Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.  (Przeczytany 38311 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #75 dnia: Października 02, 2012, 22:18:35 »
Cytat: "sekator"
Każdy kto popiera opozycję i jest przeciwny Rządowi Ludowemu to zmanipulowany wróg. Tylko zwolennicy miłościwie panującego Donalda Tuska kochają go, wielbią i popierają w każdej postaci w wyniku własnych, idywidualnych przemyśleń, wrodzonej przenikliwości i ponadprzeciętnej świadomości klasowej. :lol2:


Nie popieram opozycji i jestem przeciwny panującemu rządowi. Kim wg Was jestem? Pewnie sprzedajnym zdrajcą, bo wyjechałem i nie mieszkam w Polsce. Tak samo, jak nie jestem za TV Trwam, bo z religią i naszą katolicką wiarą, stacja ta na dłuższą metę ma niewiele wspólnego, ubolewam jednocześnie, że Religia TV przestaje istnieć, Kościół nie powinien wtrącać się do polityki, która dzieli, szczególnie ta dzisiaj. Każde takie działanie szkodzi. Wielu zaślepionych tego nie widzi, i to jest najbardziej niepokojące.

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #76 dnia: Października 02, 2012, 22:24:50 »
Cytat: "MBtech"
Kościół nie powinien wtrącać się do polityki, która dzieli, szczególnie ta dzisiaj.


Kościól zawsze ,,wtrącał" się do polityki, kiedy w Polsce działo się źle. I chwała mu za to. Tak było między innymi za zaborów, podczas okupacji i komuny. Dlatego zaborcy, Stalin, Hitler, Bierut niszczyli polski Kościół i mordowali księży, bo wiedzieli że jest ostoją polskości, suwerenności i patriotyzmu. Każdy kto tego nie wie, nie zna historii swojego kraju.

Polecam poniższy fragment z wystąpienia Wojciecha Reszczyńskiego podczas marszu:

Do tych zaś naszych współrodaków, którzy noszą miano katolików, a boją się stać obok, do ich sumień kierujemy jeszcze raz słowa ks. Piotra Skargi: „najszkodliwsi są katolicy bojaźliwi, małego serca, którzy gniewem się sprawiedliwym i świętym w obronie czci Boga swego nie zapalają, a gorliwości nie mają  i jako straszydła na wróble stoją”. A więc, patrząc na nas, niech wiedzą, że tu jest Polska. Tu jest Polska

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/11196,reszczynski-wladza-ma-sluzyc-obywatelom-nie-odwrotnie.html

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #77 dnia: Października 02, 2012, 22:28:25 »
mi tam trwam wisi i powiewa, ale mysle, ze ma wieksza ogladalnosc niz jakies polo tv. Jak ci biedni protestujacy ludzie (ci którzy prostestowali w sprawie trwam) oglądali do tej pory trwam? nagle teraz przestaną mieć dostęp do niego?

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #78 dnia: Października 02, 2012, 22:30:20 »
Kilofownikownia, a dlaczego ich materiały miały by być obiektywne? To sie nawet nie da. Przecież oczywiste jest, że jeśli mówią o sobie, to obojętnie co by nie mówili, zawsze będzie to ich punkt widzenia. Obiektywnie dopiero możesz Ty ocenić czy mają rację. Jeśli idziesz po podwyżkę to - jak sam ująłeś - nie będziesz obiektywny we własnej sprawie, ale idziesz. No bo co miałbyś nie iść. Masz do tego prawo. tak jak trwam ma prawo do walki o swój interes jako podmiot ubiegający się o koncesję.
Cytat: "Kilofownikownia"
A na miejsca na muxie był konkurs i Trwam go nie wygrała

Nie wygrała, ponieważ nie była potraktowana na równi z innymi podmiotami.
I nie idzie tu tyle o ograniczenie samej tv trwam, co o ograniczenie moich praw i milionów (zresztą nie liczba tu jest istotna) widzów tej stacji. Kończąc. Wyraziłem swoje argumenty odpowiadając Wykidajle czy Tobie. Nie chce już mi się polemizować, bo nie widzę w tym sensu. Apeluję tylko o to, byś choć spróbował dostrzec, że ze strony KRRiT nie ma dobrej woli. Prawdopodobnie wywierane są naciski, żeby nie dopuścić do sytuacji, gdzie tv Trwam miała by tak szeroki dostęp do widzów jaki jest na muxie 1. Jeśli byłbyś uczciwy, to Ty i podobni Tobie w Polsce przyznalibyście rację, pomogli byście nam upomnieć się o prawo do wolnego dostępu do tego medium. Nic by Wam sie od tego nie stało, a być może wówczas mógłbym mieć przyjemność oglądania bez problemów tej stacji. Ty jeśli byś nie chciał, to byś se nie oglądał. Ale co tam. Pies ogrodnika - sam nie zje i drugiemu nie da.
hubalczyk

