Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.  (Przeczytany 38800 razy)

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #90 dnia: Października 03, 2012, 07:56:33 »
Cytat: "MBtech"
korzystać z politycznych układów do zajęcia ciepłej posadki. Jak wiesz samemu w pojedynkę jest bardzo ciężko zawalczyć o większość. Wy partyjniacy tak naprawdę dbacie tylko o siebie i swoje środowiska. Dosyć się napatrzyłem na ten cały wasz nepotyzm.

Uważasz, że rodzinne układy w zajmowaniu ciepłych posadek są bardziej transparentne od politycznych? Czy uważasz za normalne, że w wielu przypadkach w jednym samorządzie pracuje tyle samu członków partii politycznej (wybranych z kilkuset kandydatów), jak również i przedstawicieli jednej rodziny (wybranych tylko spośród np 3-4 osób)?  Rozejrzyj się uważnie, naprawdę nie trzeba daleko szukać, prawda Bartku ?
millena

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #91 dnia: Października 03, 2012, 08:58:40 »
Cytat: "millena"
jak również i przedstawicieli jednej rodziny (wybranych tylko spośród np 3-4 osób)? Rozejrzyj się uważnie, naprawdę nie trzeba daleko szukać, prawda Bartku ?


Jasne, że prawda, tylko w tym przypadku osoby te posiadają wysokie kwalifikacje, a ich działalność przynosi korzyści. Sprawdź sobie historię, co było przed. Poza tym, jak wiemy, nie każdy chce pracować w tak niepopularnym miejscu. Prawda? ;)

Pisząc o nepotyzmie i politycznych układach miałem na myśli znacznie wyższe sfery, trochę sobie schlebiliście, no i jeszcze te docinki z rodziną... Typowo PiSowski poziom.  

P.S

Zjechaliśmy z tematu.

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #92 dnia: Października 03, 2012, 09:50:23 »
Cytat: "MBtech"
Gruba przesada, dziś mamy zupełnie inne czasy i wolną Europę, Polacy wybrali rząd podczas demokratycznych wyborów, a także poparli nasze członkostwo w UE w ogólnopolskim referendum.


1. Demokratyczne wybory, ale wygrywają tylko ci, co mają kasę i cały czas ci sami, których wyznaczył Kiszczak.
2. Poparli członkostwo, a nie jeden kraj zwany UE, który już jest faktem. Ci co nie poparli głosowali jeszcze raz i jeszcze raz...
3. Wolną Europę? Myślałem, że to radio już nie nadaje.
4. W czym są te czasy inne i od czego jest ta Europa wolna?
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #93 dnia: Października 03, 2012, 10:05:08 »
Cytat: "zenon"
1. Demokratyczne wybory, ale wygrywają tylko ci, co mają kasę i cały czas ci sami, których wyznaczył Kiszczak.


Bo nie ma właściwej świeżej politycznej krwi. Jak wielokrotnie pisałem, polski świat polityki to państwo w państwie, tutaj trzeba zmian, dlatego mam nadzieję, że JOW-y kiedyś to zmienią.

Cytat: "zenon"
2. Poparli członkostwo, a nie jeden kraj zwany UE, który już jest faktem. Ci co nie poparli głosowali jeszcze raz i jeszcze raz...


Pomysł z UE miał na celu stworzenie realnej konkurencji dla najsilniejszych gospodarek świata, USA, Japonii, Korei Południowej  i szybko rozwijających się Chin, Indii, Brazylii. Jak widać dzięki zbyt małej integracji ekonomicznej nie za bardzo to wychodzi, dlatego słyszymy już głosy o stworzeniu zjednoczonych stanów Europy. Jednak o tym powinni zdecydować wszyscy obywatele UE. Wiem, że nie wszyscy tego chcą. Myślę, że politycy boją się wyników w ewentualnych referendach.

Cytat: "zenon"
3. Wolną Europę? Myślałem, że to radio już nie nadaje.


