Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - gzzz

Strony: [1] 2 3 ... 19
1
Tematy różne / [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Września 04, 2013, 13:50:15  »
Cytat: "Król podziemia"
Adresatem części podnoszonych we wniosku zarzutów winna być także Prokuratura.


Jeszcze papież i episkopat

3
Tematy różne / [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Sierpnia 27, 2013, 14:40:37  »
Cytat: "czarna_301"
do gzzz .... poczytaj opinie uczniow o tych szkolach
uwazam ze jesli ktos chce sie uczyc to bedzie sie uczył czy to bedzie Biala czy 13 w Szczecinie ;) :rotfl:


To z argumentów, które przytoczyłem (ranking, wyniki matur) wychodzi, że uczniowie Białej znacznie mniej chcą się uczyć niż ich koledzy w niektórych szkołach w Szczecinie.

4
Tematy różne / [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Sierpnia 26, 2013, 22:54:34  »
Może ktoś powiedzieć, że się nie znam, ale najbardziej na tym zamieszaniu stracą uczniowie oraz była dyrektorka.

Mam kilka uwaga i proszę nie doklejać tutaj żadnych opcji politycznych mojej osobie:

1. Prawdopodobnie dla każdej szkoły przychodzi co raz trudniejszy okres (mniej uczniów) i możliwe, że trzeba będzie czynić pewne, może radykalne kroki personalne. Nie powiem Wam, która z Pań te potencjalne reformy przeprowadziłaby lepiej, ale istnieje przypuszczenie, że osoba z zewnątrz.

2. Uczniowie nie powinni być wciągani w rozgrywkę polityczną, a dodatkowo zaistniała sytuacja może odbić się negatywnie na współpracy dyrektor - uczniowie - pedagodzy, jeśli okazałoby się, że dyrektor będzie nowy, to właśnie uczniowie będą na straconej pozycji, bo czas, który poświęcą na "walkę z systemem" stracą bezpowrotnie.

3. Trzeba spojrzeć obiektywnie na osiągnięcia uczniów Białej, z oficjalnych danych z OKE (link na dole) wynika, że do matury (matematyka) przystąpiło 164 osoby tylko 3 na poziomie rozszerzonym, ale tylko 27 uczniów z technikum, czy tylko tyle osób kończyło technikum??!! Zdawalność wyniosła 77,21 % dla liceum i 88,89 przy średnich wynikach 45,66% dla liceum i 44,89%, ktoś wyżej pisał że LO II, wcale nie jest lepsze, to dla porównania podam, że w szkole tej matematykę na poziomie podstawowym zdało 100% przy średniej punktacji na poziomie 88,09%
Biała szkoła nie znalazła się również na rankingu najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w województwie (link na dole) gdzie znalazły się przykładowo szkoły z Choszczna, Wałcza, Dębna i innych nie tak wielkich miejscowości.

4. W tym miejscu niech każdy zada sobie pytanie, czy jest na tyle kompetentny, aby decydować kto jest najlepszym dyrektorem, nie znamy na chwilę obecną faktów (prawdę mówiąc w dyskusji tej widzę same domyły przeplatane bełkotem) i dobrze by się stało jakby komisja konkursowa powiedziała nam czym się kierowała dokonując wyboru. Odrzućcie te polityczne pokrzykiwania i postarajcie się zachowując wielki obiektywizm komentować całą sytuację, w taki sposób aby nie było negatywnych konsekwencji dla szkoły a przede wszystkim uczniów.Źródło:
www.oke.poznan.pl
http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=458:rankingi-wojewodzkie&catid=56&Itemid=204&woj=16&page=1

Pozdrawiam
GZZZ   :smile:P.S. Ktoś, może zarzucić mi, że piszę o LO II w Szczecinie, ale to w odpowiedzi na posty zawarte powyżej. Poza tym uważam, że zawsze trzeba starać się być jak najlepszym i dążyć do najlepszych.

