Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ja

Strony: 1 2 [3]
31
Polityka lokalna / [Police] Świadomość polityczna.......
« dnia: Marca 16, 2009, 11:10:55  »
Cytat: "jurgenson"
Jak to co ? , dla jednych zrobili rondo , dla drugich kapliczke i Papierza w sasiedztwie, wali sie sporo rachunków na zielen , kwiatki, przecież tego nie sposób policzyc , a zobacz ile co rocznie to kosztuje Gmine, kamerki robią za dwa razy tyle co powinny kosztować , drogi się wiecznie naprawia tu mozna też jechać do maxa , Transnet, ZGKiM , gruntu , obiekty, itd itd itd .
I następna kadencja ma oczywiscie zapewnić podtrzymanie prawidłowej drogi rozwoju.
Może tak być , a może i nie -wszystko zależy.


No tak, w sumie powinienem się cieszyć, że w ogóle coś robi. No bo robi. Chodzi mi jednak o coś więcej - żeby wykreować spójną wizję przyszłości miasta, żeby nadać mu charakter, żeby stworzyć wizję. To domena większych miast regionu, które cechują ponadprzeciętne ambicje: Świnoujście, Stargard, Kołobrzeg. W tym peletonie Polic nie ma. Ratuje nas tylko obecność zakładów i całej związanej z nim infrastruktury. Oczywiście taki stan pewnie niektórych czy też wielu zadowala, co zresztą widać po wynikach wyborów. Mogę ów stan jedynie kontestować glosując na kogoś innego - ze świadomością, że w polityce zawsze przychodzi czas na starych pierników.

32
Polityka lokalna / [Police] Świadomość polityczna.......
« dnia: Marca 15, 2009, 08:47:59  »
Cytat: "yak"
Nikt Ci Synku nie będzie niczego wyjaśniał. Yak, nie Jak, to na marginesie.
Masz przyjąć rzeczywistość taką jaka jest i nic więcej. Kolejnym burmistrzem Gminy Police będzie Władysław Diakun. Założysz się? Żadne "szkutniki" nie pomogą!
Po Diakunie (w 2014)..., ale po co mam Ci to powiedzieć? Czekaj spokojnie! W swoim czasie się dowiesz.
Pozdrawiam - YAK.


Diakun niczym Wałęsa czy Jurczyk - styropiany które sądziły lub wciąż twierdzą, że są potrzebni światu. Diakun owszem, wydaje się być potrzebny - sobie, niewątpliwie panu yak'owi (dopóki czerpie z tego korzyści), kumplom z otoczenia. Ale co Police na tym zyskały? W porównaniu do innych miast regionu - to zapyziałe miasteczko. Ratuje nas tylko obecność zakładów chemicznych. Niestety - rządzący są tacy, jak ich wyborcy. Mamy burmistrza na miarę policką. Nie wiem, czy yak potrafi przewidywać przyszłość, ale faktycznie istnieje groźba, że pan nie potrafiący składnie się wyrażać, za to z zacięciem reporterskim, będzie burmistrzem przez kolejną kadencję.

33
Historia / [Police] Pełnomocnik Burmistrza
« dnia: Stycznia 05, 2009, 09:09:13  »
W budżecie na 2009 zapisana jest kwota ok. 120 tys. zł na wynagrodzenia w dziale "Kultura i ochrona dziedzictwa narodowego". Czy ta kwota w całości przypisana jest osobie pełnomocnika burmistrza ds. zabytków?

Jeszcze jedno - w BIPie Gminy Police nie istnieje nikt taki, jak pełnomocnik ds. zabytków, czy też wprost imiennie J.A. Kłys. W serwisie gminnym też taka osoba nie funkcjonuje, nie ma żadnej informacji. Na jakiej więc podstawie to stanowisko funkcjonuje w Gminie Police? Czy została podjęta w tej sprawie jakaś konkretna decyzja, uchwała? Czym się zajmuje ta osoba? Jakie ma zadania?

34
Strefa kobiet / Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« dnia: Września 09, 2008, 15:08:15  »

Strony: 1 2 [3]