Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 728977 razy)

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #795 dnia: Stycznia 05, 2015, 16:01:02 »
Jakieś prawo zabrania poruszania jakichś tematów na forum jeśli nie tykają regulaminu?
jakiś problem ze zrozumieniem czytanego tekstu ? Napisałam że "mnie zastanawia" ....ma prawo mnie zastanawiać czy nie? może mnie dziwić czy nie może? nie wyjeżdżaj mi tu z regulaminem bo to nie ma nic wspólnego z tematem.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #796 dnia: Stycznia 05, 2015, 16:24:11 »
Jakieś prawo zabrania poruszania jakichś tematów na forum jeśli nie tykają regulaminu?
jakiś problem ze zrozumieniem czytanego tekstu ? Napisałam że "mnie zastanawia" ....ma prawo mnie zastanawiać czy nie? może mnie dziwić czy nie może? nie wyjeżdżaj mi tu z regulaminem bo to nie ma nic wspólnego z tematem.
To po co się zastanawiasz?Ktoś miał taką ochotę i to zrobił.Co tu dziwnego?Od kilkunastu miesięcy mamy festiwal dobrych uczynków jednej dyrektor i złych drugiej.Przyszedł czas na obejrzenie całego wnętrza puszki Pandory.To może być ciekawe.


jestem gorszego sortu

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #797 dnia: Stycznia 05, 2015, 16:25:01 »
 Mam nadzieję, że nie będzie tak jak w "Sami swoi": " Sąd sądem...." ???

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #798 dnia: Stycznia 05, 2015, 16:46:18 »
To po co się zastanawiasz?Ktoś miał taką ochotę i to zrobił.Co tu dziwnego?Od kilkunastu miesięcy mamy festiwal dobrych uczynków jednej dyrektor i złych drugiej.Przyszedł czas na obejrzenie całego wnętrza puszki Pandory.To może być ciekawe.

a ja zastanawiam się bo mam do tego prawo i ochotę...kropka.Nie wiem coś się tak uparła i czepiasz się spraw nieistotnych ?

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #799 dnia: Stycznia 05, 2015, 17:36:16 »
Dziś odbyła się konferencja prasowa Zarządu Powiatu, na której wyjaśniano okoliczności odwołania dyrektor Białej:

 http://www.miastopolice.pl/index.php/wiadomosci/aktualnosci/850-bednarek-odwolanie-markowicz-narekiewicz-jest-konsekwencja-prawna

Nie znalazłem info o tym wydarzeniu na innych portalach. Pewnie będą później.


Offline Mxl`

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #800 dnia: Stycznia 05, 2015, 18:47:26 »
Daria
"Czym kieruje się p.B.G.Ch. idąc drogą konfrontacji i sądów?"
Kolejna osoba z wysoką świadomością prawną. Dlatego jestem za obowiązkowym nauczaniem podstaw prawa w szkołach.


Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #801 dnia: Stycznia 05, 2015, 19:55:42 »

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #802 dnia: Stycznia 05, 2015, 21:15:38 »
Gormiti
"Pani Beata już szykuje się do startu na Burmistrza Polic"
źródło?
Pani Beata nie opuści, dostała więcej głosów od Diakuna.
Bardzo szeroko jest promowana przez struktury Gryfa. I tu nie wiem czy Gryf świadomie tak mocno wspiera jej starania o stołek burmistrza czy strzelił sobie samobója.
Spore pieniądze zostały wydane na Policką TV - pani Beata była częściej niż Diakun.
Na blogu Ufniarza też więcej Pani Beaty niż burmistrza. Zielona gazeta promuje Beacie w całym wydaniu, wielokrotnie rada miejska wraz z radnym Pis zajmowała się jej kampanią.
Nie wierzę że nie stawi czoła Diakunowi.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #803 dnia: Stycznia 05, 2015, 22:56:46 »
Zalosna prowokacja...
sz

Offline elka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #804 dnia: Stycznia 06, 2015, 00:29:38 »
Gormiti.
Pani Beata nie opuści, dostała więcej głosów od Diakuna.
.
Nie wierzę że nie stawi czoła Diakunowi.


I słusznie. Powinna. Nadaje się na to stanowisko. Pani B.Ch (G) była namawiana na pół roku przed wyborami do tego, by startowała na burmistrza. Czas najwyższy na zmianę personalną na tym stanowisku. Nowy powiew by wniosła jako osoba przedsiębiorcza. Myślę, że mieszkańcy bardzo skorzystaliby na tym. Wiadomo od dawna, że Police usytuowane są w pasie geotermii; są pieniądze i nic się w tej sprawie nie dzieje. Pan Burmistrz chyba nie ma o tym za dużo pojęcia, ma tylko dużą kasę - https://www.facebook.com/policebezcenzury - i co z tego ???
moje motto: nie poddawać się

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #805 dnia: Stycznia 06, 2015, 08:31:53 »
Żadna prowokacja.

Materiał poniżej zdecydowanie wskazuje na przygotowania do wystawienia Pani Beaty na stanowisko Burmistrza przez Gryf XXI.
http://www.gryfxxi.pl/gryf/09.pdf

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #806 dnia: Stycznia 06, 2015, 10:31:42 »
no jakoś ja nie widze tam tego co ty widzisz... ale wcale mnie to nie dziwi w sumie...wymysl cos madrzejszego moze chwyci:)
sz

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #807 dnia: Stycznia 06, 2015, 11:43:52 »
W przytoczonej przez Gormiti gazetce Gryfa z września 2013 r. nie widać przygotowań do wystawienia Pani Golisowicz na burmistrza.Według mnie raczej ugrupowanie to znalazło świetną płaszczyznę do bicia w przeciwników politycznych (moim zdaniem częściowo słusznie). Jednak przy tej okazji zadziało się również trochę niedobrych rzeczy uderzających w tych, którzy mają inne zdanie.
Jeśli chodzi o wystawienie Pani Chmielewskiej na burmistrza, to jest jeszcze dużo czasu i klimat polityczny może się zmienić. Ale moim zdaniem to bardzo ambitna i wytrwała osoba.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #808 dnia: Stycznia 06, 2015, 20:17:52 »
Trochę długie ale warto obejrzeć do końca jeśli chce się poznać prawdę .
http://niewłaściwy link/konferencja-w-sprawie-bialej-w-starostwie/

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #809 dnia: Stycznia 06, 2015, 20:46:59 »
W przytoczonej przez Gormiti gazetce Gryfa z września 2013 r. nie widać przygotowań do wystawienia Pani Golisowicz na burmistrza.Według mnie raczej ugrupowanie to znalazło świetną płaszczyznę do bicia w przeciwników politycznych (moim zdaniem częściowo słusznie). Jednak przy tej okazji zadziało się również trochę niedobrych rzeczy uderzających w tych, którzy mają inne zdanie.
Jeśli chodzi o wystawienie Pani Chmielewskiej na burmistrza, to jest jeszcze dużo czasu i klimat polityczny może się zmienić. Ale moim zdaniem to bardzo ambitna i wytrwała osoba.
Według mnie widać, że wydawca gazetki przygotowuje grunt pod start na burmistrza. Nigdy i nigdzie nie widziałem żeby po tak zmasowanej kampanii kandydat nie przystąpił do startu.