Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.  (Przeczytany 256121 razy)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #195 dnia: Marca 08, 2013, 08:06:24 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Nie wchodzę w treść, bo przyznam, nie słuchałem tego wystąpienia.

No właśnie nie słuchałem. I tak robią wszyscy przeciwnicy i z góry bez wysłuchania odrzucają, a jestem pewien, że niektórzy by wtedy dopiero zauważyli jak fatalna jest sytuacja przy zabawie kolesi z tego nieudolnego rządu. Przecież PIS dobrze wie, że ta akcja z wymianą premiera nie ma szans. Chce tylko pokazać co wyprawiają tamci kolesie.
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Fajny tez był chwyt Palikota "Szczaw i mirabelki"

No, a Miller powiedział : był człowiek z marmuru i z żelaza, a teraz jest człowiek z tabletu.
Cytat: "Ważniak"
Wg mnie to cyrk na kółkach.

Nie wiem czemu jesteś taki zadowolony z tych kolesi. Skończysz studia to bez znajomości możesz sobie pracować w hipermarkecie.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #196 dnia: Marca 08, 2013, 08:12:19 »
Cytat: "pol"
Nie wiem czemu jesteś taki zadowolony z tych kolesi. Skończysz studia to bez znajomości możesz sobie pracować w hipermarkecie.
Nigdzie nie napisałem, że jestem z kogokolwiek zadowolony. A studia właśnie skończyłem (za dwa tygodnie się bronię) i mam bardzo dobra pracę w zawodzie i bez znajomości ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #197 dnia: Marca 08, 2013, 08:52:23 »
Cytat: "Ważniak"
mam bardzo dobra pracę w zawodzie i bez znajomości  

To życzę udanej kariery zawodowej.
Koledzy kończący naukę będą Ci zazdrościć.

j.7

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #198 dnia: Marca 11, 2013, 22:04:38 »
Chcieliście PO, to macie…
…Takiego, Niesiołowskiego, co brednie na temat biednych i niedożywionych dzieci wygaduje, bo zarówno on, jak i ta jego partia, w d… ma los potrzebujących,
… Takiego, Tus(e)ka, co obiecuje rodzinom ofiar katastrofy kolejowej pod Szczekocinami specjalne renty, a teraz się na nich wypina, bo gdzieś razem z tą swoją partią ma ludzi.
Liczą się tylko ich interesiki…
PO mówimy NIE!!!
Nie dajcie się więcej nabierać!!!

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #199 dnia: Marca 12, 2013, 08:00:36 »
Cytat: "j.7"
…Takiego, Niesiołowskiego, co brednie na temat biednych i niedożywionych dzieci wygaduje, bo zarówno on, jak i ta jego partia, w d… ma los potrzebujących,
Jeśli kto mówi, że w Polsce jest 800 000 głodujących dzieci robiąc próbę na mniej niż 1000 osobach i pytając się, "Czy uważa Pan(i), że dzieci w Pana(i) szkole głodują?" to takie badania można sobie... A Niesiołowski zawsze był burakiem, co nie zmienia faktu, że jego wypowiedzi nie zrozumiałem w sposób "jesteście głodne idźcie jeść szczaw". Sam jako dziecko jadłem różne rzeczy, w tym "ogólnie dostępne" gruszki w pobliżu boiska szkolnego itp. mimo że niedożywiony zdecydowanie nie byłem.

Cytat: "j.7"
Takiego, Tus(e)ka, co obiecuje rodzinom ofiar katastrofy kolejowej pod Szczekocinami specjalne renty, a teraz się na nich wypina, bo gdzieś razem z tą swoją partią ma ludzi.
Dlaczego rodziny tych ofiar miałyby dostać specjalne renty? W czym ci ludzie są lepsi od rodzin osób, które giną codziennie na drogach itd.?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

j.7

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #200 dnia: Marca 12, 2013, 09:56:12 »
Cytat: "Ważniak"
Jeśli kto mówi, że w Polsce jest 800 000 głodujących dzieci robiąc próbę na mniej niż 1000 osobach i pytając się, "Czy uważa Pan(i), że dzieci w Pana(i) szkole głodują?" to takie badania można sobie... A Niesiołowski zawsze był burakiem, co nie zmienia faktu, że jego wypowiedzi nie zrozumiałem w sposób "jesteście głodne idźcie jeść szczaw". Sam jako dziecko jadłem różne rzeczy, w tym "ogólnie dostępne" gruszki w pobliżu boiska szkolnego itp. mimo że niedożywiony zdecydowanie nie byłem.


Czy badanie było przeprowadzone prawidłowo, czy nie, to inna sprawa. Tu chodzi o samo zjawisko. Poseł N. negując liczbę dzieci głodnych i niedożywionych, swoją wypowiedzią niemalże zignorował cały problem, jednocześnie pokazując, ile go to wszystko, tak naprawdę obchodzi (myślę, że zresztą nie tylko jego). Natomiast, co do faktycznej liczby niedożywionych dzieci, skąd wiesz, że ta liczba, nie jest bliska tym 800 tysiącom. Bieda w Polsce jest coraz większa i widać o na każdym kroku, bez robienia specjalnych badań. Oprócz biedy, pogłębiają się też coraz bardziej podziały społeczne i coraz częściej widać tych, co mają wszystko i tych, co nie mają nic.

