Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Zima już u nas!  (Przeczytany 80171 razy)

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
znowu zaskoczyła ;/
« Odpowiedź #105 dnia: Stycznia 11, 2013, 18:57:18 »
Kurna, czy doczekamy czasów, kiedy w momencie opadów śniegu, nie dojdzie do Paraliżu miasta ?? No ludzie, to co dziś się działo w Sz-n to obłęd. Kurcze skończyłam pracę o 15,30 a do domu dojechałam o 18,30 - no jakieś nie porozumienie !!
Od dworca do Porto Grande - godzinę ! szok :crazy:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #106 dnia: Stycznia 11, 2013, 19:27:03 »
Pała z wykrzyknikiem za brak łańcuchów. O oponach zimowych nawet nie będę wspominał....

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #107 dnia: Stycznia 11, 2013, 19:28:19 »
mi dojazd z parkingu zch na osiedle w okolicach kingi zajął jakieś 25-30 min( trasa przez "rurową"). potem kurs na szczecin poszedł nadzwyczaj szybko. ale pojechałem "dołem". tam ruch był niezwykle płynny.  pomogło mi posiadanie cb radio- bez tego pewnie bym ugrzązł na wiele , wiele minut w korku- gigancie.

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #108 dnia: Stycznia 11, 2013, 19:38:28 »
jak jest teraz od strony Głębokiego? 103 zgarnęli?

forest1534

  • Gość
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #109 dnia: Stycznia 11, 2013, 20:17:15 »
Witam
Moja żona stoi w korku między Głębokim a Pilchowem, wcześniej 2 godziny jechała od Królowej Korony Polskiej do zjazdu na Zawadzkiego. Skończyła pracę o 17.00 i stoi w korku. Jak dojedzie na 21.00 to będzie super.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 11, 2013, 20:53:47 »
Ja wracałem z pracy w Jasienicy do Szczecina Dąbie od 15.10 do 19.45  :devil:
Sytuacja tragiczna. Od stacji paliw Bobryk na Golęcinie do zjazdu w Zdroje na wysokości Hangarowej jedno wielkie lodowisko i jazda 16 km przez 4 godziny. To co się dzieje, to tragedia i widok mistrzów kierownicy na oponach letnich bezcenny. Szacunek dla drogowców, w dzisiejszym dniu szczerze współczuję im.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline mimi90

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #111 dnia: Stycznia 11, 2013, 21:51:14 »
    :crazy:  :crazy:  :crazy:

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 11, 2013, 22:24:12 »
Podróż z Krakowskiej wyjazd o 15. Na Dąbrowskiego byłam o 16.15 po czym tramwaj szybko na Rodła koszmar załadowałam się w jakoś 101 po czym ona pół godziny jechała na górkę przed Szczeniecką więc wolałam iść z buta dotarłam na Ogrody Przyjazni a dalej autem hardkor hej przygodo tylko nie wiele ludzi miało tak dobrze.... mi się udało.W 3,5 godziny dotrzeć do Polic.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 11, 2013, 22:25:36 »
Cytat: "splinter"
Dlatego apeluję do WŁODARZY POLIC o interwencję w ZDiTM W sprawie założenia na Budynku KINGI elektronicznych tablic INFORMUJĄCYCH PASAŻERÓW O SYTUACJI NA LINIACH.

lub wywieszenia czarnej flagi ;-)
Cytat: "DEtonator"
Pała z wykrzyknikiem za brak łańcuchów. O oponach zimowych nawet nie będę wspominał....

Tu jest Polska kolego ;-) brakuje na bieżące opłaty,na życie-przetrwanie od pierwszego do pierwszego,w Kraju bezrobocie.Kogo stać na nowe zimowe opony-zadowalamy się używanymi,często takimi które nadają się tylko na śmietnik.Nikt też nie przejmuje się jakimś tam "nagłym niespodziewanym" atakiem zimy bo nie ma czasu na analizy prognoz.Śnieg spadł śnieg się roztopi szkoda wyrzucać pieniądze"w błoto" Na "kataklizmie w Szczecinie" o którym zapewne niedługo będą"trąbić" we wszystkich stacjach TV zarobią inni w tym NFZ i wielu wielu przedsiębiorców ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #114 dnia: Stycznia 11, 2013, 22:26:09 »
Cytat: "mimi90"
    :crazy:  :crazy:  :crazy:


Mistrzostwo świata :D


Jechałem o 15.20 z Polic pod WDS w Szczecinie 2,5 godziny.
Najpierw stałem w korku przed Pilchowem bo autobus nie dałrady podjechac pod góre i znioslo go na barierkę, zatamował ruch i to spowodowało korek.
Od toru kolarskiego pod lodogryf jechałem godzinę.

Powrót
Od 20.00 spod galaxy. Wilcza zablokowana przez policję z powodu śliskiej drogi, odbiłem pod stocznię i przez Gocław do Polic, droga pusta i posypana, jechałem 50-60 km/h

London69

  • Gość
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #115 dnia: Stycznia 11, 2013, 22:40:44 »
od 18.00-20.30 wracałam ze szczecina... szczerze moim zdaniem, tu nie wazne czy opony zimowe czy letnie... po takim lodzie zwyczajnie nie da się jechać! no chyba że na łyżwach :)

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #116 dnia: Stycznia 12, 2013, 09:30:01 »
Ktoś wie jak dziś sytuacja w Szczecinie? Jak kursują tramwaje i autobusy? Głównie chodzi o podróż z dworca kolejowego.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 12, 2013, 09:55:22 »
Cytat: "tamula82"
Ktoś wie jak dziś sytuacja w Szczecinie? Jak kursują tramwaje i autobusy? Głównie chodzi o podróż z dworca kolejowego.

większych utrudnień nie ma,komunikacja jeździ w miarę zgodnie z rozkładem.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 12, 2013, 10:01:10 »
Trójka się wykoleiła, ale gdzie dokładnie to nie wiem. Ponadto problemy mogą być na siódemce i piątce, bo na Mickiewicza zerwała się trakcja.

Więc aż tak różowo nie jest.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Domino

  • Moderator
  • Wielka Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
[Police] Zima już u nas!
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 12, 2013, 10:16:45 »
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130112/SZCZECIN/130119883

"Tramwaj linii nr 3 wykoleił się, a na trasie linii 7 i 5 jest awaria sieci trakcyjnej.
 
Pasażerowie jadący tramwajem w stronę Lasku Arkońskiego oraz Krzekowa przez ul. Mickiewicza mogą mieć problemy. Tramwaj linii 3 wykoleił się, natomiast na ul. Mickiewicza jest awaria sieci.

Na trasach linii tramwajowych kursuje komunikacja zastępcza. Usuwanie awarii może potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut".

Pozdrawiam