Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację  (Przeczytany 8571 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację
« dnia: Września 13, 2012, 19:08:33 »
Dlaczego po skasowaniu posta przychodzi tylko priv z informacją o skasowaniu ale nie ma informacji kto to zrobił? Nieco by to mogło ułatwić życie moim zdaniem. No i powód mógłby być jakoś lepiej wyodrębniony bo dla mnie jest to nieco nieczytelne. W sensie zlewa się z treścią postu usuniętego. Da się to jakoś zmienić? Czy marudzę i żądam niemożliwego? Pomogłoby to przy ewentualnych odwołaniach od decyzji (OŻW) moderatora bądź administratora :devil:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację
« Odpowiedź #1 dnia: Września 13, 2012, 19:30:12 »
Wygląd wiadomości systemu o usunięciu wiadomości niestety zbyt łatwo zmienić się nie da - trza chyba się pobawić w edycję plików :/. Co do niewidoczności informacji, przez kogo dany post został usunięty, to też raczej nic się nie zmieni - wyklucza to przyjęta przez nas wewnętrzna organizacja moderowania forum, która oparta jest na przenoszeniu postów do widocznych dla administracji działów.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację
« Odpowiedź #2 dnia: Września 13, 2012, 19:36:03 »
No trudno. Ale zapytać mogłem :D

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację
« Odpowiedź #3 dnia: Września 13, 2012, 23:05:08 »
Ustawienia są takie, ze co 15 post leci do kosza. Losowo. Mój jes 15., więc za chwile zniknie :D

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację
« Odpowiedź #4 dnia: Września 13, 2012, 23:08:45 »
Bez przesady :D Wiem przecież, że nie lecą losowo. Ale czasami to fajnie wiedzieć za co poleciał dany post.

j.7

  • Gość
Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację
« Odpowiedź #5 dnia: Września 14, 2012, 08:18:48 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Ale czasami to fajnie wiedzieć za co poleciał dany post.


Tego nie wie nikt. Chyba nawet do końca nie wie tego Adm.
Ale jak kiedyś założymy sobie własne forum, to też będziemy wywalać, co nam się podoba. Tym czasem przyjmujemy „na klatę”.
Ja z dalszej „walki” rezygnuję. Mija się to z celem. Właśnie dostałem ostrzeżenie. Więcej nie chcę. Od dziś jestem grzecznym i zdyscyplinowanym forumowiczem.
„Program naszej Adm. programem całego Forum”.  :devil:

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację
« Odpowiedź #6 dnia: Września 14, 2012, 09:34:03 »
Cytat: "j.7"
Ale jak kiedyś założymy sobie własne forum, to też będziemy wywalać, co nam się podoba.
To byłoby chyba już 4.  :devil:
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

j.7

  • Gość
Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację
« Odpowiedź #7 dnia: Września 14, 2012, 10:17:54 »
Cytat: "kubapolice"
To byłoby chyba już 4.


To taki sarkazm był  :faja:

„Program naszej Adm. programem całego Forum”.  :devil:

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację
« Odpowiedź #8 dnia: Września 17, 2012, 21:44:19 »
Upomnienie:  
Wartość    Otrzymane od       Data                                             Powód    
1                Kuba                   2012-09-13, 17:08                        Kwestionowanie działań administracji

Jakiej to "dyktatury" dożyłem :-)  Kwestionowanie to już prawie "zbrodnia"  Bójcie się ...Kuby.
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

Offline ayarl

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację
« Odpowiedź #9 dnia: Września 17, 2012, 22:12:34 »
Nie przejmuj się. To prywatne forum i kropka. Mnie też, uważam, że bezsensownie, usunęli posta. W skrócie sytuacja wyglądała tak:
- ktoś, powiedzmy "x", napisał, że zgadza się z przedmówcą (i ten post, jako wnoszący "coś" do dyskusji pozostał)
- ja napisałem odwrotnie, że nie zgadzam się z przedmówcą i ten post, jak się domyślasz, został usunięty, jako nic nie wnoszący do dyskusji :rotfl:
Dodam jeszcze, że absolutnie nie mam pretensji, bo jak mówiłem forum jest prywatne, tak jak prezentowane w nim poglądy, a "iks" jest powszechnie znany, w przeciwieństwie do mnie, który znam jedynie Mariusza i jego brata. Przy okazji pozdrowienia i wyrazy szacunku :*

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację
« Odpowiedź #10 dnia: Września 17, 2012, 22:27:33 »
Cytat: "ayarl"
ja napisałem odwrotnie, że nie zgadzam się z przedmówcą i ten post, jak się domyślasz, został usunięty, jako nic nie wnoszący do dyskusji
Jeśli uważasz, że post został usunięty bezpodstawnie to pisz do moderatorów odpowiednich działów. Jeśli jesteś w stanie uargumentować bezpodstawność to się z moderatorem dogadzasz. Inną sprawą jest to, że może się zdarzyć przypadkowe usunięcie posta podczas czyszczenia wątku z innych postów, po prostu zaznaczając o jeden post za dużo.
Cytat: "ayarl"
a "iks" jest powszechnie znany, w przeciwieństwie do mnie, który znam jedynie Mariusza i jego brata
Myślę, że to, kto jest znany powszechnie a kto nie, nie ma znaczenia dla działań moderacji forum. Anonimowość ma natomiast wpływ na wypowiedzi wielu użytkowników, szczególnie w dziale polityka, gdzie anonimowi pozwalają sobie na dużo więcej niż ci, którzy podpisują się z imienia i nazwiska.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline ayarl

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację
« Odpowiedź #11 dnia: Września 17, 2012, 23:43:21 »
Nawet, jeśli uważam, że post został usunięty bezpodstawnie, to i tak nie napiszę protestu, przez szacunek dla właściciela forum. No chyba, że w jakiejś bardzo ważnej sprawie. a pogaduchy z "iksem" nie zasługują na to miano :rotfl:.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację
« Odpowiedź #12 dnia: Października 01, 2012, 07:48:06 »
Ja mogę napisać tylko tyle, że warto zapoznać się z regulaminem, tam wszystko ładnie jest opisane :)