• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Policzanin_2 dnia Dzisiaj o 18:45:33 »
do usunięcia.
2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wladcaszerszeni dnia Dzisiaj o 17:33:49 »
klimatyzacje na sterowniach   no no w Transtechu to nawet ładowarki nie maja [ oki pomyłka maja chyba 2 szt  z 11 ]  :] wiec poczekasz sobie kolego :] nie wspominając już o tym ze w ładowarce w południe i po południu temperatura w lato przekraczała grubo ponad 40 stopni pozdrawiam ;]
3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez An_na dnia Dzisiaj o 16:29:37 »
Rozpl_u Pana na wydziale dokonano zmian zakresu oceny aby dopasować ją do Pana stanowiska. Które wg Pana nie pasuje do Pana stanowiska?

Gagarinowicz_ubolewam, ale cały czas szukamy wykonawcy tych pomoeszczeń. Na przetarg odpowiedziaky tylko dwie firmy z cenami przykładowo 150 tys za coś co kosztuje na rynku góra 30. Jeśli jest tutaj ktoś zainteresowany to proszę o kontakt do mnie. Ja się latem skupiłam na klimatyzacjach na sterowniach, trwał przetarg ( drugie podejście). Zgłosiły się te same firmy podwyższając na dokładkę ceny za usługę. Szukamy dalej osób/firm które to zrobią za uczciwe pieniądze (na rynku wymiana płytek, podłogi, itd nie kosztuje 180 tys tylko z 30)
4
Sprawy bieżące / Odp: Flesz Tygodnia Internetowej Telewizji Regionalnej HB
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rbk dnia Dzisiaj o 14:39:44 »
Ile uzbierał? Ile złotówek/euro ? 700tysięcy euro ??

EDIT:
w 36 sekundzie nie ma nic o złotówkach, dopiero później w materiale jest ok 1:45, że zł tyle, a euro tyle..
5
Sprawy bieżące / Odp: Flesz Tygodnia Internetowej Telewizji Regionalnej HB
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kuba dnia Dzisiaj o 11:38:12 »

Piąty odcinek Flesza Tygodnia:


Szósty odcinek:
6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gagarinowicz dnia Dzisiaj o 11:33:40 »
Paniu Aniu a co słychać  w temacie remontów sterowni ?  klimatyzacja jest ale jak to powiedział sam Pan prezes na sterowniach dalej średniowiecze i czy możliwe jest podłączenie do komputerów na sterowni intranetu ? czasami "załatwienie" jakiegoś wniosku  jest strasznie problematyczne a tak każdy z pracowników mógłby sobie sam wszystko ogarnąć. 
7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RPzpl dnia Dzisiaj o 00:32:54 »
Ja w temacie,co kwartalnej oceny pracownika. Jak pisaliśmy wcześniej niektóre punkty nie jak się mają do stanowisk. Czy coś się robi aby to urealnić.
8
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez k3vin dnia Wrzesień 24, 2018, 22:57:03  »
Bajdełej - swoim wpisem obraziłeś mieszkańców Polic i szanownych kandydatów na burmistrza Polic.
Wynika z tego ze społeczeństwo mamy głupie bo głosuje na celebrytów - kto wg Ciebie jest w Policach celebrytą?
To była przenośnia, nie powinno się tego odbierać zbyt doslownie. Ja jako mieszkaniec Polic nie poczułem się urażony, nawet mi to przez myśl nie przeszlo. Myślę również, że nie na miejscu jest wypowiadanie się w imieniu ludzi bez konsultacji z nimi.
jestem zadowolony z kierunku - w jakim rozwija się nasze miasto pod kierownictwem obecnego burmistrza. Tak trzymać.
Moim zdaniem nisko mierzysz albo wielu rzeczy jesteś nieświadomy jeżeli tak myślisz. Jeżeli to ja jestem w błędzie, to napisz proszę - w jakim to wspaniałym kierunku rozwijają się Police..?
9
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez DominikDolnoślązak dnia Wrzesień 24, 2018, 22:34:45  »
Bo społeczeństwo jest tak głupie, że wybierając radnego głosują na jakiegoś Majdana, Dobę czy innego celebrytę i myślą, że to super wybór dla miasta. Najlepiej dla Polic byłoby jakby w drugiej turze spotkał się Dmochowski z Kowalewskim. Kandydatka platformy to jakaś kosmitka a Diakun, no blagam, tego bełkotu nie da się już słuchać. Przecież on jest już tak posunięty, że pewnie nie rozumie dokumentów które podpisuje

Bajdełej - swoim wpisem obraziłeś mieszkańców Polic i szanownych kandydatów na burmistrza Polic.
Wynika z tego ze społeczeństwo mamy głupie bo głosuje na celebrytów - kto wg Ciebie jest w Policach celebrytą? Znajdź jednego celebryte w Gryfie XXI.
Ludzie w Policach głosują na GRYF-a - bo to sprawdzona Wspólnota Samorządowa, dbająca o mieszkańców.
Dyskryminujesz kandydatów z uwagi na wiek i wykształcenie:
Vide -  pan burmistrz tak posuniety, źe nie wie co podpisuje. A przecieź obecny burmistrz poświęcił całe dorosłe źycie naszej gminie, kosztem rodziny i kariery w ZCh.  Bardzo doświadczony samorządowiec, odznaczony najwyźszymi polskimi i niemieckimi odzaczeniami. Dyskryminacja z uwagi na wiek, płeć, wykształcenie, orientacje seksualną i wyznanie i narodowość - jest karalna.
Natomiast kandydatka PO i .Nowoczesnej - pani doktor nauk matematycznych: to dla Ciebie "kosmitka",  co tam wiedza i doktorat dla Ciebie i merytoryczne przygotowanie do rządzenia miastem.
Jesteś nietolerancyjny, masz brak szacunku do kandydatów. Jakie merytoryczne atuty przemawiają za tymi,  których Ty popierasz?
Przypuszczam źe wygra GRYFXXI.
Ja sam odmówilem startu w wyborach - by nie odbierać głosów  GRYFowi  XXI bo kaźdy głos nie na Gryfa - przybliźa PIS do dobrego wyniku.
Pan Kowalewski _ dobry kandydat - z 20 letnią praktyką samorządową - źyczę  panu Krystianowi II  tury, aczkolwiek suponuję - źe w I turze wygra pan Diakun.
Kandydat PiS - doświadczony w zarządzaniu - ale nigdy nie oddał bym głosu na przedstawiciela parti - której premier wmawia Polakom źe w Polsce za rządów PO nie budowano dróg i mostów, - a przed EURO 2012 POLSKA była wielkim placem budowy. Powstalo wiele autostrad, dróg i mostów.
Reasumując - wszyscy kandydaci mają ciekawe pomysły na nasze Police - i ja kaźdemu z kandydatów powodzenia źycze - jednocześnie oddając głos na pana Władysława Diakuna, bo jestem zadowolony z kierunku - w jakim rozwija się nasze miasto pod kierownictwem obecnego burmistrza. Tak trzymać.10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez An_na dnia Wrzesień 23, 2018, 21:17:23  »
Nie ma takiej możliwości teraz. Jest możliwy dostęp jedynie do outlooka.
Strony: [1] 2 3 ... 10