Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.  (Przeczytany 253323 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #390 dnia: Czerwca 20, 2014, 17:10:47 »
"Musimy chronić wolności prasy w Polsce. Musimy chronić demokracji" - cytowany jest prezes PiS


Wolność słowa, jak z pielęgniarkami, które 'zakłócał' :)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #391 dnia: Czerwca 20, 2014, 17:28:37 »
dapol
Po pierwsze - NIGDY nie napisałem, że popieram PIS.
Po drugie - wiem, że piszesz o nazwie ulicy, bo w Policach mieszkam od urodzenia i wiem o tym mieście wszystko w przeciwieństwie np. do platformianego kandydata na którego na pewno głosowałeś w ostatnich wyborach do UE niejakiego Rosati – spadochroniarza z Warszawy, który nawet tu nie był, a reprezentuje nasz region. Naiwniaku.
Po trzecie teraz mówisz, że platforma to nie Twoja miłość, a chwilę wcześniej „całym sercem za platformą”
Dobrze, że PO nigdy nie będzie rządzić w naszym mieście bo mamy rozsądnych wyborców. Było to widać np. gdy wystawiliście chłoptasia do wykonywania POleceń w wyborach na burmistrza. Poległ w pierwszym podejściu tak, że aż wstyd.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #392 dnia: Czerwca 20, 2014, 18:12:51 »
OK, a teraz grzeczniej, bo widzę, że polityka w Was rozbudza groźne emocje ;)

Dziękuję za 'wysłuchanie' mej prośby ;>

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #393 dnia: Czerwca 20, 2014, 21:25:46 »
pol, piszesz do mnie naiwniaku. rozejrzyj się wkoło. jakby w innych partiach nie było spadochroniarzy. i dla twojej informacji - nie głosowałem na rosatiego
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #394 dnia: Czerwca 20, 2014, 22:08:53 »
"Musimy chronić wolności prasy w Polsce. Musimy chronić demokracji" - cytowany jest prezes PiS


Wolność słowa, jak z pielęgniarkami, które 'zakłócał' :)

"Bla, bla, bla, wolnosc słowa, starac się nie ograniczac wolnosci, jesli moge być pomocny, bla bla.."
Czyje to slowa ?
Tego cudaka z Sopotu z czwartkowej konferencji prasowej,po tym jak cudaka gangsterzy domagali sie "ujawnienia materialow obciazajacych, swoich przelozonych"
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2014, 22:11:19 wysłana przez Afgan2402 »
PO,tylko dla idiotów.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #395 dnia: Czerwca 20, 2014, 22:28:20 »
cudak z sopotu, niech będzie. a jak się odniesiesz do dziwnych pożyczek pieniężnych jarosława, jak się odniesiesz do słów, że to przecież nie jego willa to nie jego własność, że on tylko ją użytkuje, jak do tego wszystkiego ma się fakt, że w jarosław w grudniu na majdanie tak zachęcał ukraińców do unii, a w polsce każdy zna jego stosunek do europy. jak wyjaśnisz mi zatroskanie o biednego człowieka, jeżeli z ust jarosława słyszę spieprzaj dziadu. jeżeli ktoś tu ma za pazurami, to raczej jarosław
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #396 dnia: Czerwca 20, 2014, 22:57:10 »
dapol-moze ugryz sobie batonika ,bo strasznie gwiazdorzysz ta Platforma:)
cudak z sopotu, niech będzie. a jak się odniesiesz do dziwnych pożyczek pieniężnych jarosława, jak się odniesiesz do słów, że to przecież nie jego willa to nie jego własność, że on tylko ją użytkuje, jak do tego wszystkiego ma się fakt, że w jarosław w grudniu na majdanie tak zachęcał ukraińców do unii, a w polsce każdy zna jego stosunek do europy. jak wyjaśnisz mi zatroskanie o biednego człowieka, jeżeli z ust jarosława słyszę spieprzaj dziadu. jeżeli ktoś tu ma za pazurami, to raczej jarosław

