Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: "inteligentne" trzeźwe poranki  (Przeczytany 38707 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 19, 2013, 10:11:41 »
Ja bym na miejscu policji zrobił taką akcję przed parkinigiem Z.Ch. :)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 19, 2013, 10:27:54 »
Może kiedyś zrobią "trzeźwy poranek" z każdego kierunku, żeby ani jednego kretyna z promilami nie puścić. Swego czasu taką akcję zrobili na światłach w Mścięcinie i na pobocznych drogach, także żaden pijak nie przecisnął się, bo kontrolowali wszystkich.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 19, 2013, 10:30:03 »
Nie dmucham, bo się zarażę. Czy protest kierowcy oznacza kres "Trzeźwych poranków"?

http://gorzow.gazeta.pl/gorzow/1,35211,13260880,Nie_dmucham__bo_sie_zaraze__Czy_protest_kierowcy_polozy.html#BoxSlotII3img

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 19, 2013, 10:56:33 »
Bywało lepiej.
Na skrzyżowaniu ze światłami na Mścięcinie podczas trzeźwych poranków kierowcy jadący w stronę osiedla jadą z pasa przeznaczonego do skrętu w lewo na  wprost. Jak by było tego mało to na czerwonym świetle. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdy by nie fakt że na drodze z boku stoi kilka radiowozów a z boku pełno policji. Która oczywiście nie reaguje bo po co.  Zdarza się czasami że podczas takiej kontroli policja przepuszcza auta na czerwonym ale w tedy wiadomo że policjant jest ważniejszy.

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 19, 2013, 11:01:46 »
A co do mrugania światłami to mieszane uczucia. Kiedyś mi nie mrugnęli i 400 mnie to kosztowało. Ale jaką mamy pewność że nie jedzie ktoś pijany i my go właśnie ostrzegamy o kontroli?
Patrząc inaczej: jak mnie złapią to jestem zły że nie dali znać światłami jak nie zatrzymają to się ciesze.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 19, 2013, 11:08:42 »
Cytat: "tommen0"

Nie dmucham, bo się zarażę. Czy protest kierowcy oznacza kres "Trzeźwych poranków"?

http://gorzow.gazeta.pl/g...l#BoxSlotII3img


Idąc tym tokiem myślenia to normalne funkcjonowanie w życiu publicznym wydaje się niemożliwe.Przykładów odwołujących się do tych myśli jest cała masa.Trzeba zachować zdrowy rozsądek i umiar.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

fireman998

  • Gość
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 19, 2013, 14:13:05 »
Kiedyś w telewizji na tvn turbo było mówione o mruganiu światłami, ostrzegając o kontroli radarowej. twierdzili, że powinno to być karalne ze względu na to, że ostrzega się złodzieji , którzy przypuszczalnie powinni zostać ujęci przez ten patrol. Osobiście takie ostrzeganie mi nie przeszkadza chyba że ukradną moje auto ;) . Ale głupotą ludzką jest ostrzeganie ludzi o trzeźwym poranku. Mam ochote wypić to piję tak aby wytrzeźwieć do następnego dnia albo kiedy sobie pozwole mocniej to nie wsiadam za kółko na drugi dzień. Może dlatego mam takie podejście gdyż widziałem nie raz co robią tacy debile po kielichu za kółkiem, i widziałem ludzi, którzy przez niego cierpieli. Taka reakcja wstrząsowa dobrze im by zrobiła i może by im uświadomiła coś. Tak samo myśle o kierowcach którzy ostrzegają o dmuchaniu. Pamiętajcie ludzie, jeżeli mrugacie takiemu na wydechu to być może przyczyniacie się do śmierci niewinnej osoby. Pamietajcie również, że ta niewinna osoba może okazać się waszym bliskim znajomym lub rodziną.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 21, 2013, 08:19:17 »
Pozdrowienia dla ciula, który sprawdzał dziś trzeźwość kierowców n Asfaltowej w kierunku Szczecina (był jeden, więc wie, że to o nim). Pan policjant kazał mi dmuchać pięć razy w swoje mądre urządzenie bo zarzucał mi, że specjalnie dmucham parą (jest zima chłopie, -4 na dworze więc para z ust leci) żeby nie dać się zmierzyć. Cóż, tłumaczenie mu, że jak jest zima to para musi być na nic się nie zdało (ale jak zajęcia z fizyki zakończyło się na lekcji: " Opory stawiane przez pałkę służbową w czasie pałowania" - to o czym tu mówimy). Na moje pytanie dotyczące braku możliwości zarażenia się przy takim badaniu stwierdził, że dzisiaj przebadał już 500 osób i nikt się nie skarżył. Dobry argument. Innym razem powie, że w tym tygodniu spałował 10 osób i nikt się nie skarżył.
W końcu okazało się, że urządzenie się zawiesiło i mimo moich wysiłków, czerwonych oczu i śliny na ustach od wielokrotnego dmuchania. Po restarcie dmuchanie poszło ok. (Że zacytuje ulubiony film policjantów "Psy": Dmuchał kiedyś kolega w taką pogodę?).
Porażka ciulu na całej linii i pomimo przepraszam z twojej strony na koniec badania trzeba chyba przejść szkolenie w użytkowaniu tego magicznego urządzenia.

bartek

  • Gość
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 21, 2013, 10:06:12 »
Cytat: jojo
ale jak zajęcia z fizyki zakończyło się na lekcji: " Opory stawiane przez pałkę służbową w czasie pałowania" - to o czym tu mówimy).

Przestań krytykować młodych adeptów i ogarnij się.Jak jesteś taki mądrala to porozmawiamy o geometri pojazdów kosmicznych cwaniaku nie każdy musi znać się na fizyce i zakończ temat  szkoda słów.Do zobaczenia......

