Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - stugiewa

Strony: 1 [2] 3 4 5
16
Polityka lokalna / Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« dnia: Listopada 30, 2015, 23:04:01  »
Aż szkoda mi pani odpowiadać. Bo po prostu nie da się tego czytać. To że "pracuje" w owym sklepie nie oznacza mojejc chęci do zlikwidowania straży miejskiej ponieważ pomysł pojawil się dużo prędzej. Szkoda że nie jest tak jak pani mówi że ci strażnicy naprawdę kontrolują bo gdyby było tak jak pani mówi pod sklepem nie było by pijanych ludzi. Mam nadzieję że kiedyś pani powie mi to w twarz skoro wie pani kim jestem. Przypomnę też że po pierwsze sklep przechodzi reguralne kontrole które są niezapowiedziane i przechodzij je pozytywnie a po drugie przypomnęz że zanim sklep otworzono telewizja Police wyemitowała program o sprzeciwie ludzi powstania tego sklepu ludzie którzy na tym krótkim filmie wypowiadają się negatywnie o sklepie dziś są stałymi klientami. I powiem panu na koniec tak od 26 lat mamy wolną Polskę i dzięki temu możemy pracować tam gdzie chcemy i możemy starać się zlikwidować służbę na którą wydaje się 1,2 mln zł rocznie a jej pozytywnych działań nie widać. Dobranoc i życzę owocnych zakupów.

17
Polityka lokalna / Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« dnia: Listopada 30, 2015, 11:16:21  »
Może niech każdy zrobi takiego mema i wyśle do Pana radnego?

18
Polityka lokalna / Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« dnia: Listopada 30, 2015, 11:14:12  »
W czwartek kilka osób spotkało się z komendantem straży miejskiej przedstawiając mu co mieszkańcy zarzucaj SM. Widocznie komendant wyciąga wnioski i zaczyna poprawiać wizerunek swojej instytucji?

19
Polityka lokalna / Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« dnia: Listopada 29, 2015, 12:52:13  »
A możesz wskazać gdzie ktoś taki zbierał podpisy? Bo nawet ja o tym nie wiem... Z resztą uważam że jednak policzanie chcą aby była SM. Lecz nie można ignorować tych osób które widzą ich nieprawidłowości i trzeba jakoś zareagować wprowadzić trochę zmian w ich działalności.

A co do ochrony to ja się zastanawiam jak długo jeszcze ludzie będą siedzieć w domu i nie wypieprzą zarządu spółdzielni.

20
Polityka lokalna / Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« dnia: Listopada 25, 2015, 13:32:49  »
Na to wygląda wystarczy przejść się od wspomnianego sklepu ulicą przyjaźni aż do końcowego107 i widać że jednak mają wywalone. Przygotowując wniosek kierowałem się innymi argumentami niż zakaz picia. Ta służba nie działa jak powinna od lat i chce aby władza dała możliwość obywatelom do wypowiedzi a obywatelem też jest pijaczek. Problem istnieje od lat nie jest on rozwiązany więc dajmy możliwość mieszkańca zadecydować czy dalej chcą aby ich pieniądze były marnowane (bo nie wieżę ze nagle straż miejska będzie super och i ach) czy jednak wolą by były w inny sposób wykorzystane

21
Polityka lokalna / Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« dnia: Listopada 25, 2015, 12:48:52  »
Nie metody rodem spółdzielni chemik są nam obce dla uspokojenia druki do zbierania podpisów pod referendum są całkowicie inne i wymagają peselu. Bez przesady po co mielibyśmy zbierać 2 razy te z peselami wykorzystamy do innych gorszych celów - nie wiem weźmiemy kredyty albo co 😃😃😃

22
Polityka lokalna / Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« dnia: Listopada 25, 2015, 11:03:09  »
Na szczęście koncesje nie tak łatwo cofnąć ewentualnie można nie wystawić kolejnej. Sklep na szczęście przechodzi regularne kontrole które z czego mi wiadomo przechodzi pomyślnie. Problem nie leży w alkoholu tylko ludziach a jeżeli SM pozwala aby te "czerwone nosy" piły na mieście (przy okazji proponuje dokładnie zapoznać się z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi) i uwaga cytat z dziś jednego z czerwonych nosòw "ja panu tej listy nie podpisze bo jak ich zlikwidują to przyjedzie policja i nam pić nie pozwoli"

