Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - bella20

Strony: [1]
1
Tematy różne / Dziki
« dnia: Marca 09, 2015, 21:09:45  »
Witam. Mam problem, otóż wiosna zawitała i razem z nią grasujące wszędzie dziki. Pracuje na zmiany, spotykanie dzików na skwerach JP2 to już codzienność. Ok 4.30 oraz ok 23.30. Już mam dość, dzisiaj miałam spotkanie trzeciego stopnia z 3 dorosłymi osobnikami pod samą klatką bloku. Co zrobić w takiej sytuacji? Gdzie to zgłosić? Nie będe z duszą na ręku chodzić do pracy.

2
Mam takie pytanie. Chłopak ma dom i działkę oddaloną ok. 150m od tego domu. Korzysta z internetu na kablu, chcielibyśmy korzystać także z internetu na działce. Router już zakupiony i podłączony, jednak nie można złapać sygnału. Chcemy zakupić antenkę wi fi na wzmocnienie sygnału, tylko jest kilka modeli. Może ktoś miał podobny problem? Sprawdzi się coś takiego? Z góry dziękuje za odpowiedź.

3
Strefa kobiet / strój kąpielowy z rękawami
« dnia: Czerwca 04, 2013, 23:05:03  »
Witam.
Potrzebuje stroju kąpielowego z rękawami, czy wogóle jest coś takie dostępne, moze któraś z pań się spotkała? Mam silna alergię, a szykuje mi się wyjazd na kopleks baseony i głupio byłoby przez 4 dni nie skorzystać nawet z jakuzzi. Poszukuje takowego w rozsądnej cenie, spory rozmiar. Niestety w policach niet, nawet ciuchbudy przeszukane bo tam różne cukiereczki się trafiają.

4
Turystyka / [Czarnocin] Ośrodek "Frajda"
« dnia: Kwietnia 03, 2013, 16:13:09  »
Witam. Czy ktoś z forumowiczów był może w Czarnocinie, konkretnie w ośrodku "Frajda"? Chciałabym się dowiedzieć coś o wyposażeniu i standardzie pokojów, łazienek, jakiś atrakcji prócz koni i żeglarstwa. Niestety na ich stronie nie ma tych informacji, a opini w siecie też nie za wiele. Za wszelkie informacje będę wdzięczna ;D

5
Do gimnazjalistów i ich rodziców!
Jest szansa na zdobycie fajnego stypendium od Edukacyjnej Fundacji im. Czarneckiego
Tu regulamin
http://www.efc.edu.pl/pl/aktualnosci/rekrutacja2013

6
Trudne tematy / 50 groszy do doładowania-legalne?
« dnia: Września 16, 2012, 00:08:55  »
Od jakiegoś czasu w Szczecinie, szczególnie w okolicy Pl. Rodła zauważyłam, że kioskarze kasują dodatkowe 50gr do doładowania. Niestety w piątek będąc w Starych Policach również zostałam niemile zaskoczona tą informacją. Czy taka praktyka jest legalna? Rozumiem, że właściciel niewiele zarabia na terminalach, ale nie ma obowiązku takowych mieć, prawda? Jeżeli nie przynosi mu to wystarczających zysków niech zrezygnuje. Ostatecznie doładowania nie kupiłam, więc nie wiem na pewno czy ta kwota zostaje umieszczana na paragonie, ale wątpię bo niby jako co? Rekompensata za posiadanie terminala? Bonus dla sprzedawcy?
Może czas aby urząd skarbowy się tym zainteresował, bo lada chwila do biletów autobusowych i znaczków pocztowych też jakaś prowizję dorzucą.

Strony: [1]