Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - bruner

Strony: [1]
1
Sport / Aleksander Doba - policzanin - głosujecie?
« dnia: Grudzień 15, 2014, 12:04:09  »
A czy wy głosujecie na pana Aleksandra?

Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale policzanin Aleksander Doba został w raz z 9 innymi sportowcami (?) nominowany przez National Geographic nominowany do nagrody "Podróżnik Roku 2015". Jako pierwsza osoba na świecie przepłynął Atlantyk kajakiem, tylko za pomocą własnych mięśni (czyli na wiosłach), nie mając żagla. I zrobił to już po raz drugi :)
To nie są jego jedyne wyczyny, brał m. in. udział w wyprawie kajakiem z Polic aż za koło podbiegunowe. W ciągu 101 dni przebył samotnie trasę 5369 kilometrów z Polic do Narwiku podczas wyprawy „Kajakiem za Koło Podbiegunowe Północne z Polic do Narwiku”.

Uważam, że gość zasługuje na szacunek a nagroda należy mu się jak psu micha ;)  nie pomniejszając oczywiście osiągnięć innych nominowanych.

Głosować można raz dziennie aż do 31.01.2015 na stronie National Geographic
http://adventure.nationalgeographic.com/adventure/adventurers-of-the-year/2015/vote/#/kayak-aggressive-ocean_85269_600x450.jpg
tu można poczytać o innych osiągnięciach i wyczynach pana Doby
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Doba

i link z wyborczej http://off.sport.pl/off/1,111171,16930533,Aleksander_Doba_walczy_o_tytul_Podroznika_Roku_National.html


Może warto powalczyć o nagrodę dla niego? Sam klikam już chyba od miesiąca a dziś mnie tknęło, że chyba czas sprawę nagłośnić (jeżeli nie było).

2
Rozrywka i Kultura w regionie / Dlaczego było tak mało ludzi
« dnia: Listopad 30, 2010, 09:49:39  »
Witam
Byłem w sobotę na Andrzejkach u Dobosza i pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to niska frekwencja.
Była tylko jedna sala a druga była zasłonięta kotarą. No i oczywiście góra była pusta.
Na parkiecie był przyjemny luzik.

Wykluczam ograniczenie ilości biletów przez właściciela, więc co mogło wpłynąć na tak małe zainteresowanie w tej naszej nie tak małej miejscowości? Bo napewno nie nadmiar lokali w Policach.
 
Nie piszcie że ZCH źle stoją, bo 50 zł (od osoby) za didżeja i dość sensowną zimną konsumpcję w dość stylowym (a na pewno najładniejszym) lokalu w Policach to nie jest jakaś zapora.
Bilet do Multikina kosztuje ponad 20 zł i jeszcze trzeba dojechać i za parking zapłacić a to tylko 2 godziny filmu a tu kilkugodzinna zabawa z pokazem laserów.

Większość bawiących się była w wieku od ok. 40 lat (jak ja) wzwyż a i było z kilkanaście osób tak ciut powyżej 20 lat.
Jeszcze zrozumiałbym, jakby to było zapowiadane jako "dancing", że młodzież odstraszyło ale DJ?
Czy to może wpływ, że za pasem Sylwester a to większy koszt? No ale Sylwester jest co rok i Andrzejki są co rok, a nie kilka razy w roku.

Strony: [1]