23
Polityka lokalna / Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« dnia: Listopada 25, 2015, 10:51:30  »
http://www.szczecin.rio.gov.pl/?p=document&action=save&id=1459&bar_id=1403 takie tam marnowanie publicznych pieniędzy😊

24
Polityka lokalna / Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« dnia: Listopada 25, 2015, 07:35:09  »
Jeszcze chciałbym dodać kilka rzeczy:
- dlaczego sklep monopolowy? Otóż dlatego że jest otwarty 24/7 a co oznacza że można wniosek podpisać kiedy się chcę. Szkoda że urząd gminy nie działa w ten sposób bądź sesję rady miejskiej nie są popołudniami aby więcej osób mogło na nich być. Może wtedy "bunt" internautów nie byłby potrzebny.
-proszę nie kojarzyć wniosku o referendum z wnioskiem o likwidację straży miehskiej, wniosek ten powstaje z myślą o demokracji i możliwości wypowiedzenia się mieszkańców czy chcą tej jednostki czy nie chcą. Gdyby nawet odbyło się referendum a większość osób by było za pozostawieniem służby to ja uważam że inicjatorzy i tak odnieśli sukces bo wygra demokracja.
-proszę też o to aby nie kojarzyć mnie z kimś kto nienawidzi SM moją osobą jest tylko kimś kto wysłuchał problemów jakie mają mieszkańcy i postanowiłem zadziałać pokazać że głos jednej osoby też jest wazny. Jestem kimś kto reprezentuje jakaż grupę obywateli ale nie bojownikiem.
-Gdyby nie rozmowy z mieszkańcami (z własnej inicjatywy) i obserwacji tej służby na przestrzeni kilku miesięcy to ten wniosek by nie powstał - problem jest od miesięcy, lat, a może nawet dłużej jeżeli burmistrz bądź ktoś inny widzi ten problem (a wiem że widzi) a nie chce go rozwiązać oznacza to jego ignorancję a chyba nie ma po co przypominać do czego doprowadziła ignorancja pana Guździoła.

"[...] radni i posłowie mają służyć a nie władać"

