tablicy, tylko najpierw się porządnie w lustrze przejrzy.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1001 dnia: Stycznia 21, 2015, 09:37:29 »
Czarna_301 mysle, ze te uwagi nie byly skierowane do Ciebie, a innych. Wyraznie odcielas sie w swojej wypowiedzi od atakow na syna Wykidajlo. Odebralas to zbyt osobiscie.
Może masz racje EDetonator że osobiscie, bo doskonale wiem kogo ma na myśli ten pan, tylko jak napisałam wyżej w temacie jego syna wypowiedziała sie tylko jedna osoba, a uogólnienie Hufiec Beaty to nie moje słowa, wiec mam prawo odpowiedziec :D może czepiam sie słowek, ktore ten pan namietnie nagina i wrzucanie ludziom półprawd juz tez zaczyna mnie troszke irytowac. Wykidajło obraża innych jak napisał Grzesiek, nie widzi tego? Wy tego nie widzicie?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1002 dnia: Stycznia 21, 2015, 09:42:55 »
tylko jak napisałam wyżej w temacie jego syna wypowiedziała sie tylko jedna osoba

Nie sledzilem tego tematu az tak dokladnie, ale doliczylem sie nie jednej, a co najmniej dwoch osob: "MrW" i "Pajaczek". Sa to osoby, ktore mialy "odwage" ten temat poruszyc na forum.

Wykidajło obraża innych jak napisał Grzesiek, nie widzi tego? Wy tego nie widzicie?

Szczerze przyznam, ze mnie ten moment musial ominac. Mam nadzieje, ze Grzegorz i Wykidajlo wyjasnia to miedzy soba.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 09:46:54 wysłana przez DEtonator »

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1003 dnia: Stycznia 21, 2015, 10:06:23 »
Cytat: Wykidajło w Dzisiaj o 07:29:17

    Brawo. Jeszcze ktoś wątpi w to, że przyzwoity człowiek nie może stać po stronie pani Chmielewskiej? 

to rozumiem,ze uwazasz ze wszyscy ci ludzie (ponad 800osób w powiecie polickim) ktorzy glosowali na Beate Golisowicz Chmielewska sa nieprzyzwoici??? to onie sa lajdactem i robakami? brzzydko Wykidajlo, grabisz sobie wsrod wielu wielu ludzi...
sz

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1004 dnia: Stycznia 21, 2015, 10:10:08 »
Szczerze przyznam, ze mnie ten moment musial ominac. Mam nadzieje, ze Grzegorz i Wykidajlo wyjasnia to miedzy soba.
Też bym wolała aby to forum nie zawierało tylko obelg i zakłamanych informacji. Ale widze ze merytoryczna rozmowa nie inrteresuje Wykidajło, tylko zasłyszane info nie do końca sprawdzone. A ja zadałam sobie trud posprawdzania pewnych rzeczy i mam dokumenty na swoje słowa, tym róznię sie od Wykidajło. Ale zaznaczam ze mnie szkoła interesuje tylko od strony edukacyjnej.