Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - gzzz

Strony: 1 ... 17 18 [19]
271
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Plm"
Wykidajło co żeś się tak uparł na tą kostkę brukową? Ja też jestem zwolennikiem asfaltu - nie nie jestem rowerzystą, ale chetnie pojeżdził bym po tych ścieżkach na rolkach - na kostce przyjemność jest średnia, a gdy taka ściezynka zarośnie (vide chodnik przy skyżowaniu Piłsudskiego z Morelową) o jeżdzeniu można zapomniec.

Sądziłem, że od Ciebie (m.in.) można wymagać umiejętności czytania ze zrozumieniem...
A ja jestem zwolennikiem dobrze ubitej ziemi i lasu dookoła. Po takich ścieżkach jeździ mi się najlepiej. Ale nie domagam się, żeby cała infrastruktura rowerowa była właśnie taka.


A argument ze nie każdym rowerem po polbruku da się pojechać przemawia do Ciebie (tym bardziej kilku letniej trasie)

Pozdrawiam

272
Tematy różne / [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« dnia: Sierpień 18, 2009, 16:00:43  »
http://www.muratordom.pl/budowa-i-remont/remont/jak-zlikwidowac-wykwity-soli,7211_3091.htm

Taka sytuacja miała miejsce w nowym kościele, śmiejecie się a nie macie pojęcia:/

273
Ja wole jezdnie niż polbruk. Poważnie.

274
Cytat: "kubapolice"
Cytat: "Młody Rowerzyst"
Zakręt 90 stopni. No ludzie, przecież z Polbruku nie ułoży się wyprofilowanego zakrętu!
Da się, tylko kostkę trzeba odpowiednio pociąć. Przecież chodniki są profilowane. .


Nie wiesz o czym mówimy.

275
Rozrywka i Kultura w kraju / [Kostrzyn] Woodstock 2009
« dnia: Sierpień 14, 2009, 21:13:31  »
Czy moje posty się nie wyświetlają czy rozmawiam z (nie chcę używać tych słów) mało inteligentnym osobnikiem?

276
To nie jest marudzenie a raczej żal. Organizacje rowerowe od dawna monitują w tej sprawie (można je uważać za ekspertów w dziedzinie komunikacji rowerowej) niestety włodarze miast (Szczecin, Police) maja w nosie swoich wyborców. Te ścieżki rowerowe nie są dla późniejszych użytkowników, ale dla statystyk i sprawozdań (bo tam się nie rozróżnia jaka to ścieżka).

277
Rozrywka i Kultura w kraju / [Kostrzyn] Woodstock 2009
« dnia: Sierpień 14, 2009, 10:32:23  »
Koszty działalności administracyjnej pokrywany z części odsetek bankowych oraz innych wpłat, które darczyńcy przekazują na nasze konto w ciągu roku. Dlatego na bilboardach reklamujących XIII Finał ukazała się niezwykle istotna informacja, iż Fundacja więcej wydała na sprzęt medyczny (55 100 497 USD) niż zebrała (53 616 501 USD) w ciągu 12 lat swojej działalności. Koszty organizacji Przystanku Woodstock i Finału pokrywane są z darów sponsorów, o których Fundacja każdorazowo zabiega.

zrodlo wosp.org.pl

Zaski już dociera? Jesteś żałosny.

278
Rozrywka i Kultura w kraju / [Kostrzyn] Woodstock 2009
« dnia: Sierpień 14, 2009, 00:52:12  »
Zaski czytasz tylko to co chcesz przeczytać

279
Polityka lokalna / [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« dnia: Sierpień 13, 2009, 22:44:10  »
Lokalnie będzie wtedy kiedy będą jednomandatowe okręgi wyborcze.

280
Rozrywka i Kultura w kraju / [Kostrzyn] Woodstock 2009
« dnia: Sierpień 13, 2009, 22:39:24  »
Cytat: "zaski"
Mnie wkurza w tej imprezie tylko to że finansowana jest z pieniędzy WOŚP, a nie na to wrzucam kasę do skarbonek.