Wolną czyli otwartą, jako Polacy możemy swobodnie się po niej poruszać bez kontroli na granicach, możemy wyjeżdżać, uczyć się, pracować, dalej się rozwijać.

Cytat: "zenon"
4. W czym są te czasy inne i od czego jest ta Europa wolna?


Na przykład od panującego totalitaryzmu i zbrodniarzy wojennych.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #94 dnia: Października 03, 2012, 10:26:17 »
Cytat: "Kilofownikownia"
hubalczyk, jeśli uważam, że przetarg był uczciwy (a nie mam powodów aby uważać inaczej) to wywieranie wpływu na KRRiT aby Trwam jednak dostało miejsce byłoby nieuczciwością.


Nie było żadnego przetargu, tylko konkurs. Konkurs dla koncesjonariuszy, który byl nieuczciwy. Każdy podmiot został potraktowany wg innych kryteriów oceny. Wniosek fundacji Lux Veritatis – nadawcy Trwam, został uwalony z powodu braku środków finansowych, a posiadanie tychże, było jednym z warunków. Środki, które wykazała fundacja, były pożyczką od zakonu Redemptorystów. A Tv Trwam jest prowadzona przez Redemptorystów właśnie.
Natomiast inne podmioty wygrały konkurs, po czym zwróciły się do KRRiT o rozłożenie na raty. Jaki z tego wniosek – taki, że same tych środków nie posiadały.
Nie piszę tego z uwagi na Ciebie, ponieważ jak już wspomniałem wcześniej, jesteś zacietrzewiony w swojej POstawie, więc żadne argumenty do Ciebie nie dotrą (nie uwłaczając). Piszę to z uwagi na fakt, że nasz wątek może być śledzony przez obiektywne osoby, które Ty wprowadzasz w błąd, pisząc np., że:
Cytat: "Kilofownikownia"
hubalczyk, ale na multipleks weszli w większości ci, którzy nadawali "w powietrzu". A Trwam od początku nadawał tylko na satelicie więc jakie ograniczanie masz na myśli?

a tymczasem jest tylko 1 (jeden) taki nadawca, który otrzymał 3 miejsca z 7 miejsc na mux-1
Cytat: "Kilofownikownia"
hubalczyk, jeśli uważam, że przetarg był uczciwy (a nie mam powodów aby uważać inaczej)

nie było przetargu tylko nieuczciwy konkurs, o czym powyżej napisałem.

Jeśli nie dostrzegasz nieuczciwości ze strony KRRiT, to być może sam masz z nią kłopoty.

KRRiT wykazuje się również brakiem dobrej woli. Jej nieuczciwość dostrzega wiele bardzo różnych środowisk. Jest już blisko 2 400 000 podpisów polskich obywateli, którzy odważyli się podać swoje pełne personalia w obronie tv trwam. W Całej Polsce odbyło się wiele marszów w jej obronie w różnych miastach, gromadząc za każdym razem i w każdym mieście tłumy. W samej stolicy odbyły się już 3 takie marsze, o ostatnim z nich teraz rozmawiamy. Blisko 100 samorządów różnych szczebli wystosowało swój sprzeciw wobec potraktowania nadawcy Tv Trwam. Również radni Powiatu Polickiego oraz Radni Rady Miejskiej w Policach (na osiemnastu obecnych na sesji  radnych RM, pod apelem podpisało się dziesięciu, co ciekawe znalazły się podpisy ze wszystkich trzech klubów radnych. Zwyciężył pluralizm). Jest niesprawiedliwość – jest reakcja. Nie byłoby jej, i to na tak wysokich szczeblach, gdyby wszystko zostało przeprowadzone uczciwie.  