5
Sprawy bieżące / Re: Ścieżka rowerowa
« dnia: Lipca 02, 2013, 08:52:55  »
Cytat: "mecenas"
BURMISTRZ MIASTA I GMINY
                                                                                                       POLICE
                                                                                             Pan Władysław Diakun
Szanowny Panie Burmistrzu w imieniu własnym jak i mieszkańców kurortu TANOWO chciałbym na pana ręce złożyć podziękowanie wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do połączenia dwóch końców ścieżki rowerowej w naszym kurorcie.
Tak niewiele, ale jak dużo dobrej woli spowodowało, że Szczecin ma bezpośrednie połączenie z naszymi pięknymi Policami, te 150 metrów kostki brukowej zlikwidowało jeden z czarnych punktów na mapie Polski. Proszę w weekend zobaczyć jak ta arteria komunikacyjna jest oblegana przez mieszkańców i nie tylko obu miast na rowerach, wrotkach, z kijkami i jak się da.
Dlatego jeszcze raz dziękuję wszystkim.                                                                                      z poważaniem

                                                                                    Szostak MirosławAmen,

pozostaje tylko Pilchowo, a będzie autostrada.

6
Moje hobby / Duże plastikowe modele do sklejania
« dnia: Czerwca 29, 2013, 07:41:30  »
Cytat: "ogólny22"
Był taki sklep modelarski w Szczecinie na ul Kaszubskiej na wysokości Medicusa wejście do piwnicy ,nie byłem tam ze 4 lata ale myślę że nadal funkcjonuje .


Jeszcze jest, ale jeśli konkretne modele to najszybciej szukać w internecie.

7
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Elektrośmieci
« dnia: Lutego 15, 2013, 14:57:23  »
Siemacie,
pytanie moje jest proste, mam nadzieje, że ktoś będzie mi potrafił na nie odpowiedzieć.
Gdzie w Policach istnieje (jeśli istnieje) punkt odbioru elektrośmieci?

Pozdrawiam
GZZZ

8
Sprawy bieżące / Polickie drogi.
« dnia: Lutego 14, 2013, 08:03:21  »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Miałem wczoraj wątpliwa przyjemność odbyć podróż do Szczecina przez Przęsocin. Droga na odcinku od Ofiar Stutthoffu do Zagórskiego jest w fatalnym stanie. Dziura, dziurę, dziurą pogania. Współczuję tym, co jeżdzą codziennie do pracy ta trasą.


Ta droga to jest dramat.

9
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Re: Laptop
« dnia: Lutego 06, 2013, 20:08:40  »
Cytat: "Maciuś"
Witam. Przemierzam się właśnie do zakupu laptopa.Będzie on używany głównie do przeglądania internetu i oglądania filmów. Mam do wydania 1400 zł. Co sądzicie o tym laptopie.link  Z góry dziękuję za odpowiedzi.

da rade tylko zobacz, że nie ma systemu operacyjnego, jeśli to nie problem możesz brać, w tej cenie nie ma co za dużo wymyślać.

10
Tematy różne / [Police] Koncepcja ścieżek rowerowych
« dnia: Stycznia 31, 2013, 22:36:39  »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
http://grzegorzufniarz.pl/rowerem-do-autobusu/

Po pierwsze te stojaki trzeba kupić i obsługiwac, a to kosztuje.


Rozumiem, że komunikacja miejska (oraz LS) jest samofinansująca?

11
Trudne tematy / Sejm ... o związkach partnerskich
« dnia: Stycznia 30, 2013, 08:10:37  »
Cytat: "bella20"

Większość homoseksualistów nawet nie oczekuje zalegalizowania ślubów.
Dwoje kochających się ludzi, mieszkających ze sobą 20 lat, opiekujących się sobą nawzajem nie ma prawa nawet dowiedzieć się o stan zdrowia partnera, kiedy ten trafi do szpitala. Nie wspominając o prawie do mieszkania, w razie śmierci jednego z nich. Chcą uregulowania tych spraw.


