Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - stugiewa

Strony: [1]
1
Sport / PSPS CHEMIK POLICE vs. MUKS SPARTA WARSZAWA
« dnia: Października 20, 2011, 15:09:27  »
W sobote (22-go) o godzinie 17:00.
Zapraszam wszystkich na mecz.

2
Polityka krajowa / Test polityczny
« dnia: Września 21, 2011, 10:10:33  »
moze ktos jeszcze nie wie na kogo głosowac a to moze pomoc http://testpolityczny.pl/
moj wynik to:

Wolność gospodarcza: -43
Tradycjonalizm:6
Wolności obywatelskie:-4

Socjaldemokracja jest lewicową ideologią, dążącą do uspołecznienia gospodarki rynkowej poprzez silny interwencjonizm. Socjaldemokraci - w przeciwieństwie do komunistów - nie negują prywatnej własności środków produkcji, przy czym dążą do zmniejszenia nierówności społecznych poprzez prowadzenie silnej progresji podatkowej i polityki socjalnej. W kwestiach obyczajowych socjaldemokraci zazwyczaj prezentują poglądy liberalne.Partie posiadające frakcje socjaldemokratyczne: Polska Partia Pracy, Racja Polskiej Lewicy, Unia Pracy, Samoobrona RP, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Socjaldemokracja Polska

3
Sport / zamkniencie ligi siatkowki
« dnia: Lutego 18, 2011, 00:47:37  »
wszystkich kibicow zainteresowanych siatkowka zaparaszam na strone otwartaliga.pl

4
Sport / Przyjdź do Klubu Nauczyciela i zagraj w filmie!
« dnia: Grudnia 15, 2010, 22:34:26  »
Kochasz żółto-zielone barwy, jesteś fanem piłki nożnej lub siatkówki, identyfikujesz się z Chemikiem Police – to znaczy, że jesteś idealnym kandydatem do zagrania w filmie o żółto-zielonych. Tym razem nie będzie castingu – kto zechce wygłosi swoją indywidualną kwestię i zostanie gwiazdą.

Bycie sławnym wymaga niekiedy dobrego rozpychania się „łokciami”, czy też znajomości „tu i ówdzie”. Tym razem nie będzie to potrzebne, gdyż każdy z nas może zostać bohaterem tego filmu. Wystarczy pojawić się we wtorek 28 grudnia w Klubie Nauczyciela w Policach i opowiedzieć o swojej miłości do żółto-zielonych barw. Dokument o Marce Miasta, jaką jest Chemik Police, tworzony będzie przez Adama Wosika – byłego prezesa Klubu Piłkarskiego Chemik Police, a także obecnego spikera na meczach piłki nożnej i siatkówki.

Zdjęcia do filmu kręcone będą od godziny 16.30 do godziny 19.30 i zakończą się koncertem Amsela. Policki artysta wykona na nim m.in. swoją własną, premierową piosenkę o Chemiku Police i będzie można jej wysłuchać (jak i całego koncertu) za darmo pod warunkiem … posiadania na sobie żółto-zielonych barw. W innym przypadku konieczny będzie zakup biletu w cenie 10 złotych.

tekst: ArieL Szydłowski

5
Sport / [Szczecin] Zachodniopomorska HUSARIA
« dnia: Października 19, 2010, 19:36:07  »
Dnia 22.10 odbędzie się drugi a zarazem ostatni nabór do Zachodniopomorskiej Husarii. W ten piątkowy wieczór o godz. 20.30 na sztucznym boisku Pogoni Szczecin odbedą się testy sprawnościowe dla wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi! Testy będą obejmowały 4 cwiczenia:

- 60kg bench press

- 40 yards dash

- long jump

- 3 cone drill

Wcześniej oczywiście odbędzie sie rozgrzewka pod okiem szkoleniowców. Po testach przewidujemy krótki trening. Całość bedzie trwała do 22.30. Należy zabrać ze sobą buty sportowe (najlepiej korki) oraz strój sportowy. Jedyny warunek jaki trzeba spełnić to mieć ukończone 16 lat.

Strony: [1]