Deklaruję, że więcej już w temacie Trwam nie napiszę w tym wątku. Wszystko co miałem do powiedzenia w tej sprawie, powiedziałem. Uważam, że kto prześledził nasz wątek, obiektywnie w oparciu o uczciwość, mógł wyrobić sobie właściwe zdanie. I to nie jest kwestia poglądów, tylko uczciwości.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji – organ państwowy, który według Konstytucji (art. 213-215) ma stać na straży WOLNOŚCI SŁOWA, prawa do informacji oraz interesu publicznego.


Wszystko na ten temat!
hubalczyk

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #95 dnia: Października 03, 2012, 10:53:25 »
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "hubalczyk"
Niektórzy twierdzą, że byli tam ludzie zmanipulowani lub pojechali tam na tanią wycieczkę. Trzeba było tam być i usłyszeć jak dwieście tysięcy gardeł skanduje: „nie oddamy wam telewizji trwam“. Nie sądzę, żeby tylu ludzi krzyczało te hasła bez przekonania.

Nie byli zmanipulowani, mówisz? To powiedz, kto im chce tę TV Trwam odebrać. Przecież leci przez satelitę, wystarczy włączyć.



Wykidajło, litości! Za moimi plecami siedzi jedenastoletni synek i po przeczytaniu Twojego posta powiedział tak: to po co innym multipleks, przecież też mogliby nadawać z satelity?

Nie będzie litości. Co mu odpowiedziałeś? Prawdę? Że jednym i drugim o kasę chodzi? Czy wcisnąłeś kit, że tamci chcą zarabiać, a Rydzyk walczy o wolność słowa?

Cytat: "hubalczyk"
A teraz moja odpowiedź.

Szkoda, że nie na zadane proste pytanie. Przypominam: pytałem - kto chce demonstrantom odebrać TV Trwam?

Cytat: "hubalczyk"
Po pierwsze, byłem na marszu i nie czuję się zmanipulowany, ponadto byłem tam nietylko z powoduTrwam. Po drugie, dlaczego ja mam oglądać swój ulubiony kanał na satce, kiedy Ty sobie będziesz mógł oglądać jakiś tvn za darmo, czy za niewielkie pieniądze na cyfrze? Czy uważasz, że jestem gorszy od Ciebie? Jak sobie wyobrażasz starszych ludzi, którzy - wg mnie, nie wiem jak Ty sądzisz - nie mają gorszych praw od Ciebie.

Nawet lepsze mają. Nie muszą abonamentu płacić. I kto tu ma za darmo?

Cytat: "hubalczyk"
Wyobrażasz sobie, że idą do sklepu po zestaw satelitarny, włażą na drabinę, wiercą otwory na kołki, montują talerz, podłączają dekoder i potem siedzą i ustawiają sygnał, itd.? 85-letnia staruszka?

Się wzruszyłem normalnie. A jak oni teraz oglądają? Bo ja się pilotem napstrykałem, przeszukałem wszystkie analogowe pasma naziemne i nic. Tylko reżimowe stacje i trochę niemieckich, pewnie też zmanipulowanych.

Cytat: "hubalczyk"
Kablówka ma Trwam w złotym pakiecie dopiero, w tańszych abonamentach nie. A kto wie? Może za jakiś czas w ogóle wywalą tę stację? Ich prawo, wolny rynek, a firma prywatna.

No właśnie. Dokładnie tak jak spółki Rydzyka. Może zróbcie jakąś demonstrację, żeby do podstawowego przenieśli?

Cytat: "hubalczyk"
Piszesz „wystarczy włączyć“. To ja proponuję włączyć myślenie. Przestań dyskryminować ludzi. Co z Twoją tolerancją?

Jest tam gdzie Twoja. Przestań dyskryminować ludzi. Ci, którzy nie oglądają TV Trwam, nie są gorsi od tych, którzy ją oglądają. Nie ma żadnego powodu, żeby telewizja i inne biznesy Rydzyka miały funkcjonować na jakichś preferencyjnych warunkach.

