Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 725106 razy)

Offline ella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #525 dnia: Lutego 06, 2014, 17:14:50 »
co do tych tz konkursow to mam swoje zdanie a ono jest nie .Teraz przerabiam sprawe w swojej spoldzielni i niby lokatorzy zostali poinformowani ,lecz nie dokladnie  i wlasnie problem w tym ze nadal naszemu spoleczenstwu robi sie wode z mozgu a to co korzystne teraz nie musi byc tez korzystne za jakis czas

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #526 dnia: Lutego 06, 2014, 17:28:13 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat:           ludzie związani z poprzednim układem bija pianę.   

To juz sa pomowienia, gdyby to byl uklad, to znajac polskie warunki, trudno by bylo go zneutralizwac, znacznie silniejszy uklad panuje teraz, i co wiecej, przynosi on same szkody zawistnie mszczac sie na osobach z poprzedniej kadencji. Jakiez to polskie...


DEtonator- ja dochodzę do wniosku, że nie ma potrzeby przejmować się osobą, która ma tylko jedno do napisania i tłucze to samo, jak stara płyta.
 
Jeśli jestem również tą osobą "ze starego układu, która bije piane" to czytając takie opinie osoby znające mnie - czy to z kręgów PO, czy PIS, tudzież inni, jak np. Wojtek Dudek, czy Ty to zapewne uśmiechacie się z tak dopinanej mi (a również pozostałym osobom "ze starego układu") łatki.

Cóż- obiecałem, że z czasem podam nieco więcej informacji związanych z tą sprawą. Czas chyba by obietnice tą stopniowo spełniać:

https://www.dropbox.com/s/m0sr91155s46qly/Pismo-%20uzupe%C5%82nienie%20wniosku%20o%20zbadanie%20plagi%20atu.pdf

Pozdrawiam Ciebie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #527 dnia: Lutego 06, 2014, 17:51:45 »
Cytat: "MrW"
https://www.dropbox.com/s...plagi%20atu.pdf


Jezeli z tym autoplagiatem i podstawowa wiedza z zakresu ekonomii nowej pani dyrektor to prawda, to na jej miejscu ze wstydu zapadlbym sie pod ziemie.

Cytat: "MrW"
Pozdrawiam Ciebie.


Dziekuje i wzajemnie.

Powodzenia zycze i mam nadzieje, ze w swoich dzialaniach nie jestes sam.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #528 dnia: Lutego 06, 2014, 18:09:52 »
nie jestem osoba ze starego układu, znam pania Golisowicz i pana Chmielewskiego ponad 20 lat, bardziej jako nauczycieli. Szanowanych nauczycieli, a na ten szacunek ciezko pracowali. Posłałam moja corke do Bialej bo wierzyłam, ze daje w dobre rece ... I tak było do czasu. Moje dziecko jest uczniem Loe, o ktorym juz tu epopeje słyszłałam. Od wrzesnia dzieci te sa traktowane jakby chodziły do zupełnie innej szkoły, jakby nie były czescia Bialej. Nie sa zapraszani na konkursy , na Wigilie szkolna, omijaja ich zajęcia pozalekcujne, bo przez pol roku zarzadzania placówka pani Markowicz-Narękiewicz nadal nie wie jak i kiedy konczą zajęcia. Jak jeszcze ta pania jestem w stanie zrozumiec, bo ta szkola to wielozadaniowy moloch, a przyszla w teczce z ulicy, to nie ogarniam pan wicedyrektorek. Pracuja w tej szkole ładnych pare lat , pani Sikora podjęła sie wspołpracy z Loe i na gadaniu sie skonczyło , bo ona tez nie ma wiedzy jak i kiedy dzieciaki wracaja, ile maja zajęc. Mam w nosie przepychanki słowne, kto , co , za  ile. Cierpia dzieciaki, zarówno te w Loe, bo zabiera im sie ukochanego nauczyciela, jak i te tu, bo nieodbywaja sie lekcje, bo sa na okienkach pozostawione samym sobie, bo haos, bo nikt nie wie za co kto ma odpowiadac. Odsyłani raz do jednej raz do drugiej wicedyrektorki. Jak maja nauczyc sie szacunku jesli sami dorosli ich olewaja?Nie mam tu zamiaru przepychac sie z kosztami, liczbami i ststystyka, bo ta mnie gowno obchodzi, kiedy zrozumiemy, ze szkola to nie liczby, ze szkola to dzieciaki, rodzice , nauczyciele i inni pracownicy. Strachem , zwolnieniami i wtyczkami ze starostwa raczej nic nie ugra pani dyrektor. A plagiat czy autoplagiat to po prostu żenada!!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #529 dnia: Lutego 06, 2014, 18:13:16 »
Cytat: "ella"
co do tych tz konkursow to mam swoje zdanie a ono jest nie .Teraz przerabiam sprawe w swojej spoldzielni i niby lokatorzy zostali poinformowani ,lecz nie dokladnie  i wlasnie problem w tym ze nadal naszemu spoleczenstwu robi sie wode z mozgu a to co korzystne teraz nie musi byc tez korzystne za jakis czas

