Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: abp Hoser nie odpowiada - ma urlop...  (Przeczytany 15541 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
abp Hoser nie odpowiada - ma urlop...
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 19, 2013, 17:13:07 »
No to dla mnie EOT. Bez odbioru.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
abp Hoser nie odpowiada - ma urlop...
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 14, 2013, 18:57:02 »
Dzisiaj zainspirowany słowami posła Niesiołowskiego odkryłem jeszcze inną twarz abp Hosera - chociaż spodziewałbym się tego po tej osobie. Szczególnie Panu Kubie polecam lekturę tych dwóch artykułów...
http://natemat.pl/65107,jakich-pytan-boi-sie-abp-henryk-hoser-sciana-milczenia-w-sprawie-duchownych-podczas-ludobojstwa-w-rwandzie
http://natemat.pl/69329,swiadek-ksiadz-jean-ndorimana-mowi-o-ksiedzu-henryku-hoserze-w-rwandzie
Ale oczywiście wszyscy oczerniają hierarchę i wymyślają na siłę różne fanaberie...  Ja tylko na forum będę używał skrótu abp, bo obiecałem to. Olewający stosunek abp ma nie tylko do swoich podwładnych, to on jest "panem" i to on na wszystkich patrzy z góry...
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
abp Hoser nie odpowiada - ma urlop...
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 14, 2013, 21:07:32 »
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
abp Hoser nie odpowiada - ma urlop...
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 15, 2013, 00:30:18 »
Kuba, ależ jesteś zaślepiony. Współczuję Ci. Kiedy Ci opadną klapki z oczu?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
abp Hoser nie odpowiada - ma urlop...
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 15, 2013, 00:36:46 »
Cytat: "koko"
Kuba, ależ jesteś zaślepiony. Współczuję Ci. Kiedy Ci opadną klapki z oczu?


O każdej stronie można coś takiego powiedzieć w zależności od punktu widzenia :). Ja właśnie pokazuję, że istnieje wiele punktów widzenia :P. A i mam nadzieję, że nigdy mi te "klapki" z oczu nie spadną :)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
abp Hoser nie odpowiada - ma urlop...
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 15, 2013, 12:39:16 »
Szkoda Panie Kubo, że jest Pan właśnie po tamtej stronie barykady. Mimo wszystko miałem nadzieję na światłą, rzeczową i nowoczesną konwersację ale w wobec takiej postawy po prostu ręce opadają. Uważam, że pewne postawy, światopogląd i wyryta w świadomości i wychowaniu nieobecność kościoła są niereformowalne i nie do wykorzenienia i te klapki są otwarte tylko na ten świat i te zabawki.... - w kierunku innym nawet nie ma spojrzenia, więc nie ma mowy tym bardziej o klapkach. Wobec takiej Pana postawy rozsądna dyskusja jest niemożliwa... Nawet to, że staram się być niepotykanie grzeczny wobec Pana nie sprawia, że chociaż krok wychodzi Pan zza barykady...a szkoda, pewnie jest Pan młodym człowiekiem, młodszym ode mnie, tym bardziej szkoda... pewnie jest Pan wykształcony, tym bardziej tego nie rozumiem i tym bardziej mi szkoda Ewidentnie widać, że jest Pan obrońcą drugiej strony barykady, ponieważ nie jest Pan neutralny w tym względzie... i na każdy fakt ma Pan z rękawa anty fakt na poczekaniu i zależy Panu, by mieć taka postawę. I nie po  to pan to robi, by wymiana argumentów była sprawiedliwa, tylko przyświeca Panu postawa obrony własnego światopoglądu i norm moralnych związanych z nadobecnością kościoła... "Nikomu w twarz nigdy nie naplułem, ale też deszczu nigdy nie widziałem..."
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
abp Hoser nie odpowiada - ma urlop...
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 15, 2013, 12:47:02 »
Cytat: "marek.poczopko"
Szkoda Panie Kubo, że jest Pan właśnie po tamtej stronie barykady. Mimo wszystko miałem nadzieję na światłą, rzeczową i nowoczesną konwersację ale w wobec takiej postawy po prostu ręce opadają. Uważam, że pewne postawy, światopogląd i wyryta w świadomości i wychowaniu nieobecność kościoła są niereformowalne i nie do wykorzenienia... Wobec takiej Pana postawy rozsądna dyskusja jest niemożliwa...


Gdyby wszyscy się ze sobą zgadzali - życie byłoby bardzo nudne :). Zauważ, że nie napisałem żadnego swojego komentarza - podałem jedynie link prezentujący inny punkt widzenia nie rozsądzając, kto ma rację. Nikt z nas nie jest w stanie poznać prawdy w wielu aspektach i ja nie mam prawa osądzać kogoś na podstawie szczątkowej wiedzy pochodzącej z mediów. A jak wiadomo nie ma mediów neutralnych i obiektywnych - dlatego najlepiej jeśli pozyskuje się wiedzę z kilku źródeł jednocześnie, aby móc wyrobić własne zdanie.

Cytat: "marek.poczopko"
pewnie jest Pan wykształcony, tym bardziej tego nie rozumiem i tym bardziej mi szkoda Ewidentnie widać, że jest Pan obrońcą drugiej strony barykady, ponieważ nie jest Pan neutralny w tym względzie... i na każdy fakt ma Pan z rękawa anty fakt na poczekaniu i zależy Panu, by mieć taka postawę. "Nikomu w twarz nigdy nie naplułem, ale też deszczu nigdy nie widziałem..."


Dyskusja wg mnie właśnie polega na wymianie argumentów i punktów widzenia :).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
abp Hoser nie odpowiada - ma urlop...
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 15, 2013, 13:15:50 »
ok, nie będę namolny, jakie ma tam Pan swoje wewnętrzne pobudki to szanuje je. Jest Pan inteligentny i sądzę, że nie zaślepiony, bo to nie te pokolenie... i uważam, że w środku sam pan widzi co jest i jak jest - ale nie chce Pan głośno tego mówić... ok, rozumiem...
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”