25
Polityka lokalna / Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« dnia: Listopada 24, 2015, 15:41:37  »
Grzegorzu odpowiem na twój post. Nie interesują mnie powody przez które ktoś podpisze wniosek liczy się dla mnie że to zrobi. Jeżeli zrobi to aby się zemścić ok niech to zrobi w końcu mamy demokrację. Ja już wiele razy się wypowiedziałem dlaczego chce likwidacji SM. Jeżeli ktoś ma ochotę mogę napisać to jeszcze raz. Inicjatorzy myślą nad tym co zrobić w zamian ale wszystko trwa (używam argumentu radnych i posłów) i muszą rozeznać się w kwestiach prawnych. Już wspominałem na fb a jestem przekonany że tam też zaglądasz że przekazanie pieniędzy na policję jest nie możliwe. Ale powiem tak inicjatorzy dają wam możliwość zaoszczędzenia 700 tys zł, jeżeli nie wiecie jak je wykorzystać w celu poprawienia bezpieczeństwa to ja się pytam po co jesteście radnymi? Bo chyba nie po to aby wymyślić że za te pieniądze można poprawić oświetlenie ulic dofinansować budowę parkingowca czy poprawić monitoring i zatrudnić profesjonalną jego obsługę bo niektore miejskie kamery pamiętają chyba jeszcze erę systemów 16 bitowych. To wy jesteście radnymi którzy mają służyć społeczeństwu a uwaga żaden radny nie skontaktował się ze mną w tej sprawie żaden nie zastanowił się że może warto z nim pogadać bo gościu zamierza nam nieźle narobić koło dupy. Gdyby w 3 dni na fb zebrało się 700 osób które chcą zlikwidować moją firmę to pierwsze co bym zrobił to zaprosił inicjatora na rozmówcy widoczne ktoś miał to gdzieś a nawet naczelnik sm mówi że czytał o naszej akcji.
Jeżeli zbieranie podpisów w monopolowym jest niestosowne to zbieranie podpisów pod likwidację parkingu wśród osób nie posiadających samochodu też by takie było ( i tu znowu korzystam z metod radnych i posłów tym razem z kampanii wyborczej) logicznym jest że poruszamy się w środowisku od którego takich podpisów możemy zebrać jak najwięcej. Mam nadzieję że nasi radni gdy pęknie rura nie dzwonią po krawca bo niestosowne by było dzwonić po hydraulika. Nie będę wypowiadał się o zatajeniu rapartow z wydawania publicznych pieniędzy bo za to też mam zamiar was rozliczyć ale o tym w następnej mojej akcji którą już powoli szykuje. Na koniec powiem tak problem jest i to od was radnych zależy czy pozwolicie zmarnować kolejne pieniądze na niepotrzebne referendum i zlikwidujecie staż natychmiast czy jednak poczekajcie z tym na referendum i dopiero zaczniecie dzielić się zaoszczędzonymi pieniędzmi. Wybacz mi ale mimo że szanuje cię jako jednostkę to nie szanuje cię jako radnego gryfu i będę oceniać was całościowo a uważam że czym prędzej w Polsce pozbędziemy się tego typu tworów tym szybciej zwycięży demokracja której podstowym mechanizmem jest właśnie inicjatywa społeczna oraz referendum, a ja jakoś nie pamiętam aby kiedykolwiek radni Polic pytali mieszkańców o ich sprawy e ten sposób. Dodatkowo radzę pomyśleć czy aby nie warto w przypadku organizowania referendum w mojej sprawie nie dopisać do niego innych pytań.

26
Polityka lokalna / Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« dnia: Listopada 23, 2015, 14:37:05  »
Witam listy się drukują i zaraz będą w sklepie a dodatkowo umieszczam tutaj link do pobrania: http://www.supershare.pl/?d=E23595A82

Post Merge: Listopada 23, 2015, 15:54:46
Podpisy jak i listy do zbierania podpisów można składać/pobrać w sklepach
- top monopol 24h na końcu ulicy przyjaźni
- Sklep z artykułami sportowymi na deptaku łączącym C.H Kinga z leningradami.

27
Polityka lokalna / Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« dnia: Listopada 22, 2015, 21:15:23  »
Witam ze względu na odzew także tutaj oraz uwagę pewnej pani żeby info umieścić na forum. Ze względu na problemy techniczne jutro dopiero zaczynam drukowanie list i będę zbierał podpisy na mieście na pewno będzie można złożyć je w sklepie top monopol na końcu przyjaźni jeszcze nie rozmawiałem czy w innych lokalach również, jeżeli kogoś to interesuje jutro wstawię tu link z listami i kto będzie chciał może pobrać i zebrać podpisy wśród swoich znajomych. Jeżeli za to komuś zależy na złożeniu podpisu bez zaangażowania będę tu informował gdzie i w jakich dniach będę zbierać podpisy ponadto zawsze można się ze mną skontaktować osobiście lub telefonicznie 501-525-854 proszę o sms Oddzwonie

28
Sport / [Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« dnia: Grudnia 24, 2013, 14:06:42  »
Wszystkich sympatykom KPS'u: Zdrowych, Radosnych, Rodzinnych, Spokojnych, po prostu Wesołych Świąt...   życzy KKPS Chemik Police.

29
Sport / [Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« dnia: Listopada 17, 2013, 18:32:57  »
Oczywiście że wyszło... już teraz zapraszamy na mecz z Legionovia 24-go u nas i 30 na wyjazd do wrocławia

30
Sport / [Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« dnia: Października 30, 2013, 14:31:10  »
przy dodatkowych trybunach takich jak były na ostatnim meczu 1144

Strony: 1 [2] 3 4 5