W którym miejscu i kto robi  wodę z mózgu jeśli chodzi o dyrektorowanie w "białej"?
jestem gorszego sortu

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #530 dnia: Lutego 06, 2014, 19:16:40 »
plagiat nie jest robieniem wody z mózgu i oszustwem?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #531 dnia: Lutego 06, 2014, 21:21:50 »
Cytat: "czarna_301"
pani Sikora podjęła sie wspołpracy z Loe i na gadaniu sie skonczyło , bo ona tez nie ma wiedzy jak i kiedy dzieciaki wracaja, ile maja zajęc


Sorry, ale po tym jak wyglądały u niej zajęcia za moich czasów uważam, że na dyrektorowanie to ona się kompletnie nie nadaje...
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #532 dnia: Lutego 06, 2014, 21:33:20 »
Cytat: "czarna_301"
plagiat nie jest robieniem wody z mózgu i oszustwem?

A który sąd to potwierdził?
jestem gorszego sortu

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #533 dnia: Lutego 06, 2014, 23:57:54 »
dobrze poczekajmy az sprawa z plagiatem sama sie rozwiąże moze to pani ma racje

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #534 dnia: Lutego 07, 2014, 11:40:16 »
Pani Markowicz Narękiewicz zmieniła decyzje. Pan Mirosław Chmielewski pozostaje w szkole w Loe.
W tym miejscu wyrażam wdzięczność Pani Agacie Markowicz Narękiweicz, za podjęcie tej decyzji.


Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #536 dnia: Lutego 08, 2014, 01:17:39 »
czyli można? posłuchac co mowia inni :D czy strach na PO padł?

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #537 dnia: Lutego 08, 2014, 11:24:10 »
Pozwoliłem sobie skopiować list, przesłany przez Panią Roksanę, która jest uczennicą w Loecknitz.
To jest chyba najważniejszy i najistotniejszy głos w tej całym problemie wokół Białej.
Dla mnie Pani Roksana jest piękną osobą, albowiem pomimo niebezpieczeństwa odwetu (bo przecież jest nadal uczennicą) ma odwagę głośno wypowiedzieć się, co myśli.
To jest piękne i budujące, że są jeszcze na świecie takie osoby- młode osoby, które przeciwstawiają się hipokryzji i obłudzie świata starych.
Właśnie dla takich osób warto podejmować działania, by było lepiej.
Marzę, by moje córki były takie same, jak Pani Roksana...