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 21, 2013, 10:21:05 »
Cytat: "jojo"
Pozdrowienia dla ciula


Cytat: "jojo"

Porażka ciulu na całej linii i pomimo przepraszam z twojej strony na koniec badania trzeba chyba przejść szkolenie w użytkowaniu tego magicznego urządzenia.


bezpośrednio też taki kozak byłeś? Czy przyszedłeś na forum udawać kozaka?
Przeprosił Cię na koniec, co miał jeszcze Ci lo*a zrobić?


Mam nadzieję, że ten policjant to przeczyta i spotkacie się wkrótce na następnej kontroli i na dmuchaniu się nie skończy :)

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 21, 2013, 14:09:33 »
bartek zakładaj temat i możemy porozmawiać. Do zobaczenia...
m8z a na czym się skończy? Straszyć to mogłeś do 89 roku. Nie, kozakiem nie byłem przy rozmowie z tym panem bo bardzo spieszyłem się do pracy. Po za tym dmuchanie na środku ulicy przy innych kierowcach było dla mnie zbyt poniżające, żeby ten smutny spektakl przeciągać.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 21, 2013, 14:43:12 »
jojo, co jest niby poniżającego w dmuchaniu w alkomat? Bo jakoś nie widzę tam nic takiego. Ot, zwykła czynność do której policja jest uprawniona. Nie widziałeś chyba jeszcze kontroli w wykonaniu Niemców albo Francuzów  :lol2: Tam to dopiero byś mógł pokazać co to nie ty rzucając uwagi na temat sposobu kontroli :rotfl:

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 21, 2013, 15:16:58 »
Cytat: "jojo"

m8z a na czym się skończy?


Ja tam nie wiem, ale policja potrafi być upierdliwa. To sie czepia apteczki to się czepią daty na gaśnicy itp itd

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 21, 2013, 16:56:28 »
Cytat: "jojo"

Pozdrowienia dla ciula, który sprawdzał dziś trzeźwość kierowców n Asfaltowej w kierunku Szczecina (był jeden, więc wie, że to o nim). Pan policjant kazał mi dmuchać pięć razy w swoje mądre urządzenie bo zarzucał mi, że specjalnie dmucham parą (jest zima chłopie, -4 na dworze więc para z ust leci) żeby nie dać się zmierzyć. Cóż, tłumaczenie mu, że jak jest zima to para musi być na nic się nie zdało (ale jak zajęcia z fizyki zakończyło się na lekcji: " Opory stawiane przez pałkę służbową w czasie pałowania" - to o czym tu mówimy). Na moje pytanie dotyczące braku możliwości zarażenia się przy takim badaniu stwierdził, że dzisiaj przebadał już 500 osób i nikt się nie skarżył. Dobry argument. Innym razem powie, że w tym tygodniu spałował 10 osób i nikt się nie skarżył.
W końcu okazało się, że urządzenie się zawiesiło i mimo moich wysiłków, czerwonych oczu i śliny na ustach od wielokrotnego dmuchania. Po restarcie dmuchanie poszło ok. (Że zacytuje ulubiony film policjantów "Psy": Dmuchał kiedyś kolega w taką pogodę?).
Porażka ciulu na całej linii i pomimo przepraszam z twojej strony na koniec badania trzeba chyba przejść szkolenie w użytkowaniu tego magicznego urządzenia.

Jak już"wytrzeźwiejesz" przeczytaj raz jeszcze to co napisałeś i wyciągnij jeżeli potrafisz wnioski na przyszłość.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 21, 2013, 18:19:44 »
Cytuj (zaznaczone)
jojo napisał/a:   

Pozdrowienia dla ciula, który sprawdzał dziś trzeźwość kierowców n Asfaltowej w kierunku Szczecina (był jeden, więc wie, że to o nim). Pan policjant kazał mi dmuchać pięć razy w swoje mądre urządzenie bo zarzucał mi, że specjalnie dmucham parą (jest zima chłopie, -4 na dworze więc para z ust leci) żeby nie dać się zmierzyć. Cóż, tłumaczenie mu, że jak jest zima to para musi być na nic się nie zdało (ale jak zajęcia z fizyki zakończyło się na lekcji: " Opory stawiane przez pałkę służbową w czasie pałowania" - to o czym tu mówimy). Na moje pytanie dotyczące braku możliwości zarażenia się przy takim badaniu stwierdził, że dzisiaj przebadał już 500 osób i nikt się nie skarżył. Dobry argument. Innym razem powie, że w tym tygodniu spałował 10 osób i nikt się nie skarżył.
W końcu okazało się, że urządzenie się zawiesiło i mimo moich wysiłków, czerwonych oczu i śliny na ustach od wielokrotnego dmuchania. Po restarcie dmuchanie poszło ok. (Że zacytuje ulubiony film policjantów "Psy": Dmuchał kiedyś kolega w taką pogodę?).
Porażka ciulu na całej linii i pomimo przepraszam z twojej strony na koniec badania trzeba chyba przejść szkolenie w użytkowaniu tego magicznego urządzenia.   

Jak już"wytrzeźwiejesz" przeczytaj raz jeszcze to co napisałeś i wyciągnij jeżeli potrafisz wnioski na przyszłość.


Dobrze napisane, jak już będziesz w stanie to może przypomnisz sobie matematykę, bo policjantów było 2 i do tego jeszcze jedna Pani policjant.
Na pewno ten "ciul", jeśli to przeczytał to chętnie z Tobą porozmawia. A skoro tak się denerwowałeś to raczej pewny wyniku nie byłeś, a może to Tobie kazali zjechać na przystanek?