I jeszcze coś na koniec: Twoje prawo demonstrować w obronie czegokolwiek. Chcesz manifestować poparcie dla TV Trwam, to manifestuj. Chcesz manifestować uwielbienie dla dyrektora Rydzyka, manifestuj. Chcesz się wreszcie domagać dla jego spółki miejsca na multipleksie poza konkursem, domagaj się. Póki robisz to legalnie, nic mi do tego. Tylko nie nazywaj tej walki o interesy Rydzyka obroną wolności słowa - bo to właśnie jest manipulacja.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #96 dnia: Października 03, 2012, 11:54:38 »
Cytat: "Wykidajło"
Przestań dyskryminować ludzi. Ci, którzy nie oglądają TV Trwam,

Nikt nie dyskryminuje nikogo za nieoglądanie TV Trwam! Takie słowa to nadużycie i manipulacja!

Wiadomo, że nie o o.Rydzyka tutaj chodzi. Stacja telewizyjna TV Trwam bowiem atakuje rząd i Platformę Obywatelską. Telewizja tzw. publiczna, czyli medialna maszyna będąca de facto częścią systemu władzy, a nie elementem kontroli rządzących dba, by wielkie afery , pokazujące przecież w pigułce cały system - stawały się małymi skandalami, gasnącymi, „naturalnie” po najwyżej paru dniach. A przecież nie może być tak, żeby obywatel wciskając klawisz pilota od telewizora natknął się na krytykę władzy, bo mógłby np. doznać szoku.
W wiadomościach i audycjach TV Trwam można zobaczyć to, czego nie ma w mainstreamowych mediach. Dodaj do tego jeszcze ogromne poparcie społeczne.
A może znajdziesz kogoś ktoś wyjdzie na ulicę w obronie rządowych mediów i chętnych do płacenia jeszcze wyższego abonamentu? :rotfl:
millena

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #97 dnia: Października 03, 2012, 12:34:19 »
Cytat: "Wykidajło"
Wykidajło, litości! Za moimi plecami siedzi jedenastoletni synek i po przeczytaniu Twojego posta powiedział tak: to po co innym multipleks, przecież też mogliby nadawać z satelity?

Nie będzie litości


Rambo nie napinaj się tak bo z tuskowej renty ciężko będzi ci wyżyć. :rotfl:

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #98 dnia: Października 03, 2012, 15:28:10 »
Cytat: "millena"
Stacja telewizyjna TV Trwam bowiem atakuje rząd i...

Jeżeli misja kościoła ma polegać na atakowaniu rządu, ludzi lub czegokolwiek a nie na głoszeniu słowa bożego i krzewieniu miłości wobec każdego bliźniego, to może i dobrze, że nie ma dla TV Trwam miejsca ma multipleksie. Szerzenie nienawiści i skłócanie narodu, to zło! Mamy tego już aż w nadmiarze. Po co nam jeszcze więcej?

DarekMirror

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #99 dnia: Października 05, 2012, 09:57:56 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Szerzenie nienawiści i skłócanie narodu, to zło!


Choćby nawet milion kłamców powtarzałoby swoje wyświechtane kłamstewka w nieskończoność - prawdy nie zafałszują.
Wasz czarny pijar zostaje obalony jednym autorytetem czyli Ojcem Świętym ,radzę sobie przypomnieć list jaki Papież skierował do redemptorystów na dwudziestolecie Radia Maryja, nie wspominając już o poparciu naszych hierarchów kościoła.

Widać jak Tv Trwam spędza wam sen z powiek , zrobicie wszystko aby nie dopuścić do jej szerszego oddziaływania. Prawda, patriotyzm, obiektywizm są dla was śmiertelnym zagrożeniem. Rząd nad umysłami , postępowaniem Polaków szybko wymkinie się wszyskim wrogom Polski jeśli ludzie bedą mieli prawdziwy ogląd rzeczywistości.