Ten Twoj cudak, czy jak mu tam?
Mial i ma 7lat swoich rzadow , wszystkie sluzby pod soba, by wyjasnic te sprawy,
 Nie ma ?Proponuje mniej czytania Gówna Prawdy z Czerskiej:) a bedziesz zdrowszy.
PO,tylko dla idiotów.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #397 dnia: Czerwca 21, 2014, 09:36:43 »
W miniony wtorek odbyło się spotkanie „pieprzonej” Rady Polityki Pieniężnej z szefującym jej Markiem Belką. Komunikat końcowy był tyleż lakoniczny, co groteskowy. RPP oceniła, że „dotychczasowa współpraca z prezesem NBP jest bardzo dobra”.
Nie wiadomo tylko czy jest to stanowisko całej upokorzonej Rady, czy może jej części, bo podczas posiedzenia zabrakło profesora Hausnera - „piwotalnego” członka, który ponoć „myśli, że ma dłuższego”. Dyplomatycznie wolał się spotkać z leśnikami w Kielcach.
Nieco inne kłopoty ma drugi z podsłuchanych dygnitarzy – Sławomir Nowak. Wprawdzie od kilku miesięcy ciążą na nim zarzuty fałszowania kolejnych oświadczeń majątkowych, ale zarejestrowane rozmowy spanikowanego aparatczyka z byłym Generalnym Inspektorem Informacji Finansowej na temat „ukręcenia łba” sprawie kontroli jego dochodów przez skarbówkę zdają się niszczyć jego linię obrony. W każdym normalnym kraju nie tylko zakończyłby swoją karierę polityczną, ale momentalnie znalazłby się w miejscu przymusowego odosobnienia, by nie mógł już dłużej mataczyć.
Szkoda tylko, że we wzmiankowanym śledztwie prokuratura ograniczała się dotąd jedynie do cennego zegarka, otrzymanego w niewyjaśnionych okolicznościach przez pana ministra. Sam zainteresowany wmawiał, że wart kilkanaście tysięcy złotych sprzęt został mu podarowany przez rodziców (emerytkę i rencistę) tudzież przez żonę („jadącą od paru lat na stracie, potężnej”). Gdyby śledczy wykazali się takim samym zapałem jaki zaprezentowali w środę w trakcie próby zakneblowania tygodnika „Wprost”, niewykluczone, że dokopaliby się do znacznie smakowitszych tajemnic byłego barona PO na Pomorzu.
Wszak każdy średnio nawet rozgarnięty obserwator życia politycznego domyśla się, że wspomniany zegarek to tylko czubek góry lodowej. Trójmiejska sitwa Platformy ma taki rozmach, że jej szef w kontaktach z różnej maści biznesmenami raczej nie ograniczyłby się do byle bibelotu. I to wszystko w wykonaniu prominentnego przedstawiciela ekipy, która do koryta dorwała się mając gęby pełne frazesów na temat „wysokich standardów rządzenia”.
Kariera polityczna Nowaka wydaje się przesądzona. Tak przynajmniej wynika z ostatnich wypowiedzi Tuska. Tyle, że premier coraz częściej mija się z prawdą, więc niewykluczone, że gdyby PO wygrała kolejne wybory, dla byłego ministra infrastruktury znalazłaby się jakaś mniej eksponowana, ale za to niezmiernie lukratywna posada w radzie nadzorczej lub zarządzie spółki skarbu państwa. Najlepiej w branży energetycznej – tam gdzie apanaże są najwyższe, a odpowiedzialność niewielka, o czym przekonał się choćby zasłużony sprawie Andrzej Parafianowicz, który na opublikowanych nagraniach opowiada Nowakowi jak „blokował” inne postępowania dotyczące jego dochodów.
Warto tu przypomnieć, że podczas niedawnej konwencji PO premier Tusk werbalnie wsparł swojego bliskiego doradcę i przyjaciela. Gdyby się jednak okazało, że na pozostałych taśmach istnieje więcej dowodów na przestępstwa popełnione przez przedstawicieli tej zorganizowanej grupy, wykrzyczane wówczas ze sceny: „Sławek, jesteśmy z tobą” można by potraktować nie jako słowa otuchy, ale raczej jako gorzkie proroctwo.
Wspólna cela więzienna staje się bowiem coraz bardziej realna.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=757643740954566&id=530073700378239&substory_index=0

Offline Benon

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #398 dnia: Czerwca 22, 2014, 03:41:18 »
Królowie życia za publiczne pieniądze

Odpryskiem obecnej afery podsłuchowej jest kwestia źródła z jakiego sfinansowano biesiadę, przy której odbywała się rozmowa Marka Belki, Bartłomieja Sienkiewicza i Sławomira Cytryckiego. 21 czerwca dziennik "Fakt" opublikował zdjęcie faktury, z której wynika że za wyszukane potrawy i napoje zapłacono pieniędzmi Narodowego Banku Polskiego. Koszt usługi gastronomicznej wynosił 1 435 zł brutto.

Dyrektor departamentu komunikacji i promocji NBP Marcin Kaszuba na łamach "Faktu" wyjaśnia, że "Koszty zostały pokryte z funduszu przeznaczonego na cele reprezentacyjne, który jest finansowany z pieniędzy zarobionych przez NBP. A nie z pieniędzy podatników!". Marne to jednak tłumaczenie, bowiem NBP jest instytucją państwową i dlatego jego środki są pieniędzmi płacących podatki. Ponadto z zysków NBP dokonywane są wpłaty do budżetu państwa. Zatem pieniądze, które polski bank centralny przeznacza na niepotrzebne imprezki mogłyby powiększyć pulę tych wpłat. [1], [2], [3]

Z kronikarskiego obowiązku nadmienię, że panowie dygnitarze podczas wspomnianej biesiady w warszawskiej restauracji "Sowa i Przyjaciele" raczyli się między innymi: ośmiornicą, carpaccio z matjasa holenderskiego, kawiorem z anchois i z łososia, tatarem, carpaccio z mlecznej jagnięciny, świeżymi szparagami, grillowanym kozim serem, a także policzkami i ogonami wołowymi. To wszystko podlali wódeczką oraz czerwonym winiaszem Château Musar rocznik 2004.

Zastanawiając się jakie konsekwencje powinien ponieść prezes Marek Belka za opłacenie pieniędzmi NBP bibki dla siebie i swoich kompanów, przypomniałem sobie nagłośnioną sprawę niejakiego Arkadiusza K. Choremu psychicznie i ubezwłasnowolnionemu Arkadiuszowi K. sąd wymierzył karę pięciu dni pozbawienia wolności za kradzież wafelka o wartości 99 gr. Przypomnę: uczta notabli kosztowała podatników 1 435 zł. Jeżeli zatem prezes Belka byłby sądzony według tej samej miary co Arkadiusz K., to trafiłby do paki na prawie 20 lat. [4]

Być może znajdą się "oświeceni" obrońcy owych trzech muszkieterów, którzy będą mnie uświadamiali, że tak naprawdę nic się nie stało, że te 1 435 zł w skali finansów państwa to po prostu pryszcz. Poproszę ich by to samo powiedzieli rodzicom dzieci będących w terminalnej fazie choroby nowotworowej. Kwota jaką ów dygnitarski tercet przeżarł i przepił w ciągu kilku godzin odpowiada kosztowi przeszło tygodniowej opieki nad jednym takim dzieckiem sprawowanej przez hospicjum domowe. A mamy przecież w Polsce tabuny oficjeli. Ile takich biesiad nie za swoje odbywa się w ciągu miesiąca? Ile każdego roku? [5]

Wstyd panowie dostojnicy! I panie zapewne też. Nie żałuję wam - żryjcie, chlajcie i kopulujcie. Ale za własne pieniądze! Stać was na to.
 


Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #399 dnia: Czerwca 22, 2014, 10:51:39 »
śmieszne to będzie jak wygra pis a ministrem będzie fotyga. to dopiero będziemy na pierwszych stronach gazet.

Wiekszego obciachu jak ten, twitterowy dyplomata ,to nie ma.
Ten jego prymitywny tekst  "....zrobilismy laske amerykanom.Frajerzy" mowi sam ,za siebie.
To mowi Radzio ,ktory  walczyl z wulgaryzmami i rasizmem w necie.


http://wpolityce.pl/polityka/201736-tasmy-pograzaja-radoslawa-sikorskiego-sojusz-polsko-amerykanski-jest-nic-nie-warty-zrobilismy-laske-amerykanom


Sikorski: "Mozna zaj...c PIS komisja sledczą  Macierewicza". Można zrobić 2-letni cyrk."

Jest coraz lepiej:)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 11:24:23 wysłana przez Afgan2402 »
PO,tylko dla idiotów.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #400 dnia: Czerwca 22, 2014, 14:01:26 »
Ale Radzio mówił to prywatnie a nie publicznie. Ciekawe jak mówi zarząd Jedynej Prawdziwie Polskiej Partii. Bo śmiem twierdzić, że podobnie. Skoro 'spieprzaj dziadu" było publicznie to jak mówią w kuluarach? Do tego moim zdaniem miał rację. Powiedział to co duża część społeczeństwa sądzi (mam na to dowody! Takie same jak PiS na swoje teorie:D ). I jak cytujesz, to cytuj do końca. "Sikorski: No taaaak. Kaczyński się przyspawał do Macierewicza i teraz trzeba Macierewiczem ich obu na dno pociągnąć. To, co jest w materiałach prokuratorskich jest miażdżące. Można zrobić dwuletni cyrk. I niech oni się tłumaczą. Tam są straszne rzeczy. Wiem, bo byłem przy tym. " Czyli materiały na nich są. A nie tworzą ich przy pomocy służb jak Prezes i jego świta.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 14:03:17 wysłana przez Kilofownikownia »

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #401 dnia: Czerwca 22, 2014, 14:05:12 »
Porywatnie każdy może mówić jak chcę Oni Kilof biją do tego,  że mówi inaczej publicznie, a inaczej prywatnie.  Mnie w prezesie denerwuje, że komuś wypomina złe rzeczy, a to że robił sam źle to już nie pamięta. :)

Wszyscy są siebie warci

Tapnięte z MI2S


Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #402 dnia: Czerwca 22, 2014, 14:26:49 »
To już dla nas tańsi w utrzymaniu byli Miro, Rychu i Zdzichu bo chociaż spotykali się na cmentarzu.

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #403 dnia: Czerwca 22, 2014, 15:07:27 »
Ale Radzio mówił to prywatnie a nie publicznie. Ciekawe jak mówi zarząd Jedynej Prawdziwie Polskiej Partii. Bo śmiem twierdzić, że podobnie. Skoro 'spieprzaj dziadu" było publicznie to jak mówią w kuluarach? Do tego moim zdaniem miał rację. Powiedział to co duża część społeczeństwa sądzi (mam na to dowody! Takie same jak PiS na swoje teorie:D ). I jak cytujesz, to cytuj do końca. "Sikorski: No taaaak. Kaczyński się przyspawał do Macierewicza i teraz trzeba Macierewiczem ich obu na dno pociągnąć. To, co jest w materiałach prokuratorskich jest miażdżące. Można zrobić dwuletni cyrk. I niech oni się tłumaczą. Tam są straszne rzeczy. Wiem, bo byłem przy tym. " Czyli materiały na nich są. A nie tworzą ich przy pomocy służb jak Prezes i jego świta.

Jak sa materialy na Kaczynskiego i Macierewicza, to Tusk moze je w kazdej chwili opublikowac.Mial na to 7lat .Pytanie dlaczego ich nie publikuje ?Bo nic nie  maja:)Byly komisje sledcze ktore mialy pokazac ,zbrodnicza dzialalnosc rzadow PiS. Ma pod soba wszystkie sluzby ,by te  "zbrodnie"pokazac.Tuskowi zostala stara plyta ,straszeniem PiS.

Wszystkie te spotkania Sikorskiego,Sienkiewicza,tego pana z "Bydgoszczu"sa prywatne:)tylko rachunki ,za te ich kolacyjki po1500 placa karta sluzbowa.

To już dla nas tańsi w utrzymaniu byli Miro, Rychu i Zdzichu bo chociaż spotykali się na cmentarzu.


Byly rzecznik Tuska, lubi potajemnie spotykac sie przy smietnikach :)
(spotkanie z Hajdarowiczem)


"Z Donaldem się spotykam i on: Teraz, k..., to paliwo może być nawet i po 7 zl" Prezes Orlenu o wygranej PO w 2011


http://wpolityce.pl/polityka/201776-tasmy-o-podkrecanych-cenach-benzyny-na-czas-kampanii-prezes-orlenu-z-donaldem-sie-spotykam-i-on-teraz-ka-to-paliwo-moze-byc-nawet-i-po-7-zl
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 15:16:20 wysłana przez Afgan2402 »
PO,tylko dla idiotów.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #404 dnia: Czerwca 22, 2014, 15:47:19 »
Nie mogę zrozumieć takich ludzi jak dapol... Za PO oddaliby życie. Wszystko co powie/zrobi prezes jest święte. A uzasadnienie afery taśmowej, tym że na świecie też są afery jest żałosne. Już nawet TVN odwraca się od partii rządzącej. To o czymś już znaczy.