Cytuj (zaznaczone)
Witam, na początku małe sprostowanie- list nie jest anonimowy, ponieważ tym razem nie chciałam, aby ktokolwiek podważał jego wiarygodność, tak jak się to działo ostatnimi razy.
Jestem uczennicą z Loecknitz, nazywam się Roksana Wiankowska.
Jakoże zdaję sobie sprawę, że tę stronę odwiedzają nie tylko osoby, które są za ,,przywróceniem starych dobrych czasów Białej", pragnę po raz kolejny oświadczyć, że my- uczniowie, nie jesteśmy przez nikogo buntowani, ani podburzani.
Po raz kolejny wspomnę, że obrazą jest dla nas formułowanie i rozpowszechnianie takich teorii.
Jesteśmy młodymi ludźmi, jednak na tyle dojrzałymi, że potrafimy odróżnić dobro od zła.
Nasze działania i zdania na ten temat układamy w proste kategorie. To nie my manipulujemy wszystkimi dookoła.
Więc, tutaj nasuwa się pytanie- skoro niektóre osoby z ,,wyższej instancji" nie dają rady nami manipulować, to z bezsilności lepiej
zgonić winę na rodziców, nauczycieli, byłego dyrektora szkoły? To ma stanowić autorytet dla młodzieży?
Tak zachowują się dorośli ludzie, na wysokich stanowiskach, którzy powinni być wzorem do naśladowania nie tylko dla nas, lecz także dla reszty społeczeństwa?
Jesteśmy młodzi, niedoświadczeni przez życie. Dlatego chcielibyśmy uzyskać odpowiedź na te pytania, ponieważ
przez ostatnie zdarzenia, pogubiliśmy się i nie wiemy, jakie wartości rządzą tym światem.

Wiadomość o zarzutach wobec Pani Beaty, oburzyła zarówno mnie, jak i
resztę uczniów.
Pani Beata, jest osobą, o którą walczą tysiące ludzi. Uczniów, rodziców, absolwentów
szkoły. Czy jedna, jedyna osoba, byłaby w stanie zmuszać, albo skłaniać nas do tak radykalnych działań?
Pani Beata jest określana przez nas ,,matką Białej", a nie( w porównaniu do wielu innych osób) bezwzględnym dyktatorem.
Jedynym czynnikiem, wywołanym m.in. przez Panią Beatę Golisowicz, który skłania nas do tych działań jest to, że swoją wieloletnią pracą ukazała nam, że aby coś osiągnąć, nie trzeba 'sprzedać się' polityce. Była dla nas autorytetem,
ponieważ osiągała sukcesy uczciwością, staraniami, ciężką pracą. Była zawsze dla ucznia i pokazała nam na własnym przykładzie, co oznacza motto naszej szkoły ,,Bądź szczęśliwy i do szczęścia prowadź innych".
My, uczniowie, po prostu staramy się je dalej wypełniać.

Równie bulwersującym faktem było twierdzenie, że Pan Mirosław Chmielewski, nas podburzał. Jeśli dochodziło z nim do rozmowy o zaistniałych wydarzeniach, pozostawał jak najbardziej obiektywny. Nigdy nie usłyszałam z jego ust złego słowa
o władzy, nowej dyrekcji innych nauczycielach. Nie zatajał przed nami prawdy, ale wyrobienie o tym własnego zdania pozostawił nam samym.

Jeszcze jedno- nie jestem pewna, skąd ta zawiść płynąca od niektórych osób?
Być może nie mogą znieść faktu, że nikt nigdy nie stałby tak za nimi i nie robił dla nich tylu rzeczy, które od września są robione dla Pani Beaty ?

Pozdrawiam, Roksana Wiankowska.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #538 dnia: Lutego 08, 2014, 11:37:26 »
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #539 dnia: Lutego 08, 2014, 11:42:34 »
Cytat: "Daria"

grzegorz.ufniarz napisał/a:
http://www.zspolice.pl/zspolice/aktualnosci/nauczyciele_oddelegowani_do_pracy_w_dpg_w_locknitz-463.html

Ustąpił mądzrzejszy.


"Mądrzejszy" najpierw podjął tą głupią decyzję.