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #79 dnia: Października 02, 2012, 22:32:19 »
Cytat: "m8z"
mi tam trwam wisi i powiewa, ale mysle, ze ma wieksza ogladalnosc niz jakies polo tv. Jak ci biedni protestujacy ludzie (ci którzy prostestowali w sprawie trwam) oglądali do tej pory trwam? nagle teraz przestaną mieć dostęp do niego?


Tylko, żeby wysnuć taki słuszny wniosek trzeba mieć pojęcie o empatii, współczuciu, demokracji i jej słusznych prawach, a nie być zatwardziałym egoistą widzącym tylko czubek swojego własnego nosa.
Dzięki i pozdrawiam.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #80 dnia: Października 02, 2012, 22:32:21 »
Cytat: "sekator"
Dlatego zaborcy, Stalin, Hitler, Bierut niszczyli polski Kościół i mordowali księży, bo wiedzieli że jest ostoją polskości, suwerenności i patriotyzmu.


Gruba przesada, dziś mamy zupełnie inne czasy i wolną Europę, Polacy wybrali rząd podczas demokratycznych wyborów, a także poparli nasze członkostwo w UE w ogólnopolskim referendum.

Cytat: "sekator"
Każdy kto tego nie wie, nie zna historii swojego kraju.


Podczas lekcji historii naszego kraju, i nie tylko, byłem pilnym uczniem, pamiętam również lekcje o czasach, gdy Kościół za bardzo obrastał w pióra.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #81 dnia: Października 02, 2012, 22:33:30 »
hubalczyk, jeśli uważam, że przetarg był uczciwy (a nie mam powodów aby uważać inaczej) to wywieranie wpływu na KRRiT aby Trwam jednak dostało miejsce byłoby nieuczciwością.

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #82 dnia: Października 02, 2012, 22:46:58 »
Cytat: "MBtech"
dziś mamy zupełnie inne czasy i wolną Europę


Powiedzialbym nawet, że bardzo wolną. Zwłaszcza jeżeli chodzi o wzrost gospodarczy na tle innych regionów świata.


Ponad 2,2 ml Polaków poparło protest telewizji Trwam. Ale dla was obu najwżniejsze, że na Multiplexie znajdzie się Polo TV. Przepraszam, że tak upraszczam, ale ewidentnie wynika to z waszych wypowiedzi. A jeżeli uważacie, że 2,2 mln Polaków nie ma prawa do swojej telewizji i słusznego protesu, to szkoda czasu na tłumaczenie wam na czym polega istota demokratycznego państwa. Bo tu nie chodzi już o żadne argumenty, tylko waszą zakodowaną nienawiść do PiSu, Rydzyka etc.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #83 dnia: Października 02, 2012, 22:51:40 »
sekator, mi osobiście wisi jakie stacje się tam znajdą. Może tam być nawet ARD albo Pro7 :lol2: Jeśli wygrają w przetargu to żaden problem przecież. Trwam podał niezbyt wiarygodne źródło finansowania (była przecież o tym dyskusja). Rydzyk przekombinował i nie wyszło. Ale już w przyszłym roku będzie kolejny przetarg więc może kolejny raz spróbować. A ich widzowie, skoro tyle lat oglądali Trwam przez satelitę albo w kablówce to te pół roku dłużej jeszcze wytrzymają.

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #84 dnia: Października 02, 2012, 22:58:33 »
Cytat: "MBtech"
Podczas lekcji historii naszego kraju, i nie tylko, byłem pilnym uczniem, pamiętam również lekcje o czasach, gdy Kościół za bardzo obrastał w pióra


A dla mnie lekcje historii, były tylko skromnym uzupełnienien mojej wiedzy. Więc może widzę to trochę szerzej od Ciebie. Teza o Kościele ,,obrastającym w pióra" zawsze była propagowana przez tych, którzy te pióra oskubywali do krwi  i chceli dla swojej podłej działalności znaleźć społeczne poparcie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #85 dnia: Października 02, 2012, 23:02:44 »
Cytat: "sekator"
A jeżeli uważacie, że 2,2 mln Polaków nie ma prawa do swojej telewizji i słusznego protesu, to szkoda czasu na tłumaczenie wam na czym polega istota demokratycznego państwa.