To jest faktycznie kłopotliwe, ale moim zdaniem śmieszniejsze w obecnym stanie prawnym jest to, że matka wychowująca ze swoim partnerem (żyją w konkubinacie) dziecko jest w świetle prawa samotną matką.

Dyskusja wg mnie nie jest w żadnym stopniu światopoglądowa, są to oczywiste regulacje, które mają poprawić stosunek państwo obywatele. To nie jest kwestia żadnej legalizacji, bo takie związki nie są wcale nielegalne, tylko nie są usankcjonowane. Oburzamy się kiedy dziecko nie dostaję refundacji na lek, ale zupełnie nam jest obojętne kiedy dziecko trafia do domu dziecka w sytuacji kiedy jedno z homoseksualnych rodziców umiera (no i teraz największa tajemnica świata. W Polsce w związkach homoseksualnych wychowuję się bardzo duża ilość dzieci)


Mimo wszystko najbardziej oburzający jest fakt, że w sejmie rzeczywiście nie podjęto żadnej próby dyskusji, świadczy to też o wypaleniu Platformy jako takiej, nie rozumie potrzeb swoich wyborców, a wypowiedzi posłów na temat korespondencji od obywateli, że niby to jest spam i śmieci, powinny momentalnie być sygnałem do końca kariery takiego posła. (Biały Dom odpowiedział obywatelom na obywatelski projekt budowy "Gwiazdy śmierci" pojazd z Star wars)


Co mnie smuci to niedojrzałość polskiej demokracji, proszę popatrzeć co się dzieje we Francji (tam dyskutują o małżeństwach osób homoseksualnych, związki partnerskie są legalne od wielu lat) w kraju tym debata publiczna jest prowadzona wspólnie z obywatelem, forum dla rozmów stanowią wszystkie płaszczyzny włącznie z manifestacjami po kilkaset tysięcy ludzi. A u nas swoich oponentów można co najwyżej wyśmiać. To jest smutne.

12
Cytat: "mariusz1602"W mojej lokalizacja - ulica Piłsudskiego 10 jest tylko płatny sygnał MUX 4 z komina Zakładów Chemicznych, niestety z Kołowa nie sięga :-(


A normalna telewizja analogowa sięga?:> Police są na terenie działania anteny w Kołowie, wiec jeśli Tobie nie odbiera to jest coś nie tak, co raczej da się naprawić
Czy antenę masz ustawioną w z dobrej strony? Czy to jest antena zewnętrzna?

13
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Re: Drugi dekoder Espol
« dnia: Listopada 16, 2012, 13:54:03  »
Cytat: "gzzz"
Dobry dzień,
czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć jak wygląda sytuacja przy drugim dekoderze w domu?
Mam dwa telewizory i na drugim też chciałbym oglądać tv, jak wygląda to cenowo o ile jest możliwe?


nikt?

14
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Drugi dekoder Espol
« dnia: Listopada 12, 2012, 07:52:31  »
Dobry dzień,
czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć jak wygląda sytuacja przy drugim dekoderze w domu?
Mam dwa telewizory i na drugim też chciałbym oglądać tv, jak wygląda to cenowo o ile jest możliwe?

15
Sprawy bieżące / Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Października 23, 2012, 20:32:27  »
Cytat: "ak"
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Opcja 2
Moim zdaniem parametr obliczania stawki smieci według zuzycia wody jest najbardziej miarodajny. Jeżeli żyję - zuzywam wodę i produkuję smieci.
Cytat: "solar"
Z obserwacji moich rachunków wynikło, że o ilości osób rzeczywiście zamieszkujących w mieszkaniu dowodzi właśnie zużycie wody
Na pierwszy rzut oka wydaję się to dziwaczne, ale faktycznie logiczne.


Nie kazdy ma licznik i wracamy do punktu wyjscia

Strony: [1] 2 3 ... 19