Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - 100krotka

Strony: [1]
1
Moje hobby / Odp: Jakie książki polecacie?
« dnia: Marca 22, 2018, 13:19:25  »
Polecam książkę Wędrująca z Wilkami - Magdy Kluszczyk, to książka raczej w formie zapisków i listów, ale polecam ją każdej poszukującej wolności osobie. To książka, którą otworzysz na dowolnej stronie a znajdziesz tam odpowiedź na dręczące cię wątpliwości.

2
Kulinaria / Odp: Pieczywko czosnkowe
« dnia: Marca 22, 2018, 13:13:02  »
Zgadzam się, pieczywo czosnkowe najlepiej zrobić samemu, a jeszcze lepiej dodać takie pokrojone w kosteczke grzanki do zupy krem np. z brokuł lub dyni :) Palce lizać

3
Trudne tematy / Odp: szkło w kuchni
« dnia: Marca 21, 2018, 15:15:48  »
Ja wolę klasyczne kafelki, ale dla odmiany takie szklane panele napewno są ciekawe wizualnie i łatwo się je czyści. Fajne jest to, że można umieścić na nich np. rodzinne zdjęcie :)  Zapewne zwiększą też optycznie wnętrze, także jest to dobre rozwiązanie jeżeli posiadasz w domu małą kuchnię.

Strony: [1]