Cytat: "Ważniak"
Dlaczego rodziny tych ofiar miałyby dostać specjalne renty? W czym ci ludzie są lepsi od rodzin osób, które giną codziennie na drogach itd.?


Faktycznie, rodziny ofiar katastrofy pod Szczekocinami, nie są lepsze od rodzin ofiar codziennych nieszczęśliwych wypadków. Jedni i drudzy są tak samo pokrzywdzeni przez los i tak samo przeżyli, bądź przeżywają wielką traumę. Jednakże, tym pierwszym dostojny Pan Premier Tusek obiecał, powtarzam obiecał publicznie, zaraz po katastrofie tego właśnie typu pomoc. Obiecał i teraz się wypiął na nich. Ktoś zaraz odpowie, że to polityk, więc jak tylko za rogiem nie kradnie dziecku lizaka, to na wiecu wyborczym obiecuje gruszki na wierzbie, albo śliwki na sośnie. Ale nie w tym przypadku. To nie jest kolejna nie zrealizowana obietnica wyborcza, to jest oszukanie ludzi po wielkiej tragedii.

Proszę wszystkich o czytanie, również między wierszami.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #201 dnia: Marca 13, 2013, 14:28:52 »
By spróbować przetrwać do wyborów i się trochę uśmiechnąć.



 :safe:

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #202 dnia: Marca 14, 2013, 18:00:40 »
Cytat: "Ważniak"
Cytat: "j.7"
Takiego, Tus(e)ka, co obiecuje rodzinom ofiar katastrofy kolejowej pod Szczekocinami specjalne renty, a teraz się na nich wypina, bo gdzieś razem z tą swoją partią ma ludzi.
Dlaczego rodziny tych ofiar miałyby dostać specjalne renty? W czym ci ludzie są lepsi od rodzin osób, które giną codziennie na drogach itd.?


Życie Polaka, Polki w tym kontekście nie jest równe życiu. Wskazywanie jednego winnego to chowanie pozostałych za jego plecami. Znów dokonano podziału... bliscy polityków, a bliscy innych. I na podstawie tych samych przepisów, przy takim samym stanie faktycznym szary obywatel dostaje 4 tys., czasem 15 lub 20 czy 30 tys. (dzieci, które straciły obydwoje rodziców).
A więc wartość życia różna i jakże często zależy od pozycji ofiary i jej rodziny. Zrozumieć trudno.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

demon

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #203 dnia: Kwietnia 06, 2013, 12:03:36 »
Mamy PO mamy dobrobyt, wysyłają nas na szczaw i śliwki, szkoda gadać.

Offline Benon

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Ludowa piosnka antyrządowa
« Odpowiedź #204 dnia: Kwietnia 20, 2013, 23:24:29 »
Ludowa piosnka antyrządowa

(Na melodię okupacyjnej piosenki.)

Przewina, niesława, miecz katowski
Stracił stołek Budzanowski.

Choróbsko, kostnica, trumna, gleba
Czas by odszedł też Kaszeba.

Malaria, gruźlica, kiła, trąd
Niechaj spływa cały rząd!

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #205 dnia: Kwietnia 26, 2013, 23:01:47 »
Przyszlosc  Polski PO reformach SzumiHall



PO,tylko dla idiotów.

Offline Benon

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Rymowany dwupak
« Odpowiedź #206 dnia: Kwietnia 26, 2013, 23:39:52 »
Sławomir Nowak – zblamowany dandys

wprost.pl

Po tym jak pan się w mediach tłumaczył, skąd bierze
Niedostępne szarakom, drogie czasomierze,
W obowiązku się czuję czym prędzej wnioskować,
By jednostce blamażu nadać nazwę „nowak”.


Lilija spod psiej nóżki

gazeta.pl

Niechaj naród tę prawdę w głowy sobie wbija,
Że Sawicka jest czysta jakoby lilija.
Jednak sąd w swoich słowach wspomnieć nie przeoczył,
Iż tę cudną liliję nieco piesek zmoczył.

j.7

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #207 dnia: Kwietnia 29, 2013, 15:53:18 »
Tus(e)k wywalił Gowina. Ciekawe czy będzie odłam w PO tak jak się stało w PiS gdzie kiedyś powstały Solidarna Polska i PJN?
Ma przecież Gowin poparcie.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Re: Rymowany dwupak
« Odpowiedź #208 dnia: Kwietnia 29, 2013, 21:11:04 »
Cytat: "Benon"
Sławomir Nowak – zblamowany dandys

wprost.pl

Po tym jak pan się w mediach tłumaczył, skąd bierze
Niedostępne szarakom, drogie czasomierze,
W obowiązku się czuję czym prędzej wnioskować,
By jednostce blamażu nadać nazwę „nowak”.


Lilija spod psiej nóżki

gazeta.pl

Niechaj naród tę prawdę w głowy sobie wbija,
Że Sawicka jest czysta jakoby lilija.
Jednak sąd w swoich słowach wspomnieć nie przeoczył,
Iż tę cudną liliję nieco piesek zmoczył.
Poeta... Ale głowa nie ta  :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

j.7

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #209 dnia: Maja 02, 2013, 14:30:10 »
Kolejny raz za platwormersiaków musimy oddać kasę. Tym razem KE chce zwrotu 79,9 mln Euro.
Niezły bajzel.  :devil: