Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 724959 razy)

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #780 dnia: Stycznia 03, 2015, 12:04:57 »
widocznie Daria jesteś lepiej wyedukowana w tych sprawach niż prawnicy b.dyrektorki skoro twierdzisz ,że się da inaczej
Widocznie tak ;) . Można wiedzieć ilu prawników ma b.dyrektorka?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #781 dnia: Stycznia 03, 2015, 12:16:38 »
Widocznie tak  . Można wiedzieć ilu prawników ma b.dyrektorka?
Takich danych nie posiadam ,powiem szczerze że nawet mnie to nie interesuje czy jednego,czy pięciu.....ale ufam ,że znają się na swojej pracy :)

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #782 dnia: Stycznia 04, 2015, 13:14:06 »
Moim zdaniem człowiekowi honorowemu wystarczy, że przyzna mu się rację i słowo przepraszam. Pieniądze w takiej sytuacji są, moim zdaniem, przyznaniem, że tylko o kasę chodzi. Myślę, że Pani Chmielewska przemyśli sprawę i zadowoli się wyrokiem zgodnym z jej oczekiwaniem rezygnując z odszkodowania. Wówczas byłoby dla wszystkich jasne, że chodzi naprawdę o coś więcej.
Ps. Na "przepraszam" ze strony poprzednich władz oświatowych chyba jednak nie ma co liczyć. :-\

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #783 dnia: Stycznia 04, 2015, 20:15:04 »
Moim zdaniem człowiekowi honorowemu wystarczy, że przyzna mu się rację i słowo przepraszam. Pieniądze w takiej sytuacji są, moim zdaniem, przyznaniem, że tylko o kasę chodzi. Myślę, że Pani Chmielewska przemyśli sprawę i zadowoli się wyrokiem zgodnym z jej oczekiwaniem rezygnując z odszkodowania. Wówczas byłoby dla wszystkich jasne, że chodzi naprawdę o coś więcej.

Trafiłeś w samo sedno, wtedy to byłaby chyba trzecia i największa wygrana pani Beaty.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #784 dnia: Stycznia 04, 2015, 21:00:55 »
Moim zdaniem człowiekowi honorowemu wystarczy, że przyzna mu się rację i słowo przepraszam. Pieniądze w takiej sytuacji są, moim zdaniem, przyznaniem, że tylko o kasę chodzi. Myślę, że Pani Chmielewska przemyśli sprawę i zadowoli się wyrokiem zgodnym z jej oczekiwaniem rezygnując z odszkodowania. Wówczas byłoby dla wszystkich jasne, że chodzi naprawdę o coś więcej.
Ps. Na "przepraszam" ze strony poprzednich władz oświatowych chyba jednak nie ma co liczyć. :-\
A jeśli wyrok będzie niezgodny z oczekiwaniami byłej dyrektorki to co?Czy ona kogoś przeprosi,czy pójdzie w zaparte?
jestem gorszego sortu

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #785 dnia: Stycznia 04, 2015, 21:20:58 »
A gdzie tam przeprosi i po co? Pani Beata już szykuje się do startu na Burmistrza Polic z Gryfem lub bez.
Obecnie to i Narękiewicz jest byłą dyrektorką - trzeba chyba dopisywać inicjały.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2015, 21:23:48 wysłana przez Gormiti »

Offline Mxl`

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #786 dnia: Stycznia 04, 2015, 23:45:15 »
Gormiti
"Pani Beata już szykuje się do startu na Burmistrza Polic"
źródło?

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #787 dnia: Stycznia 04, 2015, 23:54:34 »
Doskonały pomysł! !!!
sz

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #788 dnia: Stycznia 05, 2015, 10:40:54 »
Sprawy o mobbing są niezmiernie trudne do wygrania, więc przegrana Pani Chmielewskiej jest wielce prawdopodobna. Ale z całą pewnością zapłacimy ( jako mieszkańcy Powiatu Polickiego) odszkodowanie dla Pani Markowicz- Narękiewicz, która ma pełne prawo aby takie odszkodowanie od Powiatu otrzymać.
Tak, czy siak za działanie poprzedniej ekipy zapłacimy wszyscy >:(

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #789 dnia: Stycznia 05, 2015, 10:43:44 »
Nieposkromiony apetyt na władzę i pieniądze?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #790 dnia: Stycznia 05, 2015, 11:00:27 »
Sprawy o mobbing są niezmiernie trudne do wygrania, więc przegrana Pani Chmielewskiej jest wielce prawdopodobna.
Nic bardziej mylnego

z całą pewnością zapłacimy ( jako mieszkańcy Powiatu Polickiego) odszkodowanie dla Pani Markowicz- Narękiewicz
Bądź spokojny ;-)

ma pełne prawo aby takie odszkodowanie od Powiatu otrzymać.
O tym decyduje Sąd.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #791 dnia: Stycznia 05, 2015, 12:41:50 »
Sprawy o mobbing są niezmiernie trudne do wygrania, więc przegrana Pani Chmielewskiej jest wielce prawdopodobna. Ale z całą pewnością zapłacimy ( jako mieszkańcy Powiatu Polickiego) odszkodowanie dla Pani Markowicz- Narękiewicz, która ma pełne prawo aby takie odszkodowanie od Powiatu otrzymać.
Tak, czy siak za działanie poprzedniej ekipy zapłacimy wszyscy
Taa, polityka w lokalnym wydaniu z tą indywidualną karierą kosztowała, kosztuje, będzie kosztować niemałe pieniądze. Gdyby obsługa prawna i pozostałe koszty pokrywano z prywatnej kieszeni to ok. Można by zapytać - Czym kieruje się p.B.G.Ch. idąc drogą konfrontacji i sądów? 
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #792 dnia: Stycznia 05, 2015, 14:44:12 »
Mnie zastanawia dlaczego dopiero teraz poruszacie ten temat...kto i jaki ma w tym cel ? O tym że B.G. wniosła pozew do sądu było wiadomo kilka miesięcy temu,wiele miesięcy przed wyborami. Informację o tym fakcie widziałam także tu na forum tylko jakimś dziwnym trafem nikt tematu nie podjął :)
Jak to sobie wyobrażacie ....była zastraszana i poniżana przez poprzednie władze i teraz kiedy sama piastuje stanowisko powinna się wycofać z dochodzenia sprawiedliwości ?? Czy to że teraz zasiada w powiecie ma jej wynagrodzić piekło jakie jej zgotowali poprzednicy? Nie! uważam że trzeba ponosić odpowiedzialność za własne czyny.... i mam nadzieję ,że BG się nie wycofa i wytrwa  a osoby które dopuszczały się takich czynów zostaną ukarani.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2015, 14:46:26 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #793 dnia: Stycznia 05, 2015, 15:09:46 »
osoby które dopuszczały się takich czynów zostaną ukarani.
E tam. Byłoby tak gdyby urzędnicy płacili za swe błędy. Na  razie  za nich płacimy my. I dlatego tamci zjedli resztę paluszków ze szklanek, oddali łańcuch i POchowali się wygonieni i poniżeni przez mieszkańców.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #794 dnia: Stycznia 05, 2015, 15:44:13 »
Mnie zastanawia dlaczego dopiero teraz poruszacie ten temat...kto i jaki ma w tym cel ? O tym że B.G. wniosła pozew do sądu było wiadomo kilka miesięcy temu,wiele miesięcy przed wyborami. Informację o tym fakcie widziałam także tu na forum tylko jakimś dziwnym trafem nikt tematu nie podjął :)
Jakieś prawo zabrania poruszania jakichś tematów na forum jeśli nie tykają regulaminu?
Ps.pytanie na dziś brzmi czy w sprawę Beaty są zaangażowani prawnicy zatrudnieni w gryfoskim folwarku?
jestem gorszego sortu