Niech telewizja Trwam z ojcem "derektorem" na czele spełni niezbędne wymagane warunki i niech sobie nadaje, nie mam nic przeciwko.

Cytat: "sekator"
tylko waszą zakodowaną nienawiść do PiSu, Rydzyka etc.


Nienawiść to przesada, przynajmniej w moim przypadku. Uważam, że nie kto inny jak PiS i ojciec Rydzyk, podszczuwają do nienawiści. To nie jest dobra droga do zwycięstwa. Trzeba walczyć o dobro Polaków, ale nie takimi populistycznymi i  prymitywnymi sposobami.

Cytat: "sekator"
Teza o Kościele ,,obrastającym w pióra" zawsze była propagowana przez tych, którzy te pióra oskubywali do krwi i chceli dla swojej podłej działalności znaleźć społeczne poparcie.


Jasne, to dlaczego nasz Ojciec Święty przepraszał za jego ciemną historię?

Wciągacie Kościół do polityki, zamiast pozostawić wiele spraw sumieniom Polaków, mimo wszystko mam nadzieję, że kościelni hierarchowie będą w stanie się obronić przed tymi politycznymi prowokacjami i pozostaną neutralni na te tanie chwyty, tak jak to było w przypadku cyrków z krzyżem na Krakowskim Przedmieściu.

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #86 dnia: Października 02, 2012, 23:09:45 »
Cytat: "MBtech"
To nie jest dobra droga do zwycięstwa. Trzeba walczyć o dobro Polaków, ale nie takimi populistycznymi i prymitywnymi sposobami.


To walcz chłopie, kto Ci broni. My robimy to w taki sposób jaki uważamy za słuszny. A jaka jest Twoja metoda i dotychczasowe osiągnięcia ? Ilu ludzi dziękowało Ci tak jak nam, że przyjechaliśmy do Warszawy i wsparliśmy ich w walce o ich prawa ? Za iloma ludźmi wstawiłeś się i im pomogłeś w trudnej sytuacji życiowej ? Ile zebrałeś podpisów przeciwko niepopularnym decyzjom rządzących, aby w ten sposób pomóc innym ? Ile czasu poświęciłeś na różnego rodzaju działania społeczne ? Krytykować innych i jednocześnie siedzieć bezczynnie jest najłatwiej. Napisz proszę jaka jest Twoja droga do zwycięstwa, skoro droga która wybrało ponad dwa miliony Polaków jest prymitywna ?
 Chętnie przeczytam co masz do zaproponowania.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #87 dnia: Października 02, 2012, 23:20:17 »
Cytat: "sekator"
A jaka jest Twoja metoda i dotychczasowe osiągnięcia ?


Cytat: "sekator"
Za iloma ludźmi wstawiłeś się i im pomogłeś w trudnej sytuacji życiowej ?


Zdziwiłbyś się, co prawda były to jednostkowe przypadki, jednak nie zamierzam się z nich przed Tobą tłumaczyć. Śmiać mi się chce, bo mnie w ogóle nie znasz, a zaczynasz pluć jadem grając wszechwiedzącego.

Cytat: "sekator"
Ile zebrałeś podpisów przeciwko niepopularnym decyzjom rządzących, aby w ten sposób pomóc innym ? Ile czasu poświęciłeś na różnego rodzaju działania społeczne ?


Nie należałem i nie należę do żadnej partii, bo zawsze liczyłem na swoją determinację i umiejętności, by nie korzystać z politycznych układów do zajęcia ciepłej posadki. Jak wiesz samemu w pojedynkę jest bardzo ciężko zawalczyć o większość. Wy partyjniacy tak naprawdę dbacie tylko o siebie i swoje środowiska. Dosyć się napatrzyłem na ten cały wasz nepotyzm. Gdzie tu osiągnięcia i poprawa dla zwykłych ludzi? Nie rozśmieszaj mnie. Tego typu wrzutki są żenujące.

Cytat: "sekator"
Napisz proszę jaka jest Twoja droga do zwycięstwa, skoro droga która wybrało ponad dwa miliony Polaków jest prymitywna ?


Mam pewne przemyślenia, koncepcje, jestem jednak zbyt mały, by samemu z tym teraz startować, ale czekam na odpowiednią opcję polityczną, i gdy takowa się pojawi na pewno się nimi podzielę. Na to potrzeba jednak jeszcze trochę czasu.

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #88 dnia: Października 02, 2012, 23:22:57 »
No i wszystko w tym temacie. Dobranoc książę.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #89 dnia: Października 02, 2012, 23:31:00 »
Cytat: "sekator"
Dobranoc książę.


Zaszalałeś teraz. Dobranoc.