Woodstock jest  sponsorowany przez...sponsorów

-Lech
-Allegro
-Punkty z jedzeniem
-inne sklepiki na terenie przystanku
-pewnie o czymś nie wiem albo nie wymieniłem

Na przystanku jest ogromna ilość wolontariuszy (pokojowy patrol) co znacznie obniża koszty przystanku. Mogę powiedzieć ze z roku na rok festiwal jest co raz bardziej komercyjny (sponsorów widać co raz bardziej) mi to w ogolę nie przeszkadza.


Cytat: "zaski"
A że pijaństwo, ćpuństwo i chuligaństwo i te karteczki u lasek "zrobie loda za konserwę" - no cóż postęp cywilizacyjny dla jednych dla innych oznaka zezwierzęcenia, a po mojemu hołota zawsze się znajdzie...


Rozumiem ze byłeś na przystanku Woodstock, a dla porównania na kilku innych festiwalach muzycznych. Postępem cywilizacyjnym jest to ze młodzi ludzi w wakacje oddają setki litrów krwi, rozmawiają z kolegami i koleżankami z całej Europy, rozmawiają o historii religii, potrafią oddać hold powstańca.

Patologie zdarzają się wszędzie wśród lekarzy księży nauczycieli polityków. Tak jak Zaski mówi hołota jest wszędzie ale starajmy się być obiektywni. Dla mnie niesamowite jest to ze do Kostrzyna zjechało 400 000 ludzi a z trzech scen leciała muzyka z całego świata. Jeśli policzylibyśmy wszystkich woodstockowiczów przez 16 lat to byłoby ich grubo ponad milion takiej ilości Polaków nie można lekceważyć.

Pozdrawiam

281
Cytat: "misiek"


jeżdzę na rowerze dużo:) i wolę ścieżkę rowerową obojętnie czy polbruk czy asfalt od jechania na ulicy gdzie jest duży ruch :'(


Nie odczuwasz różnicy? To jest wręcz niemożliwe

282
Niestety myślenie w tym przypadku „lepszy ryc niż nic „ jest całkowicie błędne. Lepiej zrobić mniej kilometrów ale zrobić je dobrze, rowerzyści już tyle czekają na swoje drogi że kilka lat im nie zrobi różnicy. Najlepszym przykładem tego że polbruk nie nadaje się na ścieżki jest odcinek Pilchowo – Głębokie. Zapraszam na „Rowerowy Szczecin” gdzie opisana jest dokładnie wyższość asfaltu nad polbrukiem. A najprostszy argument to taki że po asfalcie jeździ się o wiele wiele wiele lepiej i wygodniej . Ale tak to jest jak do roboty biorą się ludzie którzy kompletnie się nie znają na problemie. A liczą się tylko statystyki.

Cytat: "misiek"
ale macie problemy... powinniście się cieszyć ,że Wam ścieżkę zrobią, lepiej jeżdzić nią niż ulicą bojąc się, że Cię samochód zachaczy.. drogę pewnie budują z polbruku bo jest taniej a niżeli z asfaltu. Bardzo dobrze,że Gmina się powoli rozwija w tym kierunku. Może jak będzie miała więcej pieniędzy to zrobi z asfaltu. Teraz ciszmy się z tego co mamy...


Z tego wynika że nie jeździsz na rowerze dlatego polecam mały eksperyment wsiądź na rower przejedź się z Polic do Szczecina a później na stronę niemiecką i porównaj na czym lepiej się pedałuje.


Pozdrawiam

283
Sport / [Police i okolice] Bielizna termoaktywna
« dnia: Lipiec 28, 2009, 21:52:26  »
Raczej nie polecam Nike i podobnych

284
Sport / [Police i okolice] Bielizna termoaktywna
« dnia: Lipiec 23, 2009, 16:18:43  »
Sklep Góral

Strony: 1 ... 17 18 [19]