"Zaplute karły reakcji" nie poddadzą się wam tak szybko jak się wam wydaje - pierwszy krok do obudzenia Narodu został wykonany.

ALLELUJA I DO PRZODU  !

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #100 dnia: Października 05, 2012, 10:19:07 »
Cytat: "DarekMirror"
,radzę sobie przypomnieć list jaki Papież skierował do redemptorystów na dwudziestolecie Radia Maryja, nie wspominając już o poparciu naszych hierarchów kościoła.


Z tego, co sobie przypominam, to z ust samego ojca misjonarza - redemptorysty, padła bardzo ciekawa samokrytyczna ocena niektórych członków zakonu. Był to komentarz odnoszący się do słów obecnego Ojca Świętego Benedykta XVI, który stanowczo stwierdził, że powołanie do stanu duchownego nie może iść w parze z prowadzeniem biznesu, bo to szkodzi idei Kościoła.

Cytat: "DarekMirror"
"Zaplute karły reakcji" nie poddadzą się wam tak szybko jak się wam wydaje


Tak Was nazywają? Kto? Szczerze mówiąc nie słyszałem.

Cytat: "DarekMirror"
pierwszy krok do obudzenia Narodu został wykonany


Adolf też kiedyś podsycał do nienawiści i tym "obudził" naród, co z tego wyszło, wszyscy wiemy.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #101 dnia: Października 05, 2012, 10:42:44 »
Cytat: "DarekMirror"
Widać jak Tv Trwam spędza wam sen z powiek , zrobicie wszystko aby nie dopuścić do jej szerszego oddziaływania. Prawda, patriotyzm, obiektywizm są dla was śmiertelnym zagrożeniem. Rząd nad umysłami , postępowaniem Polaków szybko wymkinie się wszyskim wrogom Polski jeśli ludzie bedą mieli prawdziwy ogląd rzeczywistości.

"Zaplute karły reakcji" nie poddadzą się wam tak szybko jak się wam wydaje - pierwszy krok do obudzenia Narodu został wykonany.

ALLELUJA I DO PRZODU  !


Tu masz kolejnych przebudzonych.
Możesz ich wesprzeć w zbożnym dziele tworzenia TVSak. Jedna TVTrwam to za mało dla krzewienia Prawdy, Patriotyzmu i Obiektywizmu.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

DarekMirror

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #102 dnia: Października 05, 2012, 10:54:30 »
Witam serdecznie dwóch forumowiczów :)
Nie mogło was zabraknać , wróg klasowy nie śpi .
Macie etat ?
Tv Trwam w zupełności wystarczy na skalę ogólnopolską aby rozbić mur kłamstwa i rozjaśnić myślenie, ale każde mniejsze porządne medium moze w tym pomóc.

Alleluja i pod prąd !

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #103 dnia: Października 05, 2012, 11:12:40 »
DarekMirror, tobie się chyba czasy pomyliły. PRL upadł już jakiś czas temu.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #104 dnia: Października 05, 2012, 11:13:10 »
Cytat: "DarekMirror"
Witam serdecznie dwóch forumowiczów :)


Również Cię serdecznie witam Dariuszu :)

Cytat: "DarekMirror"
Macie etat ?


Jeśli chodzi o mnie, mam, jestem teraz na urlopie. ;) Rozumiem, że też odpoczywasz, albo masz na drugą zmianę.

Cytat: "DarekMirror"
aby rozbić mur kłamstwa i rozjaśnić myślenie


Dariuszu nie przesadzaj, dziś mamy wolność słowa, prasy, telewizji również (z małymi zgrzytami oczywiście). Nie traktujcie wszystkich Polaków jak półgłówków, kto chce ma dostęp do każdej prawdy. Ostatnio np. kupiłem sobie tygodnik "Uważam Rze", bo słyszałem, że jest obiektywny i jedzie po tych, którzy na to zasłużą, bez względu na opcję polityczną. ;)