Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - bosman

Strony: [1] 2 3 ... 22
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 05, 2017, 17:17:58  »
udzie młodzi, którzy są przyjmowani, często mają problem z trafieniem łopatą w cel, nie wiedzą w którą stronę się odkręca i zakręca itd
Tu masz akurat rację.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 05, 2017, 16:42:26  »
Jeszcze najlepiej niech "starzy" pracownicy oddadzą za mieszkania które podostawali i akcje Zakładów, bo młodzi przecież tego nie mieli takich przywilejów i często za tą 2 z przodu muszą płacić kredyty i utrzymywać rodzinę, a na wolnym idą do drugiej pracy by wiązać koniec z końcem.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 20, 2017, 21:48:28  »
jak mistrza może zastępować aparatowy ? to w takim razie po co wam mistrz skoro taką samą wiedzę jak on posiada jego podwładny ??? może lepiej zlikwidować u Ciebie funkcję mistrza ???? po co płacić więcej za coś co może wykonywać aparatowy ?
Pracuję w Z.Ch Police i u mnie na wydziale mistrz siedzi prawie całe 8 godzin w internecie i się nudzi, a jak coś się dzieje to zamiast np usiąść na sterowni i pomóc to tylko mordę drze na ludzi.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 20, 2017, 20:51:49  »
to przyjdzie ktoś na zastępstwo.
Skoczek zastępujący mistrza przy stawce mistrzowskiej generuje ogromne koszty tzn, mistrz jak przyjdzie raz na nadgodziny dostanie praktycznie połowę tego co dostaje aparatowy. spoko niech sobie zarobią ale moim zdaniem trzeba to jakoś rozwiązać, może niech starszy mistrz przychodzi wtedy na zastępstwo ?

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 20, 2017, 20:35:28  »
przecież mistrzów, gdy ich nie ma ( urlop, choroba) zastępuje brygadzista

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 17, 2017, 10:23:20  »
to tak jak z policjantami.
Dlaczego chodzą parami ?
Bo jeden umie pisać a drugi czytać.

7
Trudne tematy / Odp: Spalanie śmieci -Straż Miejska
« dnia: Listopada 15, 2017, 22:00:56  »

8
ma na to wpływ remont Bogumińskiej i remont wiaduktu w Mścięcinie oraz to że to gdyby większa część ludzi zrezygnowała z jazdy autem i pojechała do pracy autobusem korek byłby mniejszy. Ale przecież "nie po to ma auto żeby jeździć autobusem". 3-4 auta zajmują tyle miejsca co autobus, jedzie nimi 4-5 osób, podczas gdy autobusem 80-90.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 15, 2017, 21:52:00  »
może i się przyczynili ale nie bezpośrednio a pośrednio a to różnica i skoro szefowie GAPS nie potrafią nic wywalczyć dla swoich ludzi to chyba szefowie GAP nie będą tego robić za nich, czyż nie ?

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 15, 2017, 18:21:48  »
Twoje laickie doświadczenia są gówno warte.Masz doświadczenie w tego typu pracach,zapraszamy,pewnie zrobisz to lepiej i szybciej😂😂😂Żal mi was internetowe płaczki😢😢😢
Za to Twoje specjalisto, eksperckie doświadczenia są zapewne warte miliarda dolarów ale mam to gdzieś.
Opisałem co widziałem i jak to widzę podczas remontów. Jeśli jesteś alfą i omegą to gratuluję, chętnie zatem Cię poznam.
Z zaproszenia dziękuję, ale nie skorzystam, bo po pierwsze nie mam takiej potrzeby ani czasu, po drugie nie muszę dorabiać, a po trzecie skoro już jesteś najlepszym fachowcem w swoim fachu to jestem Ci tam niepotrzebny. Żal mi Ciebie, że taki ekspert marnuje się i nie dostaje premii.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 15, 2017, 17:56:19  »
Bosman dobrze napisane
dziękuję, choć nie szukam poklasku :)

Ale rzeczywiście coś w tym jest, jak czasem widzę jak ślusarze męczą się z czymś to ręce opadają, oczywiście nie wszyscy, bo i wśród aparatowych znajdą się bumelanci. Najlepiej jak zmianowi ślusarze przyjeżdżają do jakiejś roboty a oni nagle stwierdzają że nie mają szlifierki, no to trzeba wrócić na warsztat (a czas leci), przyjeżdża ze szlifierką, a to tarcza strzeli no to po nową trzeba na warsztat wrócić bo przecież nie ma ze sobą dwóch ( a czas leci i przestój trwa). Szlifierka to tylko przykład ale tak jest często, a to z kluczami, uszczelkami, obejmami itp, ja rozumiem że całego warsztatu nie mogą ze sobą wozić ale przecież można na tych ich wózkach zamontować skrzynię na kłódkę i najpotrzebniejsze rzeczy wozić ze sobą, zamiast jeździć co chwilę na "warsztat" bo czy się stoi czy się leży...

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 15, 2017, 16:58:35  »
Co mają nadgodziny do premii?
Już wyjaśniam:
w GAPS są nadgodziny i można dorobić a w Z Ch nie ma nadgodzin, a jeśli są to za dodatkowe wolne i nikt na takie nadgodziny nie idzie, a skoro nie ma nadgodzin to jest premia, bo każdy stara się zrobić wszystko w czasie swojej pracy ( 8 godzin ) tak by było dobrze.
W GAPS są nadgodziny, a nie ma premii, bo zamiast zrobić coś w 8 godzin to rozciągają to na kilkanaście godzin i za to mają płacone nadgodziny.

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 05, 2017, 17:31:36  »
studia w dzisiejszych czasach to może zrobić każdy, a kierunków jest tyle że głowa mała.
Zatem studia studiom nie równe, inżynier ekonomii czy informatyki to nie to samo co inż. chemii czy budownictwa.
Zastanawiam się czasem po co robili studia i przychodzą do pracy na pakownię i wydaje mi się, że dlatego tak jest bo nie chcieli iść za młodu do pracy to woleli na studia, studiowali, siedzieli u rodziców przez 5 lat, studia skończyli, a rodzice nie chcą starego konia trzymać w domu i gonią do roboty, to bierze cokolwiek byleby na miejscu w Policach by nadal siedzieć na garnuszku u rodziców.

14
Trudne tematy / Odp: Spalanie śmieci -Straż Miejska
« dnia: Listopada 04, 2017, 22:19:16  »
dokładnie jak im zimo niech przez całe lato zbierają opał, albo niech siedzą w domach w kurtkach i płaszczach, zamiast truć. Ale z tego co widze to ludzie przestali się już krępować z donoszeniem na innych

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 03, 2017, 16:56:10  »
przecież po to w magazynie pobiera się dwie pary ubrań, by gdy jedna jest w praniu chodzi się w drugiej.

Strony: [